Caddy Life - sedadla, hlučnost, náhradní díly, zkušební jízda

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
završkem
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 08.08.2013 12:26
Bydliště: Praha

Caddy Life - sedadla, hlučnost, náhradní díly, zkušební jízda

Příspěvek od završkem »

Mám 4 dotazy, které jsem nějak nenašel - jde mi vše o CADDY LIFE r.v. 2003-2006:
1) Jaká je dostupnost náhradních dílů - v porovnání třeba se Sharany a Tourany?
2) Dají se sedadla v druhé řadě vyndat jako u SAGu?
3) Píše se o hlučnosti - jaká je v porovnání se SAGy, nebo např. Oktávkou?
4) Nenajde se odvlážlivec, který by předvedl Caddyho Life a umožnil krátkou jízdu? Praha.
Díky moc! :)
Enjoy your stay!
fauvé šarán 2007 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: dotaz: sedadla, hlučnost, náhradní díly, zkušební jízda

Příspěvek od Dandim »

Ahoj. K tomu bodu 2... V daném ročníku se sedadla dají sundat ale pouze klíčem. Sundat sedadla ala SAG se dá u Caddy (po faceliftu) 2010-...
Hlučnost nějakou zvláštní nepozoruji. Celkem relativní.
Předtím jsem měl SAG I a tata měl SAG II. Celkově Caddy není MPV. Je taková jednodušší v interiéru. Ale dle mně lepší :-)
Dostupnost dílů bych řekl že je dobrá, vzhledem k tomu že řadu dílů sdílí s Touranem a Caddy je dost prodáváná dodávka v EU....
Klidně bych mohl předvést Caddyho, jsem z Prahy...

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz: sedadla, hlučnost, náhradní díly, zkušební jízda

Příspěvek od Robass »

co se týče dostupnosti dílů,kromě karosařiny je vše shodné s octavii II,motory,převodovky,chladiče,karosařina je schodná s touranem prvních modelů,po face už téměř nic.Elektroinstalace je úplně jiná,touran je v tomto směru zabitej a elektrozávad jako máku,caddy je proti tomu zlato.Co se týče hlučnosti nic nepozoruji,nesmíš vylezt z Caďoura do nějaký A8,to je pak rozdíl znát.Sedačky lze vyndat bez problému.
pokud mohu doporučit koupit Tdi 77Kw,pokud možno bez DPF,slavný BLS jdou poměrně rychle do kopru-ale i to se dá pak nahradit motorem z Octule BXE,bud ho tam dát komplet nebo vyměnit na BXE vačku držák DPF a udělat z něho opět BLS,co se týče převodovek tak Caddy 1.9 Tdi 55kw,77kw se dá nahradit převodovkou JCR z Octavie II 1.9 tdi,caddy má spíše převodovku do síly kdežto octavie normální,takže když jsem jezdil na normální tak tuším při 140km/hod. to točilo 3600 ot,nyní po upgradu 140 km/hod. 3000tis. a spotřeba dálka 5,6L

Odpovědět

Zpět na „Caddy“