zpetne zrcatko - druhovyroba

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
jozka_II
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.11.2016 07:41

zpetne zrcatko - druhovyroba

Příspěvek od jozka_II »

Ahoj, mam takovy dotaz, pres noc mi nejaky (nepublikovatelny vyraz) vzal o zrcatko. Kryt i mechanismy vypadaji OK, ale sklo je praskle, sice ne moc, ale vim, ze se tyhle veci nelibi tem co pomahaji a chrani a ani STK. Koukal jsem na ceny nahradnicha a za original chteji v AutoKelly cca 1900CZK. Pak maji taky nahradu za min nez pulku a jeste jsem nasel tohle za min nez tretinu. Mate nekdo zlusenosti s temi nahradami, je tam nejaky kvalitativni/funkcni rozdil, ktery by odpravedlnoval nasobnou cenu? Vsechny maji byt vyhrivane, asfericke/vypoukle...

Diky za pripadne odpovedi.
Caddy Maxi Life BLS 2009 (doma)/Caddy CYVC 2016 (prace)

hooonza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 20.09.2013 21:32
Bydliště: Vysočina

Re: zpetne zrcatko - druhovyroba

Příspěvek od hooonza »

My cca před rokem na dálnici zavadili zrcátkem o tu směrovací desku co v omezení zúžuje rychlý pruh.
Zrcátko se samozřejmě rozbylo. Kopil jsem levnou druhovýrobu a je v pohodě.
Jediný rozdíl co pozoruji oproti druhému (originál) je že se pomaleji vyhřívá. Ale rozdíl je cca 20–30 %.
Nic hrozného. Klidně bych oupil ten levný díl.
Caddy 1.9 TDI, 2005

mahroch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.11.2017 11:24

Re: zpetne zrcatko - druhovyroba

Příspěvek od mahroch »

Ahoj,
mne sa stalo to iste, niekto mi rozbil vodicove spatne zrkadlo. Je zlomeny ramik a vsetky tie plasty + rozbite samotne sklo. INak mechanizmus a drziak vyzeraju OK. Chcel som si kupit nahradne, ale na internetovych predajniach chcu to originalne cislo dielu na potvrdenie. Neviete mi niekto povedat, kde najdem to cislo dielu? Je to v nejakej servisnej prirucke, alebo kde to hladat?
DIk za pomoc
VW Caddy Life 1.6 benzin + LPG, r.v. 2005, 7-miest

jozka_II
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.11.2016 07:41

Re: zpetne zrcatko - druhovyroba

Příspěvek od jozka_II »

Podivej se do meho puvodniho postu, tam jsou odkazy na original i druhovyrobu, treba to pomuze.
Caddy Maxi Life BLS 2009 (doma)/Caddy CYVC 2016 (prace)

Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Re: zpetne zrcatko - druhovyroba

Příspěvek od Lee-haney »

mahroch píše:Ahoj,
mne sa stalo to iste, niekto mi rozbil vodicove spatne zrkadlo. Je zlomeny ramik a vsetky tie plasty + rozbite samotne sklo. INak mechanizmus a drziak vyzeraju OK. Chcel som si kupit nahradne, ale na internetovych predajniach chcu to originalne cislo dielu na potvrdenie. Neviete mi niekto povedat, kde najdem to cislo dielu? Je to v nejakej servisnej prirucke, alebo kde to hladat?
DIk za pomoc
http://www.oemepc.com/vw/part_single/ca ... 687/lang/e" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.oemepc.com/vw/part_single/ca ... 687/lang/e" onclick="window.open(this.href);return false;

kochin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 31.01.2011 16:20
Bydliště: Třebíč

Re: zpetne zrcatko - druhovyroba

Příspěvek od kochin »

Zdravím, mám Caddynu r.2013 a málo se mi vyhřivá vnější zrcátko a druhé vůbec nejde. Je špatná spirála, nebo je tam někde nějaké relé nobo tak něco?
Moc díky za radu.

Berger
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 18.04.2017 12:11

Re: zpetne zrcatko - druhovyroba

Příspěvek od Berger »

Čeká mě výměna prvého zrcátka, podle nového které jsem již zakoupil je zrcátko na třech šroubech, ale nějak nevím jak se sundá plastový kryt na vnitřní straně, čekal jsme klasické narážení trny nebo něco podobného, ale drží to jak židovská víra a nerad bych to poničil, poradíte?

Odpovědět

Zpět na „Caddy“