PROSBA Caddy - nastavení účinnosti posilovače řízení

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
voloda007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.08.2015 21:33

PROSBA Caddy - nastavení účinnosti posilovače řízení

Příspěvek od voloda007 »

Zdravím, mám VELKOU prosbu na majitele Caddy-ho vyrobeného 2009 a novějších ohledně možnosti nastavení posilovače řízení.

Je možné přes "asi" Vag diagnostic přidat posilovači řízení na účinnosti? Co jsem zatím dohledal, tak Caddy má servotronic (netuším jestli všechny motory), tak by to jít mělo, ale zajímalo by mě, jestli při nastavení maximální účinnosti je rozdíl oproti default nastavení vůbec znatelný?

Tyhle voloviny bych neřešil... jenže jsem vozíčkář (hodně věcí na ruce spojka/plyn/brzda), který je ted maximálně spokojený s posilovačem v Grande Puntu 09 s funkcí "CITY" a podobnou účinnost bych rád měl i v novém Caddym, který jinak maximálně vyhovuje mým potřebám.

Takže hledám dobrovolníka s diagnostikou, který by byl ochotný posilovače zkusil přenastavit a ozkoušet. U Octavií (tušim, že u Caddyho to bude stejně) je to ve Vagu pozice 44 a hodnota 5 je max. účinnost.

Kdyby se do toho nikomu zadarmo nechtělo, tak jsem ochotný (na Brněnsku) zaplatit 500,- za možnost si to přeladěné na "5" vyzkoušet (akce na 2min. max.).

Díky moc. Vlada

Uživatelský avatar
king613
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 18.02.2009 19:38

Re: PROSBA Caddy - nastavení účinnosti posilovače řízení

Příspěvek od king613 »

tak co vim ja, tak jsem uz ojel 2 caddyny a jedna mela elektrohydrauliku a jedna mela jen hydrauliku. da se to poznat podle nadrzky oleje v motoru nebo kdyz za jizdy pres 20km/h vypnes motor. pokud posiluje je to elektro, pokud ne, mechanika. a u mechaniky myslim moc nenastavis... tipuju ze mas mechanickej... vyfot motor a hod ho sem
nebo jukni sem https://www.youtube.com/watch?v=rVpDkbwOQRI" onclick="window.open(this.href);return false; pokud mas hranatou nadobku nad nadobkou pro chladici kapalinu vlevo pak je to mechanika. jo a to klepani je vadna dvouhmota.
www.stramberk17.cz Ubytování pod Trůbou.

voloda007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.08.2015 21:33

Re: PROSBA Caddy - nastavení účinnosti posilovače řízení

Příspěvek od voloda007 »

Blbě sem to napsal, ale Caddyho budu teprve kupovat. Ještě než vypláznu tu hromadu peněz potřebuju zjistit, jak na tom je s možností nastavení posilovače.

Odpovědět

Zpět na „Caddy“