1.0 vs 1.4

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

jinak kdybys chtěl auto z německa, tak vozím, ale nevnucuju se, mám práce dost

sata
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.01.2014 11:09

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od sata »

Chtěl jsem dat do auta Max 50 tisíc.to se vyplatí koupit auto v Německu za 30 tisíc plus dovoz 20 tisíc a bude v lepším stavu než auto v cr za 50 tisíc?

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

český trh ani moc nesleduju, z toho mála co vidím, tak je velký podíl všelijaké lidové tvořivosti a bastlení a potom je malá část zachovalých pěkných aut, který jsou cenově předražený, hlavně v nižším cenovým segmentu. kvalitní auto za dobrou cenu je v čechách ohrožený druh, po kterým se obvykle zapráší - ale to je můj názor a někdo jiný si může myslet něco jinýho. další je právní stránka, co se týká kradených aut a exekučně zabavených aut, víme jak to v tomto absurdistánu chodí: to, že si koupíš auto, za který zaplatíš, zdaleka neznamená, že jsi a zůstaneš jeho majitelem. a to mě dost odrazuje vůbec tady něco hledat. když tohle sečtu, tak ta cenovka je u mě až někde na třetím místě a pro mě nerozhoduje, důležitý je stav a právní vlastnictví. mluvím hodně dobře německy a radši si zajedu za čáru kde platěj normální zákony a chování (viz stáčený kilometry atd atd atd.

dodatek k tý cenovce, jasně, že rozhoduje, ale myšleno je to tak, že jestli budou identický auta tady a v německu, a to český bude třeba i levnější, tak já osobně si zajedu do německa, protože tam neočekávám žádná další překvapení, ať v technickým nebo vlastnickým vztahu

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od McMahon »

Asi jsi tam za tym elektromobilem neviděl ty 3 smajliky že :? :? :?

Jinak co se tyče dovozu auta z německa vs mistni auta tak 100% souhals se strejdou, ale s tím točením tachometru děje se to tady ale i v německu (i když maji na to zákony).

sata
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.01.2014 11:09

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od sata »

Tak mi prosim Te posli do zpráv nejaky odkaz na auto nejlépe 1.4 benal,výbava alespon el okna,central, barva cerna nebo stribrna neni podmínkou s cenou za dovoz a prihlašenim za 50 tis jo a jsem az z Opavy

Uživatelský avatar
Looki22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 14.07.2014 21:41
Bydliště: Humpolec

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od Looki22 »

Taky sem přidám takovej postřech, Lupena mám sice něco málo přes měsíc mám 1.0 37kw a musím říct že na dojíždění do práce paráda, zrychluje to pěkně jak je to malý v zatáčkách to drží dobře, maximálka je pro mě nepodstatná ale zatím jsem s tím jel nejvíc 160 a na 130 se dostane rychleji než felda s poloviční spotřebou

sata
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.01.2014 11:09

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od sata »

Teďka jezdim s kia rio (kdyz mi ho pritelkyne pujci) 1.4 71kw pohotovostni hmotnost 1154 kg a chtěl bych aby to jelo minimálně jako toto auto.takze radci 1.4 nechci přecházet na něco pomalejšího uz kvůli aktivní bezpečnosti.

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

stáčený kilometry hází na němce zpravidla češi co tachometry stáčejí a hledají vejmluvy, za x let, co vozím auta z německa, a nebylo jich zrovna málo, jsem neviděl jediný kde by se mi nezdál stav tachometru. dokonce mi šéf bazaru nabízel zalevno passata s nějakejma 400 tkm, kterýmu nic nebylo, jestli chci ať si ho vemu a stočím, že pro něj je tohle auta s tímhle tachometrem neprodejný. tohle by se v čechách nemohlo nikdy stát, ani ve snu - auto by stálo do tejdne naleštěný na placu se 195 tkm na tachometru a s poctivě vyplněnou serviskou :)

dodatek: tady to máte, 85% kontrolovaných aut mělo přetočený tacho, ale prodávaj se, protože rozhodující je přece cena :) kdyby to lidi nekupovali, tak by se stáčení v čr neprovozovalo: http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/na-vasi ... oznat.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od C3 »

....uz jsem si vzpomnel, proc jsem do tehle casti clubu prestal psat.....
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
Roman0001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 01.09.2013 21:40
Bydliště: Severní Čechy

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od Roman0001 »

C3- ani se ti nedivim :negative:
VW Lupíčko 1.7 SDI :-D

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od McMahon »

Klidek kluci, však "vozí auta už x let, a nebylo jich zrovna malo", takže určitě Ví co řika :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :drinks:

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

vidím, že jseš z toho docela na větvi :mrgreen: nj, když benzín tak gti :laugh: tak jak ti šlape gétéíčko?? :rofl:

nemusíte se zastávat saty, myslím, že už si stačil všimnout jak místní forum funguje. kdo neleze obermachrovi do zádele, musí být zákonitě velice zlý člověk :laugh: postačí si vytáhnout starší vlákna, jak to tady "žije" :laugh:

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

no nic, radši už mlčím, nerad bych aby zdejší forum přišlo o takové kapacity s jejich hodnotými radami: jeden nepíše vůbec, druhej nemá dvě kila na opravu stahovaček a třetí vyměňuje "šaltříky", protože neumí vyzkoušet jejich funkčnost i když má bráchu elektrikáře :). nerad bych ochudil sekci lupo u tuto studnici moudra.

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od McMahon »

Trpiš samomluvou? :laugh: :laugh:

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od C3 »

:E:E:E
strejda Karel
aby bylo jasno, když už se někdo (já) ptá na to,co může být v prdeli u el. stahovačky atp., ty se tu prezentuješ jako všemocný a všeznalý geroj, který tuhle hovadinu řeší za 240,- kč na stahovačce - a že je to cosi nazvané jako "šaltřík" neznamená, že:
-jsi vůbec pomohl!!! řekneš ho*no informaci, machruješ kolem tématu a jen pomlouváš ostatní, ale hodnota tvé informace se rovná stále nule...
-jsi vlastně pomoc nabízel - sám jsi uvedl, že za 240 opravíš jednu,ale máš důležitější věci na práci a snad se na to jednou podíváš,když ti to pošlu (opravdu hrdinství nabízet pomoc za peníze s tím, že se mi snad ani stahovačky nevrátí
-se někdo spoléhá jen na to, až přijdeš ty - ptal jsem se tu lidí proto,abych věděl co mám hledat za problém, než to rozeberu a informaci,že je můj bratr elektrikář jsem podával proto,aby jsi přestal vymejšlet pi*oviny o tom,jak tomu tady jedinej rozumíš - s kvalitní informací si poradit dovedu...

Karle, nechci (chci) být hnusnej, ale doteď jsem neviděl od tebe příspěvek, za který by ti někdo poděkoval ohledně kvality rady - respektive na základě tvé rady se mu něco povedlo. Jen se tu svými příspěvky vysmíváš ostatním, plácáš se po zádech a z ostatních děláš debily!!! Jestli jsi opravdu tak dobrej a znáš tyhle věci tak dokonale, proč prostě nenapíšeš místo idiotských a nicneříkajících příspěvků jeden opravdu dlouhý, detailní a i pro zdejší sortu amatérů dostatečně jednoduchý příspěvek o tom, jak se jim dá pomoci... Takový příspěvek, který tu budou lidi na fóru vyhledávat dalších 10 let, aby zvládli to,co ty tvrdíš, že umíš a je to pro tebe prkotina????

Proč jsi tak zabedněnej idiot plnej dojmu,že posmíváním se ostatním, shazováním jejich příspěvků a neustálého strhávání pozornosti BEZ kvalitní informace na sebe si tě někdo bude vážit??!?!?!?!?

*pro ostatní, zpomalenou/zastavující se/unavenou stahovačku jsem opravil opravdu jako laik, dal jsem si tu práci a stálo to zato... chystám se na druhou stranu, jestli bude závada stejná.... informace jsem tady na clubu nezískal,byť jsem se snažil aspoň z toho nejchytřejšího (strejda Karel) vykřesat rozumnou informaci.
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Odpovědět

Zpět na „Lupo“