Vybíjeni baterky po výměně rádia a bluetooth připojení

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
MartyX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň - Londyn
Kontaktovat uživatele:

Vybíjeni baterky po výměně rádia a bluetooth připojení

Příspěvek od MartyX »

Prosím o radu, u Caddy 2005 jsem vyměnil původní originál rádio bez cd rádio za rcd 310 a začala se mi vybíjet baterka. Je problém v rádiu.....?
Zároveň bych rád dokoupil vše potřebné pro připojeni telefonu ( Iphone 5,6 ) přes bluetooth a posléze handsfree. Co je k tomu vše potřeba prosím a kde koupit?
Děkuji.

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1449
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Vybíjeni baterky po výměně rádia a bluetooth připojení

Příspěvek od dream7000 »

daj vypis co pise diagnostika, urcite mas staru jednotku gateway, ta nevie "uspat" tento typ radia....nutna vymena
Naposledy upravil(a) dream7000 dne 02.11.2014 14:46, celkem upraveno 1 x.

Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Re: Vybíjeni baterky po výměně rádia a bluetooth připojení

Příspěvek od Lee-haney »

Ahoj, ja mel stejny problem u rcd 510. Staci vymenit jednotku gateway a nakodovat, mas nejspis stary typ a ta neumi tohle radio uspat. Kup nejakou z bazaru , ale musi splnovat kriteria pro dany vuz. Precti si tohle tema http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=149&t=142902" onclick="window.open(this.href);return false; najdes tam veskere odpovedi. Je to sice tema o golfu, ale to nevadi, nekde jsou tam vypsane i typy aut co maji tuhle jednotku stejnou.
Mimochodem u vw caddy je jednotka gateway umistena na levo od volantu. Musis sundat oplastovani kolem ovladace svetel a je tam ulozena jakoby v takove prihradce. Doporucuji prvni zjistit jakou jednotku tam mas , aby si mel jistotu ze je to opravdu starou jednotkou.

Uživatelský avatar
MartyX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň - Londyn
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjeni baterky po výměně rádia a bluetooth připojení

Příspěvek od MartyX »

Diagnostika neodhalila nic ( žádné závady ) jen se měřením odběru potvrdilo, že mám stalý odběr cca 1,5 A, po chvilce jakoby gateway chtěla uspat rádio, tak to na okamžik klesne, ale zacvaká relátko a zas to stoupne ... , jak zjistím jakou Gateway koupit aby spolupracovala se vším co je třeba u mojeho auta...?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjeni baterky po výměně rádia a bluetooth připojení

Příspěvek od tornado1 »

je problém v gateway a věřím že se s radiem ani nespojíš... ten kdo tu diagnostiku dělal tak asi vůbec neví co dělá... gateway i věci potřebné pro bluetooth mám skladem...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
MartyX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň - Londyn
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjeni baterky po výměně rádia a bluetooth připojení

Příspěvek od MartyX »

Bylo to sice v autorizovaném servisu, ale taky si nejsem jist, jestli ví co dělají :-), co tedy prosím vše potřebuji cena a zvládnu to sám namontovat...?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjeni baterky po výměně rádia a bluetooth připojení

Příspěvek od tornado1 »

vyměnit gateway, nakodovat gateway přesně podle tvého auta.. kabeláž k bluetooth, RJ bluetooth, mikrofon, držák jednotky a to vše opět nakodovat... nevím jestli to zvládneš, neznám tě...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
MartyX
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň - Londyn
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjeni baterky po výměně rádia a bluetooth připojení

Příspěvek od MartyX »

Nakódovat bych to nechal tady v porsche... Napiš mi prosím cenu dílů, mechanickou stránku věci zvládnu... Nemám teď čas jet k tobě - jsem v čr jen 2 dny v týdnu a to jsem rád, že jsem rád.... Díky

Odpovědět

Zpět na „Caddy“