Střešní box na Caddy Life

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
šaky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.05.2014 07:47

Střešní box na Caddy Life

Příspěvek od šaky »

chtel bych poradit ohledně vhodné délky střešního boxu na Caddynu.
Vybral jsem si box který má délku 2m , ale nevím jestli to už není moc dlouhé- máte s tím někdo zkušenost? :?:

Caddy III
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.04.2012 19:37
Bydliště: Brno

Re: Střešní box na Caddy Life

Příspěvek od Caddy III »

Podívej se do prospektu originálního příslušenství pro Caddy. Mají tam na výběr střešní boxy ve třech variantách o délce 1.9, 2.2 a 2.3m. Tak bych se odpichnul od tohoto. Ten prospekt se dá najít na internetu. Jinak bych asi hlavně řešil pokud máš výklopné dveře nahoru tak aby jim box nevadil při otevření.
VW Caddy Life 1.9 TDI DSG Colour Concept

azriel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 02.04.2014 10:32

Re: Střešní box na Caddy Life

Příspěvek od azriel »

Což o to ja box mám ale nemůžu zaboha sehnat hagusy na 04+. Nevládní se někomu doma zbytečně nebo nevíte z nějaké bouračka?
°*°VW Passat Variant 3C - Highline, 2.0TDI 125kW, r.v 2007, DSG, BMR °*°

Caddy III
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.04.2012 19:37
Bydliště: Brno

Re: Střešní box na Caddy Life

Příspěvek od Caddy III »

Nevím co jsou hagusy, ale klasickou zahrádku na přišroubování do střechy sem tam někdo starší prodává.
Jestli myslíš ty příčníky, které se přidělají na ty dvě lížiny co už jsou na střeše tak ty jsou na prodej starší tady http://auto.bazos.cz/inzerat/35095554/P ... -Caddy.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Ty lížiny měla Caddy až po faceliftu, myslím že od roku 2011.
VW Caddy Life 1.9 TDI DSG Colour Concept

šaky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.05.2014 07:47

Re: Střešní box na Caddy Life

Příspěvek od šaky »

hagusy jsou ty dva podélníky na střeše, které jsou uchycené napevno.
Já mám 09 a kupoval jsem hliníkové funglovky na Aukru od poláků a vše vpohodě.
prodávají je tam pořád
http://aukro.cz/stresni-zabradli-nosice ... 95532.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Caddy III
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.04.2012 19:37
Bydliště: Brno

Re: Střešní box na Caddy Life

Příspěvek od Caddy III »

Aha, já jsem zase koupil na Aukru starší originální zahrádku :)

Jaké mají výhodu ty hagusy oproti běžné zahrádce? Je to jen jiný nebo rychlejší způsob uchycení? A nebo to slouží ještě k něčemu jinému?
Já zahrádku používám jen v nutnosti, když potřebuji odvézt žebřík, jinak celkem nerad něco vozím na střeše pokud to není vyloženě nutné.
U caddy je k přístupu na střechu navíc ještě potřeba žebříček nebo stolička, aby se tam kvůli výšce dalo vůbec dostat, už je to celkem vysoko.
To mě přijde celkem nepraktické třeba oproti nižšímu osobáku, ale když už není uvnitř místo tak se nedá nic dělat :)
VW Caddy Life 1.9 TDI DSG Colour Concept

Altboy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 09.08.2016 21:52

Re: Střešní box na Caddy Life

Příspěvek od Altboy »

Ahoj. Mam caddy maxi 2011 a chtel bych sundat hagusy. Uz to nekdo delal? Jsou srouby zevnitr pod tapecem, nebo je potreba sundat z hagusu nejakou plastovou krytku...? A cim to pak zaslepit?
Diky

jozka_II
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.11.2016 07:41

Re: Střešní box na Caddy Life

Příspěvek od jozka_II »

U Tourana jsou pry zevnitr pod tapecem a musi dolu vcetne plastu ze sloupku, ale to mam jen z doslechu, ja je na nasi Caddy naopak do jara chci zase montovat. Taky pry zalezi na tom, jestli jsou original nebo ne, ty dodelavane maji nekdy poznamku "demontaz neni pozdeji mozna", cert vi, co tim mysli.
Caddy Maxi Life BLS 2009 (doma)/Caddy CYVC 2016 (prace)

Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Re: Střešní box na Caddy Life

Příspěvek od Lee-haney »

http://www.oemepc.com/vw/part_single/ca ... 965/lang/e" onclick="window.open(this.href);return false;
Pokud je to stejné jak u 2006 tak by to tam mělo být našroubované v závitech. Já je mám taky sundané a v dírach jsou jen šrouby, které mají asi gumovou podložku, aby tam nezatékalo.

Odpovědět

Zpět na „Caddy“