Roleta kufru misto deklu

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
crowndip
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 16.02.2012 10:28

Roleta kufru misto deklu

Příspěvek od crowndip »

Mám Caddy 2014 a v kufru klasický dekl. Za druhou radou sedacek je sit, která odděluje kufr od kabiny. Ten kryt kufru je fajn, když není auto naložené až po střechu. Když naložim do plna, tak je pro zlost. Neda se vyndat a pak vrátit nahoru, protože se tam už na věci nedá prostrčit. Jde je ho dát na výšku za sedadla nebo ho jednou rukou nadzvedávat a cpát pod něj věci. Výsledek je, že ho občas nechávám v garáži. Dojedu na chalupu, tam vyložim kufr a zase nemám čím překrýt kufr, když jezdím po okolí a je tam pak vidět.

Nemáte někdo na kufr udělanou roletu nebo nějaký skládací kryt? Vím, že roletu má Caddy od nové verze 2015, ale ta mi tam asi nepůjde, že?

Díky

Čečulák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 27.06.2018 20:39

Re: Roleta kufru misto deklu

Příspěvek od Čečulák »

Stejny problem jsem mel s deklem, tak jsem ho vyhodil.
V poslednim aute mam roletu a lezi v garazi tam co byl dekl.
Porad se mi to tam jebalo, ten konec co nezajede je docela dlouhy, takze mi to vadilo, jak to plandalo dolu, tak jsem to pridelal k operkam smerem nahoru, no jebnul jsem s tim do garaze a beru to jen na dovcu do BG.
Origo ti tam sedet nebude, je tam uchyceni pro tu roletu a zlabek pro vedeni te plachty.
VW Caddy 2.0 TDI 75 KW Comfortline, Bi xenon, Combi Černá perleť 2019

crowndip
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 16.02.2012 10:28

Re: Roleta kufru misto deklu

Příspěvek od crowndip »

No jo. Mně by se nejlíp líbila černá pružná látka, chytit pár háčky do té ochranné sítě. Nevím ale, jak to chytit na straně víka kufru. Doufam jsem, že už to někdo vymyslel.

Čečulák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 27.06.2018 20:39

Re: Roleta kufru misto deklu

Příspěvek od Čečulák »

Takze to bude stejne prekazet a navic opicarna.
Vyresil jsem to tmavou folii na okno.
VW Caddy 2.0 TDI 75 KW Comfortline, Bi xenon, Combi Černá perleť 2019

crowndip
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 16.02.2012 10:28

Re: Roleta kufru misto deklu

Příspěvek od crowndip »

Opicarna ano, prekazet ne. Latka by sla zmuchlat do kouta. Tmava skla mam, ale ne nepruhledna. No asi to nevymyslim a budu holt jezdit bez deklu.

Čečulák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 27.06.2018 20:39

Re: Roleta kufru misto deklu

Příspěvek od Čečulák »

Mam to neustále naložený dost cenným nákladem, takže když stojím někde opravdu blbě, tak přes to hodím deku co mám pro tyto případy.
Folie mám tmavé docela dost, takže je tam vidět, ale hodně blbě.
Nezvykl jsem si ani na dekl, ani na roletku...ta totiž navíc dělala za jízdy bordel a to já nesnášim.
Musel bys vymenit i ty boční plasty v kufru pokud bys roletu chtěl, možná někde z vrakoviště by to šlo za pár korun.
Mohu Ti to nafotit pokud bys chtěl...
VW Caddy 2.0 TDI 75 KW Comfortline, Bi xenon, Combi Černá perleť 2019

crowndip
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 16.02.2012 10:28

Re: Roleta kufru misto deklu

Příspěvek od crowndip »

Cele ty plasty se mi měnit nechce a jestli ta roleta drnčí, tak by mě taky štvala. Ta deka bude asi nejlepší.

Odpovědět

Zpět na „Caddy“