Caddy od r. 2005 - rady při koupi

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Caddy od r. 2005 - rady při koupi

Příspěvek od Deivid »

Kluci,měl bych dotaz.Do práce potřebujeme koupit Caddy v naftě a podmínkou je,že musí být 7 místné.chci se teda zeptat,jak to vlastně je s motory,který nejlépe vzít.Viděl jsem 77kw což mě potěšilo,nevím zda je i pro 7 místnou verzi.Pak je taky něco okolo 100kw.Máte s tím někdo nějakou zkušennost?NA co se zaměřit při koupi a čeho se vyvarovat?Chci to dotáhnout z německa.Díky za každé info.

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Caddy 2005 a výš

Příspěvek od Rudi »

Původně sem šel taky do krátký, nakonec se z toho vyklubala dlouhá a s 2,0TDI 103kW, jen sem chtěl 7místnou, což ve finále nevyšlo, ale reálně bych to využil asi tak zatim 2x, takže nic neřešim. No, co ti budu nalhávat, koupí krátký bych si pěkně nadělal do bot bo to auto je prostě malý, v 7místným uspořádání si to nedokážu už vůbec představit, v případě plechovky a chybějících zadních plastů prostoru přece jenom trochu přibude.
Jako osvědčenej motor je ta 77kW, nicméně do Caddyny se dával už modernizovanej 2,0 TDI 103kW, takže s tím taky nebejvaj problémy nebo mě se aspoň vyhejbaj. Takže buď koupíš 77kW a necháš čipnout, pokud se ti to zdá málo nebo 103kW a máš klid, ten je navíc ve spojení s 6-ti kvaltem, takže pokud trávíš na dálnici hodně času, doporučuju určitě ten.
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě Caddy 2005 a výš

Příspěvek od Deivid »

Rudi,akorát nechápu jak píšeš,že v 7 místném si to nedokážeš představit,vždyť je to přece velké ne??A když vydělám ty dvě zadní lavice,tak tam dvě palety musím dostat.

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Caddy 2005 a výš

Příspěvek od Rudi »

do krátký dostat 2 Europalety? No do plechovky možná, ikdyž o tom taky silně pochybuju :lol: jak píšu, ono se to nezdá, ale ta krátká caddyna je hrozně malá, se u některý zastav a uvidíš
Obrázek
dObRi dEN!

Odpovědět

Zpět na „Caddy“