Problem s zadnim obrysovim světlem a mlhovkou levá strana

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
elektrik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.02.2016 01:02
Bydliště: Plzeň

Problem s zadnim obrysovim světlem a mlhovkou levá strana

Příspěvek od elektrik »

Zdravím přátelé. Běžná výměna žárovky u caddy pokračuje v pátrání po závadě někde jinde. S žárovkou nic není nejde vůbec proud do jednoho s koncových světel a nefunguje ani mlhovka. Pojistky jsou všechny ok. V tom autě bude určitě nějaká řídící jednotka na světla. Otázka zní : Kde se v autě nachází, kolik stojí a jestli je běžné, že odchází? Podotknu, že se v zadnim světle nejdříve vrtal kluk někde na benzínce měnil žárovku jež byla prasklá.
EDITION 30 ABT

Čečulák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 27.06.2018 20:39

Re: Problem s zadnim obrysovim světlem a mlhovkou levá strana

Příspěvek od Čečulák »

A co zlomený káble v přechodce?
Bych je pro jistotu zkusil napíchnout jehlou někde za přechodkou, abych tuto variantu zcela vyloučil.
VW Caddy 2.0 TDI 75 KW Comfortline, Bi xenon, Combi Černá perleť 2019

Uživatelský avatar
elektrik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.02.2016 01:02
Bydliště: Plzeň

Re: Problem s zadnim obrysovim světlem a mlhovkou levá strana

Příspěvek od elektrik »

to vylučuju, protože není napětí ani na krabičče co je na TZ a ta je připojena na kabel vedoucí zepředu, ale díky za typ. Běžné postupy jsem už vyzkoušel a hledal důkladně bohužel doba žigulíků a starých škodovek je dávno pryč takže byť jsem elektricky poměrně zdatný bude asi ta popelnica muset k někomu kdo má na takové vyjebávky zkušenosti :) Ještě jsem zapomněl zmínt, že kontrolka prasklé žárovky na budíkách normálně svítí. To jen kdyby náíhodou někdo věděl nebo nabídl pomoc :)
EDITION 30 ABT

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problem s zadnim obrysovim světlem a mlhovkou levá strana

Příspěvek od Master »

Nevim co to je za rok a model, ale pokud sviti na palubce indikace vadne zarovky, ovlada dotycne okruhy velmi pravdepodobne jednotka BSG. V tomto pripade merenim napeti "naprazdno bez zarovky" tam clovek nenameri nic i kdyz je vse v poradku. Co diagnostika, jake to pise zavady?

Odpovědět

Zpět na „Caddy“