Dělící síť do kufru

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Skymaster
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 12.05.2014 14:00

Dělící síť do kufru

Příspěvek od Skymaster »

Nazdar lidi!
Hodlám pořídit novýho Caddyho a celkem bych využil síť mezi sedfačkama a kufrem. Origoš z výroby za to chtěj přes 5000 Kč. Je mi sice jasný, že jsou v tom i kotvící úchyty, ale stejně jsem si řikal, jestli to nejde vymyslet nějak dodatčně levněji. Pod záslepkama v místě ok jsou, jak jsem koukal, závity, takže by do toho šlo nějaký oko zašroubovat a k tomu připevnit nějak tu síť? Máte s tim někdo zkušenost? Jsem blázen a měl bych to objedat z výroby?

Díky za odpovědi

Honza

Caddy III
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.04.2012 19:37
Bydliště: Brno

Re: Dělící síť do kufru

Příspěvek od Caddy III »

Taky ji sháním už delší dobu, skoro nejsou. Určitě by se to dalo nějak vymyslet. Napadlo mě teď sehnat roletou z osobáku a demontovat z ni tu síť a na ni našít popruhy s háky na zaháknutí do ok, tak jak je ta origo síť. Otázka je jestli bude stejná šířka té horní tyče, která se na koncích zahakuje, ale ta by se dala popřípadě taky upravit, zkusím to porovnat ze sítě z 4 golfa. Dodělával jsem tu síťovou roletu do 4 golfa a nebyly tam připravené ve stropnici ty dva úchyty na zaháknutí, když jsem je chtěl objednat u VW tak za ně chtěli něco nesmyslného myslím ze 2-3 tis. tak jsem si je sehnal oba na vrakáči za stovku z pasata a po menší úpravě jsem je tam namontoval a je to ok. Nejlepší by bylo sehnat ty horní úchyty z caddy life někde na vrakovišti, to problém nebude a tu síť také někde starší a nebo ji koupit novou, ona i ta síť z osobáku muže stát kolem 2 tis. + úpravy s nejistým výsledkem a ve finále to se ani nevyplatí experimentovat...
Za 5 tis. je to i s těmi úchyty? Mel jsem za to že, to bude horší tak kolem 8 tis. Ta síť samostatně je za kolik?

Adam
VW Caddy Life 1.9 TDI DSG Colour Concept

Caddy III
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.04.2012 19:37
Bydliště: Brno

Re: Dělící síť do kufru

Příspěvek od Caddy III »

A nebo řešení jak navrhuješ, síť v tomto rozměru prodávají v autokely do 150 korun, já jsem s ní neměl moc dobrou zkušenost v 3 golfu protože tam nešla moc dobře připevnit a pořád padala, nemel jsem ji tam teda přichycenou moc na pevno protože jsem sem tam potřeboval sklopit sedačky, byla s tím otrava... Ale pokud si s tím pohraješ tak proč ne, v caddy by se dala lépe přichytit v rozích. Ta originální bude mít výhodou v tom, že bude pevnější a snadněji a rychleji se s ni bude manipulovat.
VW Caddy Life 1.9 TDI DSG Colour Concept

Skymaster
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 12.05.2014 14:00

Re: Dělící síť do kufru

Příspěvek od Skymaster »

Tak nakonec to objednam z vyroby. Cekal jsem, jestli nebude nejaka levna a extremne jednoducha nahrada. Každopádně díky za dobrou radu - určitě bych ji využil, kdybych už měl auto bez ok a sítě (nebo kdybych nebyl tak línej;-)). Cenu znám jen z ceníku, kde se mluví o síti. ale když jsem koukal na novýho Caddyho bez sítě, tak ten nemá ani oka a ty navíc nejsou nikde jako položka v ceníku. Předpokládám tecy, že jde o set. Kolik stojí samotná síť bohužel nevím.

Tak díky a hezkej den!

Honza

Caddy III
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.04.2012 19:37
Bydliště: Brno

Re: Dělící síť do kufru

Příspěvek od Caddy III »

Tak jsem volal do VW s tím, že si ji objednám, ale chtějí za ni samotnou 7,5 tis... tak nevím, tolik se mě za ni dávat nechce.
VW Caddy Life 1.9 TDI DSG Colour Concept

Caddy III
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.04.2012 19:37
Bydliště: Brno

Re: Dělící síť do kufru

Příspěvek od Caddy III »

Tak nakonec vyřešeno, síť koupena na Německém ebay. U nás není absolutně k sehnání a za novou se mi plnou cenu dávat nechtělo.
Jinak kdyby ji někdo sháněl tak objednací číslo je 2K5861691 a dá se vyhledat pod názvem Trennetz. Přípravu pro uchycení nahoře jsem měl za předními i zadními sedáky tak jsem naštěstí nemusel nic dalšího řešit jako u golfa. Je super, že se dá pověsit i hned za přední sedadla, když se sklopí zadní. Pokud vozíte sem tam nezajištěný náklad tak na to pozor je to celkem risk se zdravím, stačí jen prudší brždění a věci lítají...
VW Caddy Life 1.9 TDI DSG Colour Concept

Skymaster
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 12.05.2014 14:00

Re: Dělící síť do kufru

Příspěvek od Skymaster »

Tak to jsi udělal dost dobrej kauf. Já jsem jí nakonec objednal z výroby (za těch cca 5tkč i přípravama na úchyty). Každopádně na ebayi se sežene asi fakt všechno. Například gumová podlážka do kufru na maxíka se dá levně sehnat i unás (neorigo, originál stojí asi 5,5tkč), ale vždycky je to buď pro pět nebo pro sedm míst. Na ebayi jsem našel i verzi s ploškama (je se asi budou muset vyříznout) skrz který se upevní třetí řada sedaček - jak je to u originálu, ale stojí to £70. Takže díky za tip!

Rutuf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.11.2016 09:26

Re: Dělící síť do kufru

Příspěvek od Rutuf »

Zdravim nevali se nekomu doma? Schanim delici sit na vw caddy.

Odpovědět

Zpět na „Caddy“