VW Caddy IV kryt na motor

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
bomartin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 10.05.2017 13:05

VW Caddy IV kryt na motor

Příspěvek od bomartin »

Ahoj, koupil jsem novou caddy IV 2.0 tdi 75kw. A není tam horní kryt na motor. Přitom tam jeden špunt je a pro další dva jsou tam závity. Nevíte někdo z čeho pasuje kryt? nebo číslo dílu? Díky

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VW Caddy IV kryt na motor

Příspěvek od Master »

V podstate z jakehokoliv EA288 2.0 TDI motoru, napr golf 7, passat B8, prip. Octavia 3, Superb 3 (s logem skoda :) atd. Akorat teda mi tam kryt prijde dost k nicemu aby ho melo vubec smysl dodelavat.

bomartin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 10.05.2017 13:05

Re: VW Caddy IV kryt na motor

Příspěvek od bomartin »

No jde mi o to, že na tom motoru je hodně elektroniky atd. a už mi tam vlezla kočka. Chci ho tam dát, abych ochránil vršek motoru, aby mi tam něco nepřekousaly.

Čečulák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 27.06.2018 20:39

Re: VW Caddy IV kryt na motor

Příspěvek od Čečulák »

Kocka hleda jen teplo, kable a izolaci zerou kuny a pro ty kryt motoru jako ochrana je naprosto neucinne reseni.
Po prvni navsteve jsem zakoupil plasicku se stridavou frekvenci a od te doby klid krom jedne navstevy, kdy jsem v motoru nasel vysusenou slepici. Tu jsem vyhodil a je zase klid.
VW Caddy 2.0 TDI 75 KW Comfortline, Bi xenon, Combi Černá perleť 2019

bomartin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 10.05.2017 13:05

Re: VW Caddy IV kryt na motor

Příspěvek od bomartin »

No co mám zkušenosti, tak kočka/kuna si na kryt motoru lehne a ze shora motoru nic nepřekouše, maximálně kolem motoru. Jinak auto týden stálo, takže za teplem určitě nešla. U staršího auta jsem měl vždycky kryt od bahna a nic nepřekousanýho až na podtlak k turbu. Jinak už mám zkušenosti např. u novýho Tiguana, že sežrala i věci na motoru tak, co je i vedení k adblue. Když je tam kryt motoru, ochrání se věci aspoň ty pod ním. Nemyslím si, že by se rvala pod kryt, když si může lehnout na kryt.

Odpovědět

Zpět na „Caddy“