Cross 4MOTION

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

IceNine
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 13.12.2013 09:41

Re: Cross 4MOTION

Příspěvek od IceNine »

campagnolo píše:Mrkni kdyztak na autokucera.cz, ma tam Dodavku Caddy 4Motion za peknej peniz. Slusnej rok a malo km. Je to tusim z Francie.
Dík moc !
Je to velice zajímavý, ale má to jeden háček ,potřebuji totiž zadní dveře křídlové,škoda.

Uživatelský avatar
Mückstein
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.11.2007 22:21
Bydliště: Ostrava

VW Caddy Cross 2014

Příspěvek od Mückstein »

Zdravím všechny a chci se podělit o dojmy s VW Caddy Cross.
Mám Caddy Cross 2014 s motorem 1,6 TDI 75 kW. Momentálně mám najeto cca 10000 km.
První dojmy jsou takové, že je to opravdu auto pro každého kdo potřebuje vozit větší zátěže a potřebuje prostor,nebo o víkendu rodinu.
Mám 7 místné provedení protože často vozím více lidí. Je pravdou že za 3 řadou sedadel není skoro žádné místo,ale
zato je trochu místa po sedačkama ve 3 řadě (zevnitř). Jinak jízdní vlastnosti celkem dobré. Jezdím hlavně delší trasy, hlavně dálnice,
a jak se auto zahřeje tak jede skvěle. Spotřebu mám průměrnou 6,2l/100 km, ale je to zatím před servisem.
Dlouho jsem jezdíl na VW Sharan 1,9 TDI, a srovnávat to moc nejde, protože Sharan byl měkčí.
Zadní náprava je celkem tuhá kvůli těm listovým pérům, ale pokud ji zatížíte nějakým nákladem auto jede v poho.
Cross provedení je celkem vybavené: nemluvě o faceliftu, lemy blatníků, stříbrné lyžiny, atd.. Vnitřní výbava základ: tempomat,senzor déšť,světla, dení svícení, tlak v pneumatikách, vyhřívaná přední sedadla navíc mám dual klimatizaci, lepší rádio atd..

vw.vento
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 25.03.2008 18:41
Bydliště: Momentálně Liberec

Re: Cross 4MOTION

Příspěvek od vw.vento »

Zdar,
sice nemám 4x4, ale můj názor je kladnej. Mám Caddy 2012 1.6TDI. Najeto mám cca 118 tisíc. Jediný co jsem v poslední době řešil tak byla výměna vodní pumpy. Jinak auto každej den v provozu a zatím šlape parádně!

Odpovědět

Zpět na „Caddy“