Caddy 2012 - kompresor klimatizace

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Racek 1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.08.2014 20:19

Caddy 2012 - kompresor klimatizace

Příspěvek od Racek 1 »

Prosím o pomoc,
auto je 10dní po záruce a odešel mi kompresor klimatizace.
Spojil jsem se servisem TUKAS v Praze, kde jsem vozidlo zakoupil a žádal jsem uplatnění kulance.
Vozidlo na základě mé žádosti prohlédli, definovali závadu nefunkčního kompresoru klimatizace a nabídli mi repasovaný kompresor za 8.500,- + práce a DPH. K tomu si nechali prohlídku vozu zaplatit částkou 910,-. Kulanci neuznali s tvrzením, že tabulkově na ní nemám nárok.

Nechápu jejich počínání, auto je přímo u nich pravidelně servisováno a zakoupeno. K dnešnímu dni má vozidlo najeto 78.000km.

Prosím poradí mi někdo, kde mohu nechat opravit nebo repasovat kompresor klimatizace? Popřípadě jak na autorizovaný servis, aby kulanci uznali? Není přeci možné, aby se díly tak rychle na kvalitním vozidle rozbily.

Děkuji moc
DAS AUTO = Volskwagen

Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Re: Kompresor klimatizace Caddy r.v.2012 103kW

Příspěvek od Lee-haney »

Vim ze tohle slyset nechces, ale je to mozne aby se dily tak rychle rozbily. Auta jsou dnes lacinejsi, ale za cenu toho ze si tu cenu vyberou v nasledujicich opravach. Dneska jim vyhovuje aby se auto hned po zaruce zacalo sypat, nekdy se jim nezadari a rozsype se jeste v zaruce. O nejake kvalite nemuze byt rec. Vse se dela na spotrebu.
Jinak staci zadat do vyhledavace ,,repas kompresoru klimatizace" a nejake firmy ti uz vyskoci. Pak staci pohledat reference a zeptat se na cenovou nabidku a rozhodnout se a nebo sehnat stejny z vrakace, ci bazosu.
Jeste bych mozna zkusil zde na forum v rubrice ,, poptavka" dotaz zda by ti to nekdo neopravil a nebo zkusit jeste dieselpower forum.

Edit: tady nekdo prodava, ale nevim zda je to aktualni http://auto.bazos.cz/inzerat/36752296/N ... 0-novy.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Caddy“