Kterou motorizaci vybrat?

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Lupo - pár dotazů

Příspěvek od Mistorex »

Soňa28... tak to neco delam spatne...moje 1,4 16v papa po praze cca 9-9,5L
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Lupo - pár dotazů

Příspěvek od McMahon »

Nechci urazet holky ale to co pro ně je svižna jizda to je pro chlapa normalni:D A chlapi maji vzdy tezsi nohu... takze se nediv...... :twisted: :twisted:

Ivetka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.03.2010 20:14

Lupo 1.4 tdi

Příspěvek od Ivetka »

ChtělA bych si koupit vw Lupo 1.4 tdi. Něco kolem roku 2002, je to dobrá volba. Mohli by jste mi někdo poradit

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo 1.4 tdi

Příspěvek od Mistorex »

znam jednoho co ho ma a co ctu na netu tak dobra volba... nic se tam nesere, a jezdi to docela svizne...
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

majkl123
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 04.07.2008 11:53

Re: Lupo 1.4 tdi

Příspěvek od majkl123 »

Máme ho jako druhý auto v rodině byť cca 4 měsíce, ale dopoud žádný problém, chipnuté jede jako ďábel.

Uživatelský avatar
Hofis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 17.03.2010 11:15
Bydliště: Marzov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo 1.4 tdi

Příspěvek od Hofis »

Zdravim Lupo v 1,4 TDi mám už přez rok, najel jsem sním už 30000km a bez jakého koli problému,i na dálnici to krásně maže můžu jen doporučit!!! Jedíne co mi v autě chybí tak je klima...jinak spokojenost...

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo 1.4 tdi

Příspěvek od Mistorex »

hofis nahod foto, v avataru to vypada dobre
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Uživatelský avatar
Hofis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 17.03.2010 11:15
Bydliště: Marzov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo 1.4 tdi

Příspěvek od Hofis »

Pilot foto jsem hodil vedle do složky Lupino ať to tu nezasírám....

Ivetka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.03.2010 20:14

Re: Lupo 1.4 tdi

Příspěvek od Ivetka »

Tak už také mám doma Lupína....

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo 1.4 tdi

Příspěvek od Mistorex »

ivetko pochlub se fotkama do temata lupino at nas je vic
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Uživatelský avatar
Hofis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 17.03.2010 11:15
Bydliště: Marzov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo 1.4 tdi

Příspěvek od Hofis »

A nakonec výhrál který motor??

Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

Re: Koupě Lupo - pár dotazů

Příspěvek od tonnydenny »

Ja bych doporucil 1.4tdi je to manual ma to skoro vzdy el okna klimu po cipo to jede neskutecne spotreba do 6l max 6.5 a to uz musi fakt clovek zavodit beru nejaky delsi prumer jo a nafta se da sehnat taky levneji :-) Lupo 3l bych bral pokud jde nekomu jen o spotrebu tak neni co resit ale pokud se nekdo rozmysli nad 1.2 a 1.4 tdi tak ja bych bral 1.4 tdi kvuli vybave pac 1.2 maji skoro vsechny manulani okna a bez klimy uz tak draha porizovacka malo lidi motuvovala at si jeste priplaci za okna a klimu ze jo .-D 1.4benzin pojede dobre ale spotreba 7 -8 bude tzakovy prumer oproti 1.4tdi nebude takovy pruzny TDI jezdi prece jenom na kroutak :-) o 1.0 bych se ani nebavil nevidim jediny duvod proc to kupovat vybava nula nula nic clovek aby hleda auto co ma servo?? v dnesni dobe??? to fakt neeee ani klima tam snad nesla dokoupit clovek to bude tocit a stejne to nic nepojede a spotreba poleti nahoru rychleji nez rucicka otackomeru :D

Ja bych doporucil 1.4tdi kdyz se bude clovek hlidat pojede do 5litru na 100 daji se sehnat s peknou vybavou a nejsou s tim zadne problemy

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Lupo - pár dotazů

Příspěvek od Mistorex »

musim s tebou nesouhlasit, 1.4 benzin a 1.4 nafta se neda srovnavat. benzin ti ujede, jasny zere, ale s tim clovek musi pocitat, ale jedna vec mi vadi na vsech tdi, a to kultivovanost, proste ten benzin z toho dela dospely auto s tou naftou to je jen dalsi uskakanej prcek, proste kazdymu sedne neco jinyho.
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

Re: Koupě Lupo - pár dotazů

Příspěvek od tonnydenny »

jo mas pravdu benzin je benzin ja kdysi rikal nafta??? vuuubeccc!!! Ale doba se meni a ted kdyz ci cipnes diesel kroutak vykon leze pekne nahoru za par korun a jak se pak koukenes jak to lita a jaka je spotreba a navic kdyz si tam naliju naftu po 20kc tak na nejaky benzin hooooddne rychle zapominam :-)

Jo ten benzin mi mozna ujede ale u TDI mi staci jak to zabere pri nizkych otackach a navic ja hodne cestuju a kdyz doslova za par stovek naliju plnou musim se vzdy usmat

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Lupo - pár dotazů

Příspěvek od McMahon »

Nafta je best:-) A po tom čipu už uplně:-) Moje 1,2 TDI si vpohodě dava na svačinu 1,4 benzin:-) Muže tak akorat čichat ten krasnej vzduch co jde z vyfuku:-) EURO 4:-)
Taky jsem přemyšlel o 1,4 TDI ale ty maji obtokove turbo a to mě docela štve....

Odpovědět

Zpět na „Lupo“