Škubání motoru, nepravidelný chod

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
sibal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 30.10.2011 21:31

Škubání motoru, nepravidelný chod

Příspěvek od sibal »

Ahojky, chtěl bych se zeptat jestli se už někomu z Vás stalo, že by vám motor vynechával, nebo prostě na chvilku ztratil sílu, výkon... mám 1,0 MPI a prostě se mi to čas od času stane, ale nevím proč. co by to mohlo být, už sem se díval na rozdělovač i kabely, ty by měli být ok ale nevím co by to mohlo být jiného. potřeboval bych s tím poradit jestli máte někdo zkušenost. prostě mi příjde, jako by to na moment vynechávalo válec.. ael je zvláštní, že to nedělá pořád a ani to není za stejných situací.... tak nevím.. děkuji za rady. :)

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: škubání motoru, nepravidelný chod

Příspěvek od Mistorex »

ucpany nejaky filtr, praskla hadicka, nebo tesnenicko nejaky, chce to prolezt cely a popripade na diagnostiku s tim
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Uživatelský avatar
caddySK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 30.01.2010 15:00

Re: škubání motoru, nepravidelný chod

Příspěvek od caddySK »

v prvom rade kupit kable nove a sviecky.. najlacnejsia polozka.. ak to bude pokracovat tak snimac vackoveho hriadela.. napoj to na diagnostiku urcite ti vyhodi chybu valcou a snimaca... a chyba bude v kabloch.. mal som 1,0Mpi ten isty problem.. :D :D ale ja som menil aj tesnenie pod hlavou atd atd atd.. bol som hlupy som sa poplasil. skus kable..

velvetos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.07.2012 12:56

Re: škubání motoru, nepravidelný chod

Příspěvek od velvetos »

řeším stejnou zaležitost...
-vymenil jsem svičky, kabely, a dneska jsem zkusil i novy rozdělovač.
- jakmile s emotor zahřeje ma tendenci chcipnout jede jen na 3 valce....

- snímač vačky..?? ten najdu kde..??

Odpovědět

Zpět na „Lupo“