1.0 AHT - "Nové" Lupo a pár věcí k řešení

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
vanhouten
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 11.06.2010 20:57

1.0 AHT - "Nové" Lupo a pár věcí k řešení

Příspěvek od vanhouten »

Zdravím,

koupili jsme pro mladou Lupína a měl bych k němu pár dotazů.

Jedná se o 1.0 AHT (OHV motor). Kupoval jsem jej od sestřenky, která se starala, ale i tak tam je pár věcí, na které kašlala. Jedná se tedy o Lupo v docela nadstandartní výbavě. Okna v elektrice, posilovač, klima, výškově stavitelné sedadla, stavitelný volant.

Co mě trápí:

1) schéma pojistek - nemá někdo?
2) nefunguje klima - po zmáčknutí AC se čudl vrátí zpět do výchozí pozice. Prý by to mohla být ochrana, když je prázdné chladivo. Kde nejlépe začít? Co by to mohlo být? KO klimakompresor? Unikajicí okruh? Pojistka?
3) servokapalina - co se tam lije. Sice mám manuál v italštině, ale ani z něj jsem nebyl schopen zjistit, jaký servo olej tam nalít. Mám koupený někde takový ten klasický zelený od Febi. Když jsem zkoušel co je v nádržce, tak byl spíše žlutý a vypadá dost jetě a staře. Můžu to mixnout? Nebo mi to sežere tešnění?
4) zvuk motoru - kolem 3 tisic otáček to začíná mít zvuk jak kdyby začalo startovat turbo z amerického dragsteru. Je to normální u OHV? :-)
VW Bora "Froggy" 1.8T GT Sport (AUM), VW Bora "Honey Bunny", 1.6 16V, 77kw (BCB). Vw "Lupo(rn)" , 1.0 (AHT).

No turbo, no diesel, no power?, NO PROBLEM!!!

Odpovědět

Zpět na „Lupo“