Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Mám si dodělat palubní pc ?

Ano, MAXIDOT
9
82%
Ano, stačí POLODOT
2
18%
Ne, je to zbytečnost
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od tornado1 »

pak jsem ti poradil proč ti nejdou ty polodoty přizpůsobit, že?? checksumforum
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od Robass »

tornado1 píše:pak jsem ti poradil proč ti nejdou ty polodoty přizpůsobit, že?? checksumforum


milhausek-to byli ty maxidoty,no to byl tedy opruz jakej svět neviděl,jojo jsem nevěděl že jsi to byl ty,každopádně jsem ti poděkoval. :wink:

Uživatelský avatar
scheni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 10.03.2008 19:26
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od scheni »

Robass píše:určitě je to dobrá investice,jí dal půldoty a palubní PC,pak jsem si vymyslel nezavislé topení na DO,tak jsem dal maxidoty,pak přišla na řadu dvouzonová klima,protože jsem jí v autě vůbec neměl,tak zase překop,pak jsem si vymyslel corner-ligh-tak výměna BSG atd.atd. z holoty se to prostě dá krásně naložit.a ty RCD hrajou poměrně pěkně.

Co znamená corner-ligh-tak výměna BSG
Na kolik práce a peněz cca tě vyšlo to nezávislé topení ? Co to máš, vebasto ?
současnost:
VW Touran Goal
2.0 TDi PD BMM 103 kW, 7 míst, klasický rodinka vůz
pokec o autě http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4#p3110814" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od Robass »

corner light je přisvěcování do zatáček pomocí mlhovek ,podporuje to BSG neboli centrální jednotka elektriky,dá se to tam nakodovat,tak jako třeba aby ti svítili v zadu dvě řady zadních světel,webasto atd.Webasto Thermo Top V jsem koupil se vším všudy za 6500 tis. z bazoše.cz k tomu jsem dokoupil v origoši nádobku na odstřikovače za nějakých 1200,telestart na ebay.de 1500,no a pak to jen namontovat nakodovat a jede to.

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od Robass »

Robass píše:corner light je přisvěcování do zatáček pomocí mlhovek ,podporuje to BSG neboli centrální jednotka elektriky,dá se to tam nakodovat,tak jako třeba aby ti svítili v zadu dvě řady zadních světel,webasto atd.Webasto Thermo Top V jsem koupil se vším všudy za 6500 tis. z bazoše.cz k tomu jsem dokoupil v origoši nádobku na odstřikovače za nějakých 1200,telestart na ebay.de 1500,no a pak to jen namontovat nakodovat a jede to.

takhle vypadala před dvěma roky když jsem si jí přivezl od segry z Holandska
Přílohy
lock 014.jpg

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od Dandim »

Pěkná Caddy :-) Jak vypadá teď? :-D
Takže přisvětlování do zatáčky pomocí mlhovek je otázkou je kódování pomocí VAGu?
Hmmm, že bych si to nechal udělat :-D
Je to dobré? Užitečné v noci?

Uživatelský avatar
scheni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 10.03.2008 19:26
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od scheni »

Dandim píše:Pěkná Caddy :-) Jak vypadá teď? :-D
Takže přisvětlování do zatáčky pomocí mlhovek je otázkou je kódování pomocí VAGu?
Hmmm, že bych si to nechal udělat :-D
Je to dobré? Užitečné v noci?

Sákra, asi začnu řešit primární věc, a to je to, že nemám mlhovky :pleasantry:
současnost:
VW Touran Goal
2.0 TDi PD BMM 103 kW, 7 míst, klasický rodinka vůz
pokec o autě http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4#p3110814" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od Robass »

na corner light je potřeba mít od výroby origo mlhovky nebo je dodělat dle schéma do jednotky centrální elektriky,pak vyměnit stávající jednotku tuším od výroby 21bit za 30 bit high,pak už jenom nakodovat tady máte link na corner

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=64" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od Robass »

Dandim píše:Pěkná Caddy :-) Jak vypadá teď? :-D
Takže přisvětlování do zatáčky pomocí mlhovek je otázkou je kódování pomocí VAGu?
Hmmm, že bych si to nechal udělat :-D
Je to dobré? Užitečné v noci?
předek mám z tourana v barvě,vzadu odnímatelné tažné a nárazník v barvě,jiný kola,jinak nic extra,kromě elektro úprav a úprav ecu motoru,časy kdy jsem šaškoval v časopisu v tunningu už odezněli.

Uživatelský avatar
scheni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 10.03.2008 19:26
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od scheni »

Robass píše:
Dandim píše:
předek mám z tourana v barvě,vzadu odnímatelné tažné a nárazník v barvě,jiný kola,jinak nic extra,kromě elektro úprav a úprav ecu motoru,časy kdy jsem šaškoval v časopisu v tunningu už odezněli.

Udělej nové téma s Tvojí "krabicí" :-)
Jaký tam máš motor? je upravený? Převodovka? Barva? Který ročník?
současnost:
VW Touran Goal
2.0 TDi PD BMM 103 kW, 7 míst, klasický rodinka vůz
pokec o autě http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4#p3110814" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od Robass »

uděláme nový téma ale ne o mě,ale technický koutek,at lidi mají lepší info o caddynách,osobně jsem mojí Lifku koupil aby se mi do auta vešli krámy typu rybářské vybavení,RC modely a odvezlo to nějaký stavební matroš,jenže to se změnilo,stávající naše auta jsme prodali,a Caddynu jsme nechali jako hlavní auto.Jinak mám 2005,1.9 Tdi 77kw,původní motor s převodovkou jsem nahradil zánovním BXE nyní najeto 60tis.km z octavie II 2010 i s převodovkou,polosama,přední nápravou a těhlicema,dovybavil jsem to dvouzonovou klimoškou,webastem Thermo top V s telestartem,Rcd 510+gateway,výměnou BSG jednotkou centrální elektriky,upravil jsem si v ecu mapy jako je egr off,startovací dávku a nějaký pikačoviny,výměnou půldoty za maxidoty s čím byl nejvetším problémem napříč republikou-protože nešel sladit s jednotkou motoru,kromě mě a dalších lidí napříč republikou včetně VW autorizáku si stím nikdo nevěděl rady,nakonec mi poradil nějaký týpek na checksum forum milhausek,aby zkusil vrátit původní jednotku gateway,a ejhle budíky jsem sladil za 2 minuty,no e ten týpek je nakonec místní tornado1,ten jako jedinej věděl :pleasantry: :potlesk:

Uživatelský avatar
scheni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 10.03.2008 19:26
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od scheni »

Tak, díky členovi Dusanbe mám už taky maxidot. Jsem spokojen.
Přílohy
nové budíky
nové budíky
současnost:
VW Touran Goal
2.0 TDi PD BMM 103 kW, 7 míst, klasický rodinka vůz
pokec o autě http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4#p3110814" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od tornado1 »

a dostaneš se do menu maxidotu? světla a vidění, komfort??
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
scheni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 10.03.2008 19:26
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od scheni »

tornado1 píše:a dostaneš se do menu maxidotu? světla a vidění, komfort??

nedostanu, nemám vhodnou jednotku. Moc jich u nás není, a nebyl moc čas, chtěl jsem si dat maxidot na Vánoce :-)
Nahodím to tam někdy na jaře, až budu mít cestu do Prahy. Do budoucna totiž zvažuju multifunkční volant, tak to rovnou spojím.
Všechno co je v tom menu si stejně můžu nastavit přes kabel, tak no problem.
současnost:
VW Touran Goal
2.0 TDi PD BMM 103 kW, 7 míst, klasický rodinka vůz
pokec o autě http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4#p3110814" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Scheniho Caddy (rychlá červená krabice)

Příspěvek od Dusanbe »

Neboj se Tornado, všechno bude. Jestli se tady nemá někdo z někoho posr*t, tak bys to měl být ty, když tě to tak tankuje. Možná bych si měl taky udělat nějaký deníček, co myslíš :?: Třeba včera do 10 do večera barevné budíky 8E0 920 931 P na audi A4 S-line :wink:

Ale to je mimo téma, nebudu tady dál Schenimu zadělávat topic. Jen jsme zapomněli udělat podsvit ručiček nebo trvalé podsvícení, když má to denní svícení.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Odpovědět

Zpět na „Caddy“