zadni reproduktory caddy life

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
yamahashop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 26.09.2012 13:47
Bydliště: Humpolec

zadni reproduktory caddy life

Příspěvek od yamahashop »

Chci si zapojit zadni repro co jsou v kufru po bokach .... jsou tam nekde predpripraveny kabely nebo musim natahnout od radia? Popr. Kdyby jste nekdo mel doma nebo vedel kde je sehnat diky. :good:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: zadni reproduktory caddy life

Příspěvek od tornado1 »

kabely tam nejsou, nutné natáhnout..... kabely vždy vyrábím
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: zadni reproduktory caddy life

Příspěvek od tornado1 »

jeden zadní origo reprák stojí 440kč, kabely vyrobím..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Caddy III
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.04.2012 19:37
Bydliště: Brno

Re: zadni reproduktory caddy life

Příspěvek od Caddy III »

Zdravím, ty repráky i s konektorama mám, zůstaly mě doma po upgrade audia.
Ale popravdě jsou to strašný šumítka, zepředu nešly vůbec slyšet. A pro cestující vzadu taky nic moc...

Nahradil jsem je kvalitníma třípasmovejma reproduktorama, který jsem dal do plata + rychlospojka http://www.ahifi.cz/sinus-live-bc4.html" onclick="window.open(this.href);return false; , když potřebuji plato rychle vytáhnout pokud vezu něco většího.

Tady je návod zapojení http://www.caddy-blog.de/reparatur-umba ... -im-caddy/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kdyby náhodou tak bych oba repráky i s konektorama nechal za 500,- :), jsou to 4Ω Blaupunkty, a nic jim není.
VW Caddy Life 1.9 TDI DSG Colour Concept

Uživatelský avatar
Martin91VW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 23.12.2014 19:07
Bydliště: Kósek od Přerova

Re: zadni reproduktory caddy life

Příspěvek od Martin91VW »

Zdravím poradí mi prosim někdo jak demontovat zadní repráky u VW caddy maxi r.v.2008. Hledal jsem zde po fóru a nikde jsem to nenašel. díky
VW Caddy Maxi 2.0TDi, Škoda Favorit 136 MPi, Škoda 136 GL, Škoda 100L,Škoda 110R

Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Re: zadni reproduktory caddy life

Příspěvek od Lee-haney »

No mám sice krátkou verzi , ale počítám že u té delší když se mrknu na ten delší tapecír vzadu to bude stejné. Nevím sice jak jsou uchycené originály, ale myslím si že to bude držet na 4 šroubech. Takže stačí vyloupnout tu horní mřížku a odšroubovat. Výhoda je že u te delší verze má levý i pravý tapecír otvor z boku a ještě k tomu blíž k těm mřížkám, takže by mělo jít reprák si podržet při demontáži ze spod přes tento otvor, teda pokud je to vůbec potřeba, protože si myslím že repráček je tam vložen a přišroubován. Jak říkám nevím jak vypadá originál, já si dával pioneery a ty jsem musel upravovat. Každopádně bych začal vyloupnutí mřížky a hned budeš vědět.
Doufám že se teda bavíme o stejné věci a to o oválných repro co jsou v bočním tapecíru z vrchní strany v zavazadlovém prostoru :D

Uživatelský avatar
Martin91VW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 23.12.2014 19:07
Bydliště: Kósek od Přerova

Re: zadni reproduktory caddy life

Příspěvek od Martin91VW »

Jo jo ty přesně na mysli, mám caddy od dubna tak jsem raději zeptal než abych něco ulomil, jsou tam ještě origo repro a chrčí tak buď chci koupit nový a nebo možná budou na membránách nějaký nečistoty. uvidím každopádně díky.
:wink:
VW Caddy Maxi 2.0TDi, Škoda Favorit 136 MPi, Škoda 136 GL, Škoda 100L,Škoda 110R

Uživatelský avatar
Martin91VW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 23.12.2014 19:07
Bydliště: Kósek od Přerova

Re: zadni reproduktory caddy life

Příspěvek od Martin91VW »

Tak zadní repro u caddy maxi nejdou tak jednoduše jak se zdá, dostal jsem se k tomu že to rozhodím a najdu závadu, našel repra už to mají za sebou, už mám vybrané druhé ale nějak jsem si neuvědomil že budu potřebovat redukci. Proto má otázka zní jakou potřebuji redukci ? tuhle :arrow: http://www.ahifi.cz/files/products_imag ... /ag-13.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; a nebo :arrow: http://www.ahifi.cz/files/products_imag ... /10291.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Caddy Maxi 2.0TDi, Škoda Favorit 136 MPi, Škoda 136 GL, Škoda 100L,Škoda 110R

Odpovědět

Zpět na „Caddy“