Kterou motorizaci vybrat?

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Koupě Lupo - pár dotazů

Příspěvek od Curda »

Nazdárek klucííí,

kámoška chce koupit Lupo, nic o tutěch autech nevim, tak bych htěl tročku poradit. Chce už něco od roku 02 a vejš. Na co si dát bacha, co se sere?? Taky mě zajímá jakej doporučíte motor - je to pro ženskou, která bude jezdit po praze a tak.. Jestli v benzínu 1,0, 1,2 nebo 1,4 TDI..

Díky za rady

Uživatelský avatar
mirek7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirek7 »

Ja mam Lupo 1.2 Tdi do mesta to ma najlepsie pokial chce jazdit na spotrebu.Ma tam aj automat a funkciu START-STOP napokon asi vsade je to gut ved tobolo auto s najniszou sporebou na svete ktore bolo zaradene do seriovej vyroby a ked chce jazdit sviznejsie tak nech si kupi ten 100 konovi benzin klikni sem tu sa dozvies viac
http://news.auto.cz/technika/volkswagen ... robne.html" target="_blank

Uživatelský avatar
Hanka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanka »

Ahoj, já mám taky Lupo... :D Pro ženskou je to ideální auto, je malé a všude se vejde... Mám sice jen 1.0, ale po městě to stačí, když se jede dál, je to trošku horší... :!:

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Curda »

Díky za rady...

Zajímalo by mě jak jsi spokojenej když jedeš někam dál 2 mirek7 ?? Dá se s tim jet po dálnici nějak rozumě?? Myslim že je to ideální kára pro holku.. Zaparkuje kamkoliv :o)) v Praze je to důležitý...

Uživatelský avatar
mirek7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirek7 »

Zaparkovat stimto zvonka malym a zvnutra velkym autom nie je ziadny problem.Po dialnici to chodi aj 160kou a to na malej spotrebe.Teraz mam priemerku 3,7L/100km.Jazdil som na 1.4 benzine 55 KW a je to horsie nez moje 45 KW a to mam automat.
Inak LUPKO 1.2 TDI 3L mam napredaj

Drába
Člen klubu
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krkonoše - TU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drába »

Mam tohodle zmetka v 1,4 16V 55kW. je to strašnej žrout a trochu to jede až od 3000 rpm. Rozhodně bych šel do 1,4 TDI. to už s tím musí malinko hejbat. na 1,2 Tdi by me stval ten automat, ale pro holku by to mohla být spíš výhoda. Ježdění je s tím super, žádnej čumáček, žádná pr**l, tak se stím vejdeš všude a to bez problému., ale bourat bych v tom nechtěl.
Jinak klíďo mohu oporučit Open-air, super věc na léto.

Uživatelský avatar
mirek7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirek7 »

S manualom by to mohla byt sranda ale do 1.2 TDi sa manual nedaval.Mozem si prepnut aj do manualu ale dlho to preraduje.Oproti obycajnim Lupetam 1.2 TDi ma hlinikove plechy len kasna je rovnaka takze burat v 1.2 nic moc inak v crach testoch malo 4 hviezdicky.
http://www.auto.cz/main.php?site=crash_ ... d=vwlu1999" target="_blank
8O je tam aj video 8O

Uživatelský avatar
Horse
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Horse »

Ahoj:) Ja mam taktez Lupo 1.4TDi a to auto si nemuzu vynachvalit. Jezdim bezne za 5 litru ( venku mam rekord 4,2 ), je to spolehlive auticko, dobre to vypada a moc dobre to jede. Vymacknu z nej maximalne 180 a zvladli jsme spolu cestu na dovolenou do Chorvatska ve dvou lidech zcela v pohode, pricemz cestou tam jsem jel 120 a cestou zpet 160 a nebyl sebemensi problem:) Tento tyden me ceka precipovani, tak uvidime, co to s tim udela :twisted:

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Curda »

1,2 dělaj jen automat?? No to nevim jestli bude mít kamarádka radost, baví jí řadit :roll: Tak nevim jestli nebude lepší ta 1,4 TDI ??

Uživatelský avatar
Horse
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Horse »

Jo jo, 1.2 je pouze v automatu. Muzeme se tu bavit dlouhe hodiny zda-li by ji vyhovoval vice automat nebo manual, ale nejjednodusi, jak ziskat odpoved na tuto otazku je dotazat se primo vyse zminene slecny:)

Jinak jelikoz jsem majitelem 1.4TDi, tak jsem samozrejme zastancem tohoto motoru:) Uz prastare porekadlo pravi, ze vic kilowatt vic vi;)

Uživatelský avatar
mirek7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirek7 »

Ja som bol tiez zastancom manualu ale 3L bolo moje prve auto s automatom velmi rychlo som si nato zvikol.
Ano aj matematika a zdravi pohlad na vec hovory,cim viac kilovatov tim lepsie ale neraz som sa presvedcil ze to nieje pravda.

Uživatelský avatar
Lupo3L
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Lupo3L »

Ono pomer vykon/vaha vozidla je dost dolezity, samotny vykon motora porovnavat nie je moc efektivne. :D nekritizujem dodavam :lol:

mikyp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 03.10.2007 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Lupo - pár dotazů

Příspěvek od mikyp »

Ahojky,já jsem si taky před týdnem pořídil Lupo 1.0l. Je to úžasný autíčko do města a fakt musím poznamenat,že se s tím parkuje téměř dokonale. Jen té slečně vemtwe model s posilovačem,jinak se sedře. :D :D

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Re: Koupě Lupo - pár dotazů

Příspěvek od jenda »

Přemýšlíme o koupi Lupa 1,2 TDI, jako druhého auta do rodiny a mám dotaz kde má Lupo zásuvku na diagnostiku a na co si dát pozor?
VW Lupo Obrázek VW Sharan Obrázek

Uživatelský avatar
Karl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Lupo - pár dotazů

Příspěvek od Karl »

Lupo má zásuvku za popelníkem ve středovém panelu

Odpovědět

Zpět na „Lupo“