Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 1,0 vs 1,4
PříspěvekNapsal: 14.09.2014 13:44 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.04.2013

103

Karslbad

C3: dobře a jak ti mám dát radu, když sem nechci psát návody??? můžeš mi to laskavě vysvětlit???
jo a nepomohl jsem ti proto že jsem nechtěl nebo proto že ty jsi to nemohl poslat poštou????

a prosím stručně, to mě fakt zajímá

PříspěvekNapsal: 14.09.2014 13:47 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.04.2013

103

Karslbad

C3 píše:
Strejdo, oproti tobe hubu nemam.. tim bych zacal.. zadalsi kdyz jsi mi napsal,ze jsi jim poradil, tak jsem ti na to taky odpovedel, je tomu tak? je... proto jsem osvetlil svuj pripad, kdy jediny co jsi na zaklade me zadosti o radu chtel byly penize a za tim si stojim... ale to furt neni duvod,proc to zacalo, jsi tak tupej? precti si to!!!! NENI TO TEN DUVOD - aneb zacal jsi si s timhle sam!!!! tak se s tim smir.... a lidem se tu vysmivas, coz je podle me hodne nizka uroven... a jeste si hrajes na to, ze jsou ostatni ubozi???? !!!!!

tak jako jedinej jsem ti nabídl opravu. rady ani návody už nepíšu, protože se tu nějaký dacan musí vysmívat ostatním - což ti tenkrát nevadilo, akorát dnes ti to najednou začalo vadit a to v momentu, když se to dacanovi vrací a ukazuje se co to je za trotla. udělej si v hlavě jasno a jestli máš problémy s pamětí tak si vyjeď historii a nedělej ze sebe ubožáka.

PříspěvekNapsal: 14.09.2014 14:00 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.04.2013

103

Karslbad

strejda Karel píše:
C3: dobře a jak ti mám dát radu, když sem nechci psát návody??? můžeš mi to laskavě vysvětlit???
jo a nepomohl jsem ti proto že jsem nechtěl nebo proto že ty jsi to nemohl poslat poštou????

a prosím stručně, to mě fakt zajímá

tak se zdá, že odpovědi na jednoduché otázky se nedočkám vůbec nebo možná za tejden. tak ještě doplním pár info k té "předražené" opravě: stojí to čtvrtinu ceny než použitá součástka. jedná se o konstrukční nedostatek dílu a lze očekávat, že použitá součástka dopadne za delší nebo kratší dobu stejně a situace se bude opakovat se stejnými náklady. takže za čtvrtinu ceny jste mohli mít definitivní pokoj od problému. jelikož se na tomto foru vyskytují individua jako výše, budu opravy provádět už jen lidem mimo toto forum. děkuji za pochopení a doufám, že to nevyvolá u nějakého chudáka další fontánu tupých keců, a jestli jo tak je mi to stejně u zádele.

PříspěvekNapsal: 14.09.2014 14:02 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

579

mám

strejda Karel: Tak naposledy, MNĚ NEVADÍ, ŽE JSI MI NEPOMOHL, NÁVOD JSI MOHL ODMÍTNOUT,ALE TY JSI HLEDAL ZPŮSOB, JAK TO MÁM POSÍLAT,ALE TO NENÍ POINTA, ODMÍTL JSI. NIC VÍC, NIC MÍŇ A NEVADÍ MI TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tohle si opakuj denne, treba se ti jednou rozsviti... bylo mi tohle vsechno sumak,ze jsi dalsi,co jen keca a nepomuze (jaky mas duvody mi je jedno, fakt!). Proste jsi to furt jen okecaval a neporadil a NEJSEM ZA TO NASTVANEJ A ANI TO NENI PROBLEM - problem s tebou jsem zacal mit prave az tim,jak jsi se mi zacal vysmivat!!! proto jsem to zacal resit a rovnou jsem ti tohle prihodil,aby jsi si konecne uvedomil,ze nejsi tak uzasnej,jak se tu kasas!!!!! chapes? Pokud ne, precti si znovu prvni souveti.
Pokud ano, nechapu,proc mas furt tendenci zvanit nesmysly - ukaz, ze to chapes a ukonci tyhle kraviny - a nezavdavej dalsi.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 14.09.2014 14:03 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

579

mám

OMFG!!!!

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 14.09.2014 16:07 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

01.09.2013

88

Severní Čechy

Já tu píšu sám za sebe,nikoho se tu nezastávám.Jen jsem dojatý Tvýma příspěvkama.Také jsem potřeboval radu,či opravu,byl jsem ochotný i za Strejdou přijet,páč vyndat zámky a být bez nich třeba týden asi není normální.A odpověď??Raději žádná a pak inteligentní koment,že si přeci nenecháš koukat přes rameno,abych tě náhodou pak nepomlouval.To to podle mě není normální jednání,možná tak pro nějakého vola,který nechce aby byla vidět jeho podvodná či amatérská činnost. :potlesk:

Shrnuto:Myslím,že na ty tvé bláboly tu už podle komentů vůči Tvé osobě nikdo není zvědavej.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]