Zlobí autorádio RCD310

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Pajosmotomanos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.07.2017 19:51
Bydliště: Jihlava

Zlobí autorádio RCD310

Příspěvek od Pajosmotomanos »

20180317_133940.jpg
Zdravím, mám takový menší problém, žena má ve své caddy rcd310 a od chvíle, kdy do auta v servisu nainstalovali hf parrot a měli venku rádio, tak to teď zlobí.
Občas se nezapne, nebo naopak nevypne, podsvit si dělá co chce. Vyzjistil jsem, že pomůže do rádia klepnout a buď se vypne když se nevyplo po vytažení klíčku, nebo naopak zapne když se nezaplo po nastartování.
Bodl jsem to u kamaráda na diagnostiku a vyhodilo to nějaky chyby, jenže nejsem od řemesla tak nevím jestli je vada v rádiu, nebo někde v autě. Pokud by to bylo rádio, koupím jiné. Značkový servis do toho zatím nechci tahat, pokaždý když tam musím, tak mi peněženka hrůzou zdrhá z kapsy jen vidí nápis nad dveřma.
Nafotil jsem výpis chyb, poradí někdo na co se zaměřit nebo jít do spešl servisu?
Děkuji
Přílohy
20180317_134010.jpg
20180317_134027.jpg

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlobí autorádio RCD310

Příspěvek od tornado1 »

Špatně zapojeno
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Pajosmotomanos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.07.2017 19:51
Bydliště: Jihlava

Re: Zlobí autorádio RCD310

Příspěvek od Pajosmotomanos »

tornado1 píše:Špatně zapojeno
Aha, takze nejlepe zpet tam kde montovali to hf, jenze mam obavy, ze to nedaj. Hned po montazi kdyz to zaclo jsem tam byl, pry vse zkontrolovali a nenasli zadnou chybu. Nakonec prehrali fw u parrota a rekli ze je vse ok.
Samo sebou nebylo, dela to stale.
A to jsem schvalne s montazi nesel za zadnym garaznikem, ale znamou firmou Sysel v Trebici aby nebyl problem.

Pajosmotomanos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.07.2017 19:51
Bydliště: Jihlava

Re: Zlobí autorádio RCD310

Příspěvek od Pajosmotomanos »

Takze zavada nalezena a odstranena. Slo o euro zavadu :D , v autoradiu bylo asi pres CD otvor narvane 1 euro po predchozim majiteli z nemecka a to zrejme delalo nahodne zkraty.

Zvlastni je, ze renomovana firma a jeji odborni pracanti se ani nepozastavili nad tim, ze v radiu neco krasti a to se v tom vrtali dvakrat, jednou pri montazi a podruhe pri reklamaci kdyz to zaclo zlobit.
Zavada ma celkem logiku, po montazi parrota se mince z mechaniky presunula dolu do elektroniky, ale to uz musel monter slyset jak krasti.

Sikula, ktery mi vse opravil, hned po vyjmuti radia jak zakrastilo prohlasil "jesis co v tom je to je jak pokladnicka", rozdelal, nasel a vyndal ecko, vse otestoval a je opraveno.

Odpovědět

Zpět na „Caddy“