1.0 vs 1.4

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od C3 »

strejda Karel: Tak naposledy, MNĚ NEVADÍ, ŽE JSI MI NEPOMOHL, NÁVOD JSI MOHL ODMÍTNOUT,ALE TY JSI HLEDAL ZPŮSOB, JAK TO MÁM POSÍLAT,ALE TO NENÍ POINTA, ODMÍTL JSI. NIC VÍC, NIC MÍŇ A NEVADÍ MI TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tohle si opakuj denne, treba se ti jednou rozsviti... bylo mi tohle vsechno sumak,ze jsi dalsi,co jen keca a nepomuze (jaky mas duvody mi je jedno, fakt!). Proste jsi to furt jen okecaval a neporadil a NEJSEM ZA TO NASTVANEJ A ANI TO NENI PROBLEM - problem s tebou jsem zacal mit prave az tim,jak jsi se mi zacal vysmivat!!! proto jsem to zacal resit a rovnou jsem ti tohle prihodil,aby jsi si konecne uvedomil,ze nejsi tak uzasnej,jak se tu kasas!!!!! chapes? Pokud ne, precti si znovu prvni souveti.
Pokud ano, nechapu,proc mas furt tendenci zvanit nesmysly - ukaz, ze to chapes a ukonci tyhle kraviny - a nezavdavej dalsi.
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od C3 »

OMFG!!!!
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
Roman0001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 01.09.2013 21:40
Bydliště: Severní Čechy

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od Roman0001 »

Já tu píšu sám za sebe,nikoho se tu nezastávám.Jen jsem dojatý Tvýma příspěvkama.Také jsem potřeboval radu,či opravu,byl jsem ochotný i za Strejdou přijet,páč vyndat zámky a být bez nich třeba týden asi není normální.A odpověď??Raději žádná a pak inteligentní koment,že si přeci nenecháš koukat přes rameno,abych tě náhodou pak nepomlouval.To to podle mě není normální jednání,možná tak pro nějakého vola,který nechce aby byla vidět jeho podvodná či amatérská činnost. :potlesk:

Shrnuto:Myslím,že na ty tvé bláboly tu už podle komentů vůči Tvé osobě nikdo není zvědavej.
VW Lupíčko 1.7 SDI :-D

Odpovědět

Zpět na „Lupo“