Problém s ovladačem el. oken

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marchello
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 18.08.2010 20:23
Bydliště: PrešoVW - Slovensko

Problém s ovladačem el. oken

Příspěvek od Marchello »

Zdravim chalani mam problém s ovladačom el. okien na mojom lupe mam pocit že je to ich choroba :lol:
Problém je takýto : Na ovladači na šoferovej strane mi nefunguje tlačidlo na ovladanie spolujazdcoveho okna kupil som si náhradný ovládač no na tom tiež ovladač na spolujazdcové okno nefunguje. Všimol som že na tom pokazenom tlačidle je ten konektor akokeby odlepený (viď. foto) viete mi poradiť ako to opraviť prípadne ako vymeniť tie konektorý kedže na oboch ovladačoch mi obé ľave fungujú ďakujem :fool: :drinks: :sorry:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Scheiss auf TUV,die haben eh kein Geschmack

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo problem potreboval by som pomoc

Příspěvek od C3 »

:) ja ti poradim... ovladac pro prave i leve okno je naprosto totozny.. takze pokud funguje na ridicovo, vytahni ho a nahrad s nim v druhem ovladaci spolujezdcovo ;)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
Marchello
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 18.08.2010 20:23
Bydliště: PrešoVW - Slovensko

Re: Lupo problem potreboval by som pomoc

Příspěvek od Marchello »

Veď to aj chcem spraviť no neviem ako to vytiahnuť a nechcem to viac pokaziť :D ..takže keď vieš ako to vybrať poradiť mi :P ...mam pociť že mne tam zavadza tlačidlo aby som to vytiahol
Scheiss auf TUV,die haben eh kein Geschmack

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo problem potreboval by som pomoc

Příspěvek od C3 »

mno, jestli máš dvě objímky,tak jednu obětuj a roztrhej, ale myslím, že tam jsou jen plastové zámečky ;)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

5mira7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 03.08.2009 18:51

Re: Lupo problem potreboval by som pomoc

Příspěvek od 5mira7 »

Jo, jsou tam plastové zámečky, chce to kovovou planžetu a zámečky odmáčknout. Když se spodek spínače urve, tak to chce pro příště lehkou ruku, tím, že na to budu tlačit jako slon, tím to nezprovozním, spíš odkecám. A na pravé straně ten spínač funguje? Aby to nakonec nebyla stahovačka. Ještě to může být cvaklý kablík mezi dveřmi.

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo problem potreboval by som pomoc

Příspěvek od Mistorex »

vymeneno za tlacitka z audi a6 a naprostej klid :good:
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Uživatelský avatar
Marchello
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 18.08.2010 20:23
Bydliště: PrešoVW - Slovensko

Re: Lupo problem potreboval by som pomoc

Příspěvek od Marchello »

a ako si to riešil s kablamy kedze aspon co ja ma ovladace z 3C je tam iny konektor
Scheiss auf TUV,die haben eh kein Geschmack

Odpovědět

Zpět na „Lupo“