Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

struzzo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.03.2016 16:42

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od struzzo »

Zdravím,
VW Caddy je parádní dodávka, se kterou mám dlouholeté zkušenosti. Když jsem přemýšlel, jestli koupit, nebo ne, rozhodl jsem se prvně vyzkoušet, s čímž mi pomohla firma http://www.dodavky-express.cz" onclick="window.open(this.href);return false; , tímto vřele doporučuji - nabídli mi perfektní servis za rozumné ceny.

jozka_II
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.11.2016 07:41

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od jozka_II »

Nechce se mi zakladat tema, ale jen tak pro zajimavost prochazim obcas inzeraty a vsiml jsem si tohoto:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/volk ... ssion#tabs" onclick="window.open(this.href);return false;

Koukal jsem na fotku motoru a zajima mne jedna vec... je to opravdu 2.0 TDI? Ta fotka motoru vypada jako obycejna 1.9 PD... co jsem videl fotky dvoulitru, tak ten vypadal jinak...
Caddy Maxi Life BLS 2009 (doma)/Caddy CYVC 2016 (prace)

GOLF10
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 342
Registrován: 10.11.2008 13:43

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od GOLF10 »

Zdravím Vás tady
Chtěl bych se zeptat ,kdo má Caddynu s 1,4 benzínem 59 kW.Kolik má psané na tažným zařízení kg na přívěs.A jak to máte se spotřebou popř. jestli to má někdo předeláno na LPG.
LPG mám už bohaté zkušenosti s předchozími vozy ,spíš mě zajímá jestli ten výkon stačí na ježdění kolem komína jako spíše pracovní vozidlo.
Mám sice tenhle motor v Roomstrovi 63 kW ,kde stačí tak akorát ,ale nevím co teda to umí v Caddyně.Naskytla se mi příležitost mít auto z r. 2008 1,4 benzín 5 místné vzadu pouze 1 šoupačky najeto ale pouze 45 tisíc km.Skoro jako nové a vyjímečně zachovalé.
ex.Fiat Punto 1,2 LPG HL Propan nákupní taška
ex.Škoda Fabia combi 1,2HTP LPG BRC P&D
ex. VW Caddy 1,4 2008 LPG
Škoda Roomster 2015,1,4 16 V Ambiente LPG BRC
CITROEN BERLINGO XTR 1,5 96 kW 8 AT

pumr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.04.2024 09:51

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od pumr »

dobrý den
dovolím si použít toto vlákno a děkuji predem za reakce.

mam Caddy r.v. 2005, po celou dobu perfektní, neporuchove, jen servis , rozvody,

ale přeci jen 20 let, tak chci koupit nový Caddy, ale nepotřebují úplně nový.
rád bych koupil mezi 4/8 lety zajety vůz.

protože vím že v každé verzi je lepší i horší,
dalo by se.rici, které auto na naftu je dobrý v návaznosti na mě předchozí?
dekuji

Odpovědět

Zpět na „Caddy“