"Kryty" blatníků v kufru

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
icchh
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.03.2017 10:16

"Kryty" blatníků v kufru

Příspěvek od icchh »

Ahoj, koupil jsem Caddy rok 2009, a chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s odmontováním plastových krytů, které zakrývají blatník v kufru. Jde o to, že ty kryty z každé strany přesahují nějaké 3cm. Díky těch pár cm se mi tam vleze o pár kartónů méně :negative:
Potřeboval bych prosím vědět, jestli je to náročné na odstranění, popř. na zpětné navrácení.
Je tam zabudované osvětlení a tuším, že i reproduktory (ale to si nejsem jist), takže předpokládám, že to asi nebude jen tak.

Zde je odkaz na screen, co mám na mysli:
https://postimg.org/image/hlg2lk9pf/" onclick="window.open(this.href);return false;

Děkuji

Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Re: "Kryty" blatníků v kufru

Příspěvek od Lee-haney »

Není na tom nic. Odpojil bych repráčky ,stačí vyloupnout vrchní mřížku a odpojit. Pak stačí trochu oddělat těsnící gumu co je na zadku a postupně vycvakat. Je to na takových cvocích a zaháklé za spodek okna,ale tyhle cvoky by měli zůstat po vyhaknutí na okně a pak je stačí vytáhnout. Jediný problém co je je to, že caddy co je v základu a nemá ten tapecír má tu zadní nástupní lištu delší kvůli absenci boku tapecíru který chceš vyndat. Pak je ještě trochu vyšší sloupek posuvných dveří jak je prah. Takže po vyndání tepecu tam bude díra.Pokud jde hlavně o prostor a ne o vzhled tak bych to neřešil a klidně vytáhl,nemá to vliv na funkčnost. Jen opatrně na ty cvoky,mají tendenci se lámat což by nebyl až takový problém,ale umí zlomit i uchycení v tapecu které je taky z plastu a to je dá se říct neopravitelné, takže s citem,ale nebát se zabrat.

Odpovědět

Zpět na „Caddy“