Caddy 2011 - divné zvuky

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
dop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 19.12.2010 21:25
Bydliště: Praha 4

Caddy 2011 - divné zvuky

Příspěvek od dop »

Zdravím pánové.
Mám takový rébus a otázečku. Patřím sice do jiné sekce, viz profil, ale přišlo mi pod ruku nové Caddy 2011, které si koupil kamarád. Když jsme to úplně nové pár dnů staré VW projeli,
bylo slyšet znatelné hučení ze spodní podvozkové části. Caddy je s náhonem na všechny čtyři a tak jsme usoudili, že ty zvuky budou daň za tenhle náhon. Nejvíc je to znatelné na 6 pod plynem. Chtěl jsem se tady zeptat, najde-li se někdo z kolegů VW a má stejnou zkušenost s tímhle autíčkem a nějakými pazvuky od spodku aby je zde popsal, případně jak je odstranil a jestli to vůbec lze řešit, nebo reklamovat, nebo a to je hrůza je to prostě konstrukcí toho pohonu. Díky za reakce.

maly_medved
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 08.09.2009 17:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Divné zvuky z Caddy 2011

Příspěvek od maly_medved »

Honím Caddy 4Motion 1,9Tdi 77 kW , ale hučení zpod podvozku žádné .... hučí to nade mnou díky příčníkům na střeše ale z pod auta nic ... A to jsem profesí zvukař :D

Uživatelský avatar
dop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 19.12.2010 21:25
Bydliště: Praha 4

Re: Divné zvuky z Caddy 2011

Příspěvek od dop »

Střecha- to bylo první co nás napadlo, ale střešní nosníky čisté bez příčníků a i bez montáží. Znám případy kdy se měnilo zadní ložisko a pak se prostě jen sundaly příčníky a byl pokoj. Zní to jinak. I tak díky za reakci. Jen ještě na doplnění to tvoje Caddy je který rok výroby? Dop

Odpovědět

Zpět na „Caddy“