Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
caddy1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 20.07.2009 22:25
Bydliště: Duchcov
Kontaktovat uživatele:

Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od caddy1 »

Jsem vlastníkem pěkné VW CADDY I, 1.6 TD, r.v.84. Koukám zde a nikde tu nemužu porovnat svojí krásku s těmi Vašemi. Tak je ukažte at je všechny vidim. Mé foto budou zítra. :P :P :P

Uživatelský avatar
caddy1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 20.07.2009 22:25
Bydliště: Duchcov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od caddy1 »

Tak a tady je fešák
Přílohy
STP63295.JPG
STP63296.JPG
STP63297.JPG
STP63300.JPG

cotijedotoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 281
Registrován: 26.09.2007 18:36
Bydliště: Teplice - Světec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od cotijedotoho »

ty seš z Duchcova co? nebo jí tam vídam, je nádherná taky teď jednu dávám dohromady
Přílohy
Obraz043.jpg

Uživatelský avatar
caddy1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 20.07.2009 22:25
Bydliště: Duchcov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od caddy1 »

Jo Jo, tak to jsem. Moc děkuji, je to opravdu pěkné auto. A co ty? Kdy počítáš, že vyjedeš?

cotijedotoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 281
Registrován: 26.09.2007 18:36
Bydliště: Teplice - Světec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od cotijedotoho »

no já to mam trochu na dýl, už ho mam rok a zatím jsem jenom vyvařoval, včera jsem koupil novej motor a podvozek už je taky na cestě, ještě musim sehnat brzdy a pár drobností 8) doufám že příští sezonu už to pořádně protáhnu 8)

Uživatelský avatar
caddy1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 20.07.2009 22:25
Bydliště: Duchcov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od caddy1 »

A co máš v planu tam dát za motor ? Ja chci tam dát rotačku TDI v mechanice. Už ted si scháním potřebné věci a na zimu začnu s přestavbou abych vyjel na jaře. Pak by to měl být opravdu hukot :D No uvidíme

cotijedotoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 281
Registrován: 26.09.2007 18:36
Bydliště: Teplice - Světec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od cotijedotoho »

no tak to si děláš pr**l ne, já mam v plánu uplně to samý, dokonce jsem chtěl i podobnou barvu jako máš ty ale nakonec bude asi černá, aby jsme nebyli jak teplý bratři :lol:

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od caddy I »

máš tam rovný okno - jaké sedačky (s opěrkama, či bez??)

cotijedotoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 281
Registrován: 26.09.2007 18:36
Bydliště: Teplice - Světec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od cotijedotoho »

okno mam rovný stejně jako ty, ale asi si objednám to otvírací, a ty sedačky, no nějaký se mi válej ve sklepě a maj i opěrky ale já tam chci dát nějaký lepší třeba z GIII nebo tak nějak

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od caddy I »

Asi jsi mne ne příliš přesně pochopil... Nemám rovné, mám to plastové "vypouklé" a opěrky mi zasahují vlastně až "na korbu".Přemýšlel jsem o rovném, proto mne zajiímalo jaké tam máš sedačky - zda s opěrkami, či bez. Jinak to otvírací mám. Je to hliník,i s gumou, asi by to šlo zrepasovat, myslím rozebrat, komaxit a hotovo, ale pořád se nějak nemůžu rozhoupat, zda tam nechat tom plexi, nebo sehnat rovný sklo, nebo tu U.S. otvíračku....

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od caddy I »

P.S. on to byl vlastně dotaz na caddy1, ale zareagoval jsi ty... :-) Zaujalo mne to jeho na tom šedivým krasavcovi.

cotijedotoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 281
Registrován: 26.09.2007 18:36
Bydliště: Teplice - Světec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od cotijedotoho »

tak to je fajn, až teď mi totiž došlo že tady je někdo třetí, ty vaše nicky jsou si docela dost podobný :oops: :lol:

Uživatelský avatar
caddy1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 20.07.2009 22:25
Bydliště: Duchcov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od caddy1 »

Ahoj cadyňáci, mam tam to rovné sklo, mam tam sedačky z opěrkami ale nic moc. Sedim v tom jako pravítko, a to je na prd. Teď musim sehnat nejaké jiné , slabší aby to bylo super. Jinak do budoucna tam chci to otevírací.

A co ty caddy I ? Ty nám svého krasavce neukážeš? :oops:

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od caddy I »

Ale i bych kluci ukázal, myslím že mám co :-) i když trošku jinak než caddy 1. Mám celý vůz v originále a to až na drobnůstky včetně laku.Opravdu myslím neuvěřitelně zachovalý exemplář, tak se snažím i nadále v tom duchu pokračovat, ND beru pouze od VW, druhovýrobu vůbec neřeším, jen jsem se trochu zpronevěřil na kolech, tam jsem použil 14", ale aspoň z koncernu, přišly mi pod ruku hezké, neopravované ze švýcarského passata B3 a přední nárazník jsem nevydržel a přišel tam chrom z jednoho z prvních provedení.Trošku karosařiny - asi tisíc dírek po nýtech od nástavby, vše už je zavařené na bocích i na boudě, zadní rohy jsem měl komplet zbavené všech komponentů od sklápěcího čela - němci použili dvoukřídlé až dolů, takže masakr.Vše už je nové, čelo V O L K S W A G E N už tam visí :-) Teď jsem vyměnil řazení od přepákování na hřebenu až po skříň (docela raketa), ale jsem až zděšenej, jak krásně řadí. Co se týče fotek, asi bych i uměl něco pořídit, ale umístit je sem nezvládám.Jedině pokud by někdo z vás souhlasil, uměl bych přeposlat jako přílohu e-mailem a požádat zkušenějšího z vás.Já už držel foťák v ruce, když se ještě fotilo na svitkový film 6x9, takže ta soudobá technika mi moc nejde.

cotijedotoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 281
Registrován: 26.09.2007 18:36
Bydliště: Teplice - Světec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukažte své miláčky VW Caddy I - nebojte se

Příspěvek od cotijedotoho »

klidně mi je pošli na klecka.007@seznam.cz a já je sem hodim :wink:

Odpovědět

Zpět na „Caddy“