3L - nedá sa radiť

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Tomex7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2014 22:15

3L - nedá sa radiť

Příspěvek od Tomex7 »

Zdravím všetkých členov. Mám lupo 3L a po dlhšej jazde mi zrazu pri brzdení ako podraďuje vyskočí rýchlosť. Čiže stále svieti D ale nieje zaradená rýchlosť a tým pádom ani nereaguje plynový pedál. Keď vypnem motor a snažím sa zaradiť rýchlosť tak naskočí. Ale takto sa to opakuje. Až keď je auto v pokoji dlhšie tak je na krátku vzdialenosť pokoj čiže jazdí v pohode. Na vagu mi vyhodilo
chybu 00263 - Transmission a 27-10 - Implausible Signal - Sporadická. Keď som chybu zmazal a problém sa opakoval tak už vag nevyhodil žiadnu chybu. Prehladal som už vela fór aj zahraničných ale konkrétne takéto niečo som nenašiel. Ďakujem za každú radu.

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedá sa radiť

Příspěvek od McMahon »

Zkontroluj si hladinu oleje v řadici soustave. Nekde tady na foru sem uz parkrat vysvetloval jak.

Tomex7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2014 22:15

Re: Nedá sa radiť

Příspěvek od Tomex7 »

Tu som kontroloval ako prve a zdá sa byť v poriadku v tom bielom okienku je vidiet. Kontrolovalsom to rano keď mal byť systém odtlakovaný.Robí to velmi nepravidelne. Keby som aspon zistil či ide o mechanickú, elektrickú alebo hydraulickú. Nevieš čo znamená tá chyba čo vyhodil vag. Zdá sa mi veľmi všeobecná.

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedá sa radiť

Příspěvek od McMahon »

Ano ta je dost všeobecna. Těžko řict tak na dalku......

Uživatelský avatar
ppmajko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 25.12.2007 10:08
Bydliště: SK Poprad

Re: Nedá sa radiť

Příspěvek od ppmajko »

a akumulator drzi tlak? pripadne to moze robyt volic ktory je na zasobnuku oleja,,,idu z neho 2 kable

Marek 3L
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 15.11.2014 22:45
Bydliště: Rozsochatec 53 (HB)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedá sa radiť

Příspěvek od Marek 3L »

hoši při jakémkoliv problému co se hlásí jako chyba snímače rychlosti převodovky (G38 inplaussible signmal apod.) odpojit prvně rádio :-) a pak dál laborovat ne nedělám si srandu marek
Autoelektronika, Chiptuning.
Opravy VAG a FCA Group

Lupo 3L:
Opravy převodovek
repase hydrauliky
běžné mechanické opravy

http://www.mm-tech.cz/
Tel.736 413 981
776 490 174

Odpovědět

Zpět na „Lupo“