Pri dazdi tece voda cez stropne svetlo nad vodicom

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
mahroch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.11.2017 11:24

Pri dazdi tece voda cez stropne svetlo nad vodicom

Příspěvek od mahroch »

Nemate niekto skusenost s tym, kade by mohla do interieru prenikat pri dazdi voda do auta? Ked prsi, tak mi totiz tece voda cez stropne svetlo nad vodicom a mam celu riadiacu paku aj ten mostik mokry, v priestore na flasky je niekedy aj 5 cm vody natecenej, sedacky mokre :(

Skusal som odskrutkovat sroby na streche, tie co su na stresny nosic, zasilikonoval som ich, ale nepomohlo to vobec.

Tak neviem, ci to tecie cez predne sklo alebo kade.

Nejaky tip alebo skusenost?

Dik za pomoc

Maros
VW Caddy Life 1.6 benzin + LPG, r.v. 2005, 7-miest

Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Re: Pri dazdi tece voda cez stropne svetlo nad vodicom

Příspěvek od Lee-haney »

Být tebou, udělal bych pokus. Vzal bych hadici, nechal bych ji téct malým proudem na horním lemu předního skla a hned budeš vědět. Pokud to tam teče, tak se asi utrhlo lepidlo co drží sklo, takže dát lidem co se tím zabývají, aby sklo opatrně vyřezali a znovu nalepili.
Pokud to nebude tím, tak zbývá sundat horní tapec a najít závadu. Názor laika :)

mahroch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.11.2017 11:24

Re: Pri dazdi tece voda cez stropne svetlo nad vodicom

Příspěvek od mahroch »

medzicasom som uz dal dole tapacirung nad hlavou a hladal som to. tieklo to cez sklo, ten spoj, kde sa spajalo lepidlo pri lepeni skla nechytil dobre. takze mi to v servise zalepili, ze mam pockat kym to vytvrdne a potom vyskusat ci tecie. tak este cakam kym vytvrdne a vyskusam.
VW Caddy Life 1.6 benzin + LPG, r.v. 2005, 7-miest

Lee-haney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.05.2012 22:58

Re: Pri dazdi tece voda cez stropne svetlo nad vodicom

Příspěvek od Lee-haney »

Jako že tam zvrchu přidali trochu tmelu? No nevím no. Jistější by bylo vyřezat a znovu nalepit s pečlivou přípravou. Ale tak jsou odborníci tak ví co dělají, hlavně že se závada našla. :)

Odpovědět

Zpět na „Caddy“