1.0 vs 1.4

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
Sephirot
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 23.12.2013 14:38
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od Sephirot »

Pěknej přispěvek, palec nahoru....... :good:

C3 píše::E:E:E
strejda Karel
aby bylo jasno, když už se někdo (já) ptá na to,co může být v prdeli u el. stahovačky atp., ty se tu prezentuješ jako všemocný a všeznalý geroj, který tuhle hovadinu řeší za 240,- kč na stahovačce - a že je to cosi nazvané jako "šaltřík" neznamená, že:
-jsi vůbec pomohl!!! řekneš ho*no informaci, machruješ kolem tématu a jen pomlouváš ostatní, ale hodnota tvé informace se rovná stále nule...
-jsi vlastně pomoc nabízel - sám jsi uvedl, že za 240 opravíš jednu,ale máš důležitější věci na práci a snad se na to jednou podíváš,když ti to pošlu (opravdu hrdinství nabízet pomoc za peníze s tím, že se mi snad ani stahovačky nevrátí
-se někdo spoléhá jen na to, až přijdeš ty - ptal jsem se tu lidí proto,abych věděl co mám hledat za problém, než to rozeberu a informaci,že je můj bratr elektrikář jsem podával proto,aby jsi přestal vymejšlet pi*oviny o tom,jak tomu tady jedinej rozumíš - s kvalitní informací si poradit dovedu...

Karle, nechci (chci) být hnusnej, ale doteď jsem neviděl od tebe příspěvek, za který by ti někdo poděkoval ohledně kvality rady - respektive na základě tvé rady se mu něco povedlo. Jen se tu svými příspěvky vysmíváš ostatním, plácáš se po zádech a z ostatních děláš debily!!! Jestli jsi opravdu tak dobrej a znáš tyhle věci tak dokonale, proč prostě nenapíšeš místo idiotských a nicneříkajících příspěvků jeden opravdu dlouhý, detailní a i pro zdejší sortu amatérů dostatečně jednoduchý příspěvek o tom, jak se jim dá pomoci... Takový příspěvek, který tu budou lidi na fóru vyhledávat dalších 10 let, aby zvládli to,co ty tvrdíš, že umíš a je to pro tebe prkotina????

Proč jsi tak zabedněnej idiot plnej dojmu,že posmíváním se ostatním, shazováním jejich příspěvků a neustálého strhávání pozornosti BEZ kvalitní informace na sebe si tě někdo bude vážit??!?!?!?!?

*pro ostatní, zpomalenou/zastavující se/unavenou stahovačku jsem opravil opravdu jako laik, dal jsem si tu práci a stálo to zato... chystám se na druhou stranu, jestli bude závada stejná.... informace jsem tady na clubu nezískal,byť jsem se snažil aspoň z toho nejchytřejšího (strejda Karel) vykřesat rozumnou informaci.
Piškot
VW Lupo 1.4TDi

Uživatelský avatar
Roman0001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 01.09.2013 21:40
Bydliště: Severní Čechy

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od Roman0001 »

No konečně to někdo napsal.
Děkuji :good:
VW Lupíčko 1.7 SDI :-D

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od C3 »

Díky chlapi :) třeba konečně budeme moci vymýšlet nesmysly a radit je druhým... SVOBODA :D :drinks:
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

C3: to cos tady napsal je hnůj, co může vylézt akorát z pomateného mozku:

já ti nabízel opravu stahovačky za 200 Kč, s tím, že já z toho budu mít přesně 0 Kč, protože jsem navrhoval jestli je ti to tak zatěžko, tak to pošli na dobročinný účely. jinak použitá stojí 800 a tu by sis pořídil jako všichni ostatní, protože jste ani netušili, že něco takového vůbec jde opravit včetně místního obermajstra co má bráchu elektrikáře, ty tele :)
to, že jsem tu nepsal návod na opravu stahovačky jsi zřejmě nestačil svým chápáním postřehnout a řešilo se to tu, byl ten, že jistý namyšlený jedinec co zvládne maximálně vyměnit šaltřík se do mě začal navážet a jeho nohsled soudruh Roman se k němu přidal. to byl důvod proč jsem sem přestal psát jakékoliv návody, to ti zřejmě "uteklo".

nevím kdo z vás tří tady někomu poradil, já tady od vás nezahlíd kloudný příspěvěk co jsem tady, maximálně nějaké bludy a vysmívání se nově příchozím. jo jednou jsem si z tebe udělal srandu, zajímavý, že ti to jinak nevadilo, naopak jsi se zastával ještě mcmagora, jo to bude asi holt něco jinýho...

PS: jestli vám informace ke mě připadají jako chlubení se, tak to dokazuje, že musíte být opravdový ubožáci ze IV cenové skupiny :) to víš, že jsem nikomu neporadil, ani satovi, ani návod na opravu nefunkčního palivoměru jsem sem nedával :) jseš dobrej mimoň :)

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

C3 píše:Díky chlapi :) třeba konečně budeme moci vymýšlet nesmysly a radit je druhým... SVOBODA :D :drinks:
:rofl:

tomuhle se musím smát, mrkni se do vlákna k palivoměru, já dal návod na opravu a mcmagor-který kádruje moje znalosti jen nabízel k prodeji náhradní díl. předpokládám, že mluvíš o tomhle :)

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od McMahon »

Kluci po příspěvku C3 jsem si myslel, že se to tady uklidni a forum poběži jak má a k čemu bylo stvořeno. Ale ukazuje se, že ona slavná věta z jednoho českého filmu pořad platí:
".... Je to marný, je to marný, je to marný!"

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

protože jste tataři, tak to ještě zopakuju co už jsem psal o fous dřív: je mi jedno co tady melete za sračky, vaše "svoboda" je mi upřimně u pr**le, pište si co chcete a koho to zajímá tak tomu může klidně věřit, ale nemusím se koukat na to, jak někoho jako třeba satu vrtáte do nějaký píkačoviny.
jestli máte nutkání dělat chytrý a pouštět hovadiny do světa tak si sedněte někam do kouta kde nikomu neuškodíte.
jinak jste mi naprosto :gey: volný

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

takže šaltřík:
ironie on: jo, ta oprava, začni šaltříkem :) - to je originál textu, víš co znamená ironie??? a šaltřík je odborný výraz místní rádobykapacity mcblbečka. slovo šaltřík používají zřejmě jen zdejší obermachři

tady jak jsem málem zázračně zbohatl na tvé stahovačce:
tak mi tu stahovačku pošli. jestli to spravím :) tak pošleš dvěstě na fond ohrožených dětí a jsme si kvit :)
jinak za stahovačku chtějí mcmagorové kolem osmi stovek, použitou samozřejmě
jestli máš zájem tak pošli soukromýho holuba - z toho sešlo, jelikož jsi to nemohl poslat a možná tomu nebudeš věřit, ale mám dost práce, abych se zadarmo motal někomu kolem auta

příště si zkus vymyslet nějakou lepší pohádku, ale sledovat tyhle sračky nebudu

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od C3 »

Strejda Karel...
"strejdo", jsou dve veci, ktere me hnetou... nevim, jak si vubec muzes dovolit o mne psat, ze jsem mimon, urazet me ve smeru pomateneho mozku atp.. doted jsem tobe ani nikomu jinemu tady nadavky nepsal, tak ocekavam,ze se budes chovat stejne slusne!!!!!!!!

ale k veci, jdi a precti si muj prispevek znovu - chtel jsem blbou radu, u ktere jsi se nade me jen a pouze povysoval - a jako obhajobu mi napises, ze sis ze me jen delal srandu?? informace jsi mel vsechny (ze kupovat je posledni varianta, posilat si nemuzu dovolit atp atp atp.), tak mi tu necpi, jak jsi uzasnej, kdyz chces posilat prachy nemluvnatkum - nema to pointu, protoze a) stejne nemas cas se s takovou kravinou hned drbat a b) stejne jsi odmitl poskytnout radu
Karle, uvedom si laskave, ze jsem se do tebe neoprel proto, ze jsi se vykaslal na me, ale ze jsi to zacal sam rozpitvavat a vysmivat se tomu - aneb jestli mas vedomosti nebo ne, je jen na tobe jak s nimi nalozis a jestli informace poskytnes nebo ne a ja to respektuji (pro srovnani oproti tobe jestli McMahon se rozhodne prodavat dily do Lupa za desetitisice, jsou jeho a je to jeho volba, ne moje nebo tvoje a nadavat na to je tak asi jedine, co muzes.. a i to mi prijde zbytecne)

jestli jsi sem napsal jeden navod nejakemu clovickovi,tak jsem to evidentne prehledl. Muzu se ti omluvit, ale nemyslim si, ze to ma smysl, protoze si stejne najdes dvacet duvodu,proc jsem horsi nez ty. A urcite jsem,kdyz se ve vsem skvele vyznas, ale tohle forum je tu od toho,aby jsme si predavali informace a ne, aby jsme se vysmivali ostatnim. Jestli se ti nelibi rady ostatnich,necti je, napis to tak,jak to vidis ty a nech na zadateli rady, koho poslechne. Proste te zadam jen o trochu respektu k ostatnim. Cist tvoje agresivni prispevky znamena pro tu malou hrstku lidi tady, ze to tu neni v poradku a je lepsi radsi nepsat vubec.

Kdyby jsi cokoliv z toho tady nechapal, urcite zase do me rejpni nejakou hovadinou a nadavkou, tentokrat ale uved co se ti nezda nebo nechapes a ja ti vysvetlim jen tu malou cast. Urcite pochopis,ze na slohove prace vuci tobe nemam cas a hlavne by to pomohlo ulehcit nasi komunikaci. Popripade mi sve sdeleni nakresli nebo vyznac matouci vety.
Dekuji.
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od McMahon »

C3 však řikam, že je to marný. Proto už jeho příspěvky nekomentuju, protože on musím mít vždy poslední slovo.
A ty jeho úražky si neber k srdci, to dělají jen největší chudaci, když už nemají argumenty.
Myslím, že lide tady na foru jsou dost inteligentní nato, aby si udělali představu o každém......

Uživatelský avatar
Roman0001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 01.09.2013 21:40
Bydliště: Severní Čechy

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od Roman0001 »

Jen abych nebyl pozadu, tak dekuji McMahonovy, pro Strejdu "McMagorovi"za obchod za desetitisice na Lupo :-D
VW Lupíčko 1.7 SDI :-D

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od C3 »

Mc... ja vim ... ale jsem rapl, kdyz se nastvu, tak jsem si to aspon vymackal do klaves :)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

C3: na ty slátaniny, cos dříve napsal nešlo reagovat slušně a tvou odpovědí jsi je ani nevyvrátil, jen si přeskočil zas na jiné téma, takže jsi od toho jen utekl :) ale proč ne, jak je libo, můžem pokračovat jinde:
jestli jsem se do někoho navezl, tak to bylo proto, že se naváží do ostatních a kádruje ostatní a přitom je to blbec co si hraje na mistra světa. je zajímavé, že vidíš jen to co potřebuješ, druhou stranu ignoruješ. přitom jsme to i řešili - na to jsi mi řekl, že to nic není. ovšem nyní když se mu to vrací a je vidět co to je za matláka ti to najednou vadí. taky jsem ti psal, že tím pádem končím se psaním návodů - bohužel to postihlo i tebe, což dle mého názoru urazilo tvou ješitnost a proto se cítíš dotčen. do té doby jsem návody psal, neviděl jsem od vás tří co jsem tady žádný návod, ale třeba mě vyvedeš z omylu. :)

a poslední bod: jestli jsem se smál šaltříku, tak to nebylo tobě, ale znalostem místního kádrováka - když ti to dosud nevadilo, nečekal jsem, že najednou bude - holt ješitnost se projevila

pokud něčemu nerozumíš tak se optej, rád zodpovím :)

PS: a protože ti občas vypadává paměť tak dovol abych ti připomenul, že na tvůj problém se stahovačkami se místní celbrety z vysoka vys.aly a protože už návody nepíšu (proč, to už jsme si doufám dostatečně vysvětlili), tak jsem nabídl opravu, z který bych nic neměl, ještě bych platil materiál. to, že se ti to nehodilo poslat poštou není můj problém jak se zde snažíš trapně prezentovat. je to od tebe ubohost, ale to už holt k tomuto foru patří :)
Naposledy upravil(a) strejda Karel dne 14.09.2014 11:45, celkem upraveno 3 x.

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

Roman0001 píše:Jen abych nebyl pozadu, tak dekuji McMahonovy, pro Strejdu "McMagorovi"za obchod za desetitisice na Lupo :-D
tak si to užij, ani nevíš jak ti závidím :laugh:

Uživatelský avatar
Roman0001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 01.09.2013 21:40
Bydliště: Severní Čechy

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od Roman0001 »

Furt lepší něco než nic,jako pomoc od tebe profíku :taunt:
VW Lupíčko 1.7 SDI :-D

Odpovědět

Zpět na „Lupo“