Caddy Mark 2 / Inca r.v 2000 par otazek

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Přéma Von Herman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 16.04.2017 11:44
Bydliště: Central Drive

Caddy Mark 2 / Inca r.v 2000 par otazek

Příspěvek od Přéma Von Herman »

Zdravim, jsem tu novy a zajimalo by mne par veci.

Vw Caddy 1.9D(1y) 2000,Bez ridici jednotky (ale socket pro Diagnostiku ma), neprime vstrikovani, posilovac rizeni
Cargo Van, 2 mistne
Alternator 90 AMP , Baterie 72AH
Bez klimatizace a ABS

Googlil jsem a vygooglil jsem ze Muj Van sdilí mnoho externich častí s
Vw Polo Estate ci Clasic nebo seat Ibiza, cordoba.
O to nejde Nepotrebuju tunint auto a kupovat si angel eyes atd.
A ze si tam muzu dat Recaro sedacky a bla bla
Jak SI vymenit zadni brzdy a predni brzdy serizeni spojky atd. jo to jsem cetl.

1. Ale nenasel jsem zadne moc konkretni info jestli muzu Z pola ci Cordoby nebo Ibizi
pouzit cele predni dvere a nasadit je na me auto? At si nemusim kupovat elektricke zrcatka a Okynka zvlast a montovat to.

2. A pokud nepasujou zadne dvere jaky do mich dveri pasuje Tapecirunk nejlepe s ovladanim na okna a zrcatka?

3. S tim Souvisi dalsi otazka kam zapojim elektricka zrcatka a okynka abych to nazapojil tak ze rano nenastartuju :D

4. Za dalsi kdyz uz jsem u toho zapojovani koupil jsem si z ciny takovou chujovinu je to Zapalovac, Voltmeter a USB nabijecka,
kdyz odpojim zapalovac vidim jen dva draty a tato vec ma 3x cervenej a 3x cernej viz obrazek. kampak to mam zapojit abych nepretizil neco?
A jeste plus doufam ze kdyz vytahnu klic ze se mi vypne elektrika aby tam nesvitila celou noc kontrolka u toho usb nabijeni, pokud se nevypina da se
to nejak nastavit ?

5.
Zajima me zdali na muj alternator a baterii muzu zapojit tedy vsechno aby se dobijela pri nastartovanem motoru stojiciho auta baterie: vsechno jest okynka, zrcatka, zapalovac, usb nabijecka, voltmetr, zesilovac 400w (ke kteremu bude napojeny dva vyskove dva stredove repracky a 200w subwoofer), menic napeti 200-400w (na kterem bude 12v PC a 12v monitor pro caravany. Da se nastavit nejak aby pri vytazeni klicku se my tyto veci odpojily od elektroniky?

6. Vim ze hodne lidi ma v caddy sedacky z jineho auta nepotrebuji poradit s vyhrevem sedacek ale spise kdyz se mi podari najit nejake v elektrice daji se nejak zapojit aby mi to opet nezralo baterii a mel jsem to na pojistkach a vse jak ma byt ?


TO je prozatim vse co se tyce dotazu :D
Je mozne ze za dobu co budu tu na foru budu mit vice vtipnych dotazu.

Jsem taky jenom clovek co si rad hraje kdyz se nudi a nekdy je lepsi se zeptat jelikoz vice hlav vice vi.
Koupil jsem si starsi auto sundal koberec sedacky vybrousil tri diry 10*10cm v podlaze nechal zavarit, asi tri dny jsem skrapal podvozek s horkovzuskou pak sem to osetril nejakym antirezem a potom cernou srackou na podvozky a jen asi dve dutinky jsem piskoval piskovackou z ebaye pak zastrikal voskem. Zevnitr pod nohama jsem to natrel antirezovym podkladem a nejakym hammeritem barvou. na ebayi za par koru jsem koupil gumove spunty do podlahy ty sem tam nacvakal trosku maznul silikonem a na to se ted chystam polozit 16mm tepelnou a protihlukovou podlozku kterou zkusim natahnou pod palubkou od oken az po druhou radu sedadel po zemi, nalepim ji i na predni kapotu zespoda, do tutiny u steracu a filtru do kabiny, a takdy trosku kolem prednich tlumicu. a za dalsi se chystam viz me dotazy ted jsem momentalne u lepeni podlozky.

Diky za odpovedi.


Prosim zdrzte se narazek ci neceho takoveho nemam stejne cas odpovidat tu cely den chci si jen pocist co mohu o vikendech udelat dalsiho co si muzu doobjednat a proste pomalu pomalu pokracovat.
Pokud mi chybi informace zeptejte se dodam je.
Nedohadujte se mezi sebou kdo je vetsi vul kazdy napiste nazor a tecku za vetou, at to tu neni jak na jednom forum kde sem se ptal jak se meni tenčni pruzinka na prehazovacce a dozvedel jsem se uplne jine veci .
Přílohy
DC-12V-Car-Electronics-Cigarette-font-b-Lighter-b-font-font-b-USB-b-font-Socket.jpg
VW Caddy 1.9D(1Y), r.v. 2000, 2 místné

Odpovědět

Zpět na „Caddy“