Přesné potahy sedadel

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
yamahashop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 26.09.2012 13:47
Bydliště: Humpolec

Přesné potahy sedadel

Příspěvek od yamahashop »

Zdravím, sháním potahy do caddyho ale nechci žádný z tržnice s nápisem no fear nebo tuning ... chci přesný potahy přímo do caddyho i s loketkou nemáte někdo zkušenost kde sehnat ? Díky

maly_medved
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 08.09.2009 17:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy sedadel CADDY

Příspěvek od maly_medved »

V Pardubicích jsem se ... spíš jen z hecu stavil u prodejce VW fi Louda a ptal se na originál potahy. Když mi řekli že za pěkné látkové s dvojím polstrováním chtějí 3 000,- vč. DPH ( za všechny přední i zadní včetně loketní opěrky a návleků na hlavové opěrky ! ) tak jsem je okamžitě objednal :good: . Už je mám dva roky a naprostá spokojenost. :potlesk:

P.S. jsou s certifikátem pro použití na sedadlech s bočními airbagy v sedadle.

Spokojenost

Uživatelský avatar
yamahashop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 26.09.2012 13:47
Bydliště: Humpolec

Re: Potahy sedadel CADDY

Příspěvek od yamahashop »

A muzu si vybrat i barevne kombinace? Ve skodovce jde nakombinovat presne co chces

diky za odpoved

Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Re: Potahy sedadel CADDY

Příspěvek od Lee-haney »

maly_medved píše:V Pardubicích jsem se ... spíš jen z hecu stavil u prodejce VW fi Louda a ptal se na originál potahy. Když mi řekli že za pěkné látkové s dvojím polstrováním chtějí 3 000,- vč. DPH ( za všechny přední i zadní včetně loketní opěrky a návleků na hlavové opěrky ! ) tak jsem je okamžitě objednal :good: . Už je mám dva roky a naprostá spokojenost. :potlesk:

P.S. jsou s certifikátem pro použití na sedadlech s bočními airbagy v sedadle.

Spokojenost
Mohl bys hodit nějaké foto těch potahu, popřípadě kontakt přímo na ty potahy? Ja jsem asi ujety, ale mě by se líbily i nějaké s motivem VW. :)

Odpovědět

Zpět na „Caddy“