Problém se zapojením autorádia

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
ullan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 01.01.2014 15:16

Problém se zapojením autorádia

Příspěvek od ullan »

Zdravím všechny. Nedávno jsem si koupil pro práci Caddynu, r.v.96. Už od začátku jsem měl problém s autorádiem, ale nějak jsem to neřešil, až do doby, kdy se začal pozorovat, že baterka nějak ztrácí výkon, až byla najednou vycucaná. A tak jsem začal pátrat, kde je problém. Už mi bylo divné, že rádio hraje, i když není klíč v zapaování. Pak, při žhavení před startem vypnuté rádio probliklo, a tak mi to nedalo a rádio vyndal. Co mě čekalo se dá srovnat k infarktovému stavu, viz. foto
Po hodinách bloudění po netu, se marně snažím dopátrat od čeho všeho ty kabely k autorádiu vedou? Barevně nesedí označení kabelů k repro a tak jsem úplně v pí..., abych to mohl zapojit. Nemám ani zkoušečku, abych zjistil polaritu repro.
Základí návod na zapojení ISO konektorů jsem našel. To chápu. Ale jsem mimo z kabelů repro a těch ostatních. Také, jak bych to měl zapojit, když mám repro na palubní desce a ve dveřích. Zadní repro nemám. Nejsou ty na palubní desce spíš výškové? Nevyzná se v tom někdo trochu??? Díky.
IMAG0308.jpg
IMAG0311.jpg
ISO konektor.jpg

Odpovědět

Zpět na „Caddy“