Poraďte :) prosím

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
verus_22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 30.12.2011 14:48

Poraďte :) prosím

Příspěvek od verus_22 »

Ahojky, mám Lupíto už asi dva roky, jsem s ním moc spokojená, mám 1.7 SDI a spotřeba nejlepší. Auto je vyrobené v roce 1999, ale na to že je tak staré, nevypadá to. Měnila jsem na něm tlumiče, startér a posilovač. Nic co by mi sežralo peněženku

Auto je prostě skvělé , ale měla bych pár dotazu ( jsem holka :wink: ) takže jako určitý věci nevim :D
Mám teďka u něj problém, nejde mi zacvaknout sedačka, stalo se to někomu z vás? co s tím,? půjde to opravit? Pak ještě jeden problém ne technickej, ale spíš vizuální, nad rádiem jak je větrák tak mi vypadaly nebo spíš ulámaly ty plastové plátky ( nevim jak to jinak nazvat) jak to štelujete kam to má foukat, dá se to někde koupit? potom chtěla bych se zeptat, zda se dá někde koupit, sehnat nějaká opěrka ( buď to origo nebo aby tam pasovala) Potom jestli nemá někdo držák na nápoj. Zdali jde přidělat na Lupo ( jako třeba u Feldy) spotřeba na displeji A poslední jestli nevíte o nějakých pěkných kolech :roll: za dobrou cenu

Doufám, že mi tady někdo odpovi ;) sorry jeslti to jsou blbé dotazy

Mějte se :thanks: :thanks: :thanks:
Přílohy
tak tady je :) njn kola by to chtělo
tak tady je :) njn kola by to chtělo
164035_1431821810251_6615761_n.jpg
162888_1431821370240_922695_n.jpg

Uživatelský avatar
DyDy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 26.05.2011 15:54
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Poraďte :) prosím

Příspěvek od DyDy »

Jééé... to je dvojčátko mýho Lupíka :)
Obrázek
Ale já ho mám asi měsíc, tak ti moc neodpovím :lol: i když už jsem se tu po fóru rozlezl :laugh:

Koleček je spousta a za celkem pěkný peníze, záleží jen, jakou chceš velikost a zadat si to do nějakýho vyhledávače. (nebo třeba tady: http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=53" onclick="window.open(this.href);return false; )
Spotřebu umí ukazovat 3L, ale netuším, jestli ty budíky umí fungovat i v jiných motorizacích.
Loketka se prý origo nedávala, ani nevim, kam by se tam vešla, ale taky mi chybí.
A dál vydrž, až se dostaví další milovníci tohoto prcka... oni už vědí a mají i spousty dílů :mrgreen:
Low&Slow is a livestyle..


e-mail: dydy@soukroma.cz
tel.: (+420)724/225519

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Poraďte :) prosím

Příspěvek od McMahon »

Ano spotřebu ukazuje 3L a to jak aktualni tak pruměrnou, ja prodaval budiky z 3L-ka kamošovi a klubakovi misoVW, ten je montoval do Lumpika 1,4 TDI a spotřebu ukazovalo. Ale měl tam při předělavce nějaky obtiže, ale snad by zajemcum poradil, co a jak je třeba udělat aby to fungovalo. Budiky se daji u polaku koupit kolem tisicovky :wink:

Ta sedačka určitě pujde opravit (pokud se teda něco nezlomilo), jen si ji třeba pořadně prohlednout.

Co se tyče středoveho panelu a těch otvoru pro větrani, tak škoda, prodal jsem už ho někomu tady z klubu, taky měl vylomene ty plasty. Ale zase na internetu pohledat a určitě se najde. Nevim jestli budou samotne plastove usměrňovače vzduchu nebo bude třeba koupit celej středovej panel. U nas neni moc ND na Lupo ale jak se řika, Polak za penize proda i vlastni mamu, tak hledat na allegro.pl. Např:
http://allegro.pl/vw-lupo-00-panel-kons ... 71583.html" onclick="window.open(this.href);return false;
A davat si bacha u toho středoveho panelu, protože starši lupa měly v něm zapinani vystražnych světel a novějši už měly toto tlačitko niž.

Držaky napoju se do lumpiku běžně montovaly takže zase hledat na netu jestli někdo neprodava. Např. zase polaci:
http://allegro.pl/konsola-napojow-uchwy ... 73356.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A kol je vic než zajemcu, ale jen některe jsou opravdu fešne, ale vždy se najdou. Mistorex by o tom něco věděl, ten měnil kola na svem lumpiku častěji než ja ponožky :twisted: :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
verus_22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 30.12.2011 14:48

Re: Poraďte :) prosím

Příspěvek od verus_22 »

Je pravda, že náhradní díly nejsou k sehnání, jak aukro tak ebay skoro nic, proto jsem se chtěla práve zeptat tady :) Děkuju za radu, sedačka už je spravená byla to prkotina ;) takže stačí koupit budíky a nějak to propojit??? ještě jsem chtěla zeptat :

Potřebovala bych plato do kufru, jelikož jsem auto kupovala z německa i s zimákama, který byly v kufru, tak mě nenapadlo, že tam chybí plato :/ mám udělané, ale není to ono, je to propadlejší, kdyby někdo náhodou měl, beru ho ;) potom mi blbne zadní stěrač, ( upadlo mi to sříkátko :/ asi to bylo zrezlý nebo nevim :/ pokud bude někdo mít taky beru... VŠECHNY NÁHRADNÍ DÍLY KE MĚĚĚ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: jo a díky za tip ;)))))

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Poraďte :) prosím

Příspěvek od McMahon »

Dilu na Lumpika mam ještě dost, ale zrovna co ty potřebuješ tak už ne:-)

Uživatelský avatar
verus_22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 30.12.2011 14:48

Re: Poraďte :) prosím

Příspěvek od verus_22 »

To mám teda smůlu no :cry:

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Poraďte :) prosím

Příspěvek od McMahon »

No ono plato do lupa to je asi nejvice schaneny dil do toho auta:-) Me se na plato uz ptalo asi 30 lidi:-)

Uživatelský avatar
DyDy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 26.05.2011 15:54
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Poraďte :) prosím

Příspěvek od DyDy »

jj.... vítek do klubu "BezPlaťáků".. nebo možná spíš "bezPlatíčkářů" :D

Ale když jsme u toho, nemohl by někdo, kdo jej má, udělat jeho výkres? cca...
Zvažuju jeho výrobu, že bych to rovnou pojal ve velkým a rovnou do něj i zalaminoval repra.
Low&Slow is a livestyle..


e-mail: dydy@soukroma.cz
tel.: (+420)724/225519

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Poraďte :) prosím

Příspěvek od McMahon »

Jestli shanite plata na Lumpika tak skuste allegro.pl tam se určitě najdou i po rozumnych cenach:-)
A repro do plata to neni rozumne, je z toho nekvalitni zvuk, poptej se nekoho kdo dela audio do aut:-)

Odpovědět

Zpět na „Lupo“