Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

1979 - 20..

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
xylofon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od xylofon »

mam toto vozitko v plechove verzi od 04 v 2.0SDi kupovane nove, najeto 83tkm, kbybych neudelal kobercove polstrovani tak slasim stale neprijemne splouchani v nadrzi, no ated to nezavaznejsi : letos jsem zjistil , ze mi stale po desti sploucha voda v podlaze a prahu, tak jsem rozebral predni plastovy podbeh a hruza , podlaha vcetne prahu je delana jako prutocna - co vtece tak vytece, ale problem je v tom , ze se vse zaneslo blatem (cela podlaha je zanesena blatem zevnitr) a VW se k tomu postavil tak, ze ho to nezajima nejaka skryta vyrobni vada, problem je v tom , ze to stale vyrabi takhle blbe a to vceten Touranu, takze bacha pri koupi nebo kupovani at vite do ceho jdete, jsou tam origo diry schovane za plastem podbehu, ktery navic kolem tlumice a pera spatne tesni, takze cast pisku jde za nej, po kabelu k bocnimu blinkru tece voda za plast podbeh, foto prikladam
1890 - mala zaslepka za prednim kolem v podlaze , leva strana zanesena blatem zevnitr a mokra, prava jen mokra,
1891 - pred demontazi
1892 - pred demontazi
1893 - po demontazi zasterky
1894 - zanesen odtok zasterky zevntr
1895 - bocni pohled po demontazi zasterky - nanosy za plastovym podbehem
1896 - po demontazi plastoveho podbehu odhalen nanos , kterym voda prosakuje do prahu a podlahy, vpravo od nanosu je plastova prichytka pro uchyceni zasterky sroubem vyvrtana primo do podbehu a podlahy, takze rovnez tudy muze prosakovat voda do prahu a podlahy, jelikoz voda steka odtokem , ktery je pod prednim sklem a ten usti na stenu podbehu za plastovym podbehem
1898 - i v prednim narazniku nanos schovany za plastovym podbehem
1899 - plastovy podbeh z rubove strany - nanosy se dle meho tvori netesnosti plastoveho podbehu kolem horniho uchyceni predniho tlumice
1900 - mokry otisk nanosu z rubove strany plastoveho podbehu za predni zasterkou - porovne s foto v emailu B 1897
1901 - horni uchyceni predniho tlumice a nanosy - porovnejte s foto 1899

1902 - dira vyvrtana primo do podlahy na polonapravou pro uchyceni plastoveho podbehu, rovnez tudy muze zatekat, jelikoz je to beztmelu apod
1903 - prah za plastovym podbehem a zasterkou po ocisteni nanosu , porovnejte s foto v emailu B 1897 bez ocisteni, zde je jasne vydet origo dira do prahu (toto same je i na leve strane) a cele podlahy bez jakekoli ucpavky, ktera je jakoby schovana za plastovym podbehem, ale pokud steka voda po plastovem podbehu z odtokoveho otvoru pod celnim sklem, tak to vse rovnou tece do prahu a podlahy - ani se s tim autem nemusi jezdit a v prahu a podlaze se nahromadi voda
1904 - pohled " za roh" k foto 1903
1905 - jeste jednou krasna origo dira i s piskovou vyplni prahu

1906 - zaslepka v rohu podlahy za kolem, ktera ma postet vodu, ale pokud je zevnitr zanesena blatem z origo diry v prahu tak to samozrejme nefunguje
1907 - hromadka nanosu z origo diry v prahu a nanosu za zasterkou
1909 - vyndana zaslepka pred zadnim kolem, na leve strane kompletne zanesena piskem zevnitr z origo diry v prahu ( leva strana je kompletne zanesena blatem a piskem v prahu a v podlaze zevnitr ! od predniho kola az po zadni , prava strana jen mokro (plna zatka vody nasledne foto 1912) a zaneseno odhadem tak 50cm od predniho kola dozadu v prahu a podlaze
1912 - plna zatka vody vyndana pred zadnim kolem, porovnjte s predchozi foto 1909
1913 - vyndana zatka v prahu nad origo dirou , detail foto 1903 v emailu D, je videt nanos i v teto vysce
1914 - zde je jasne videt origo dira do prahu po vycisteni
1915 - odtokova dira pod prednim oknem schovana za plastovym podbehem, ze ktere tece na rub plastoveho podbehu a z nej pak primo do origo diry, kabel k blinkru je tam tak pohozen , ze krasne vodu dovede presne nad misto origo diry ( a teke vede vodu primo do blinkru, ktere jsou stale oroseny zevnitr), kdyby tam nebyl tak voda steka po stene podbehu a do prahu by se dostalo minimum
1916 - netesnost kolem plastoveho podbehu u horniho tlumice rovnez zanasi spinu a vodu do nosneho ramu
Přílohy
DSC01890.jpg

Uživatelský avatar
xylofon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od xylofon »

pokrac
Přílohy
DSC01891.jpg
DSC01892.jpg
DSC01893.jpg
DSC01894.jpg
DSC01895.jpg
DSC01897.jpg
DSC01898.jpg
DSC01899.jpg
DSC01900.jpg
DSC01901.jpg

Uživatelský avatar
xylofon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od xylofon »

pokrac II
Přílohy
DSC01902.jpg
DSC01903.jpg
DSC01904.jpg
DSC01905.jpg
DSC01906.jpg
DSC01907.jpg
DSC01909.jpg
voda v zadnim spuntu pred zadnim kolem
voda v zadnim spuntu pred zadnim kolem
DSC01913.jpg
DSC01914.jpg

Uživatelský avatar
xylofon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od xylofon »

pokrac III
Přílohy
DSC01915.jpg
DSC01916.jpg

Uživatelský avatar
scheni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 10.03.2008 19:26
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od scheni »

Tyjo, tak to jsi mě moc nepotěšil, máte někdo taky takové zkušenosti s caddym ? :cry:
současnost:
VW Touran Goal
2.0 TDi PD BMM 103 kW, 7 míst, klasický rodinka vůz
pokec o autě http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4#p3110814" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
scheni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 10.03.2008 19:26
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od scheni »

Tak jsem tedka testoval zrychlení po naCHIPovani auta :twisted:

na to jaká je to velká červená krabice, tak to i jede 8)

http://www.youtube.com/watch?v=xFLZWo1wLTg" onclick="window.open(this.href);return false;
současnost:
VW Touran Goal
2.0 TDi PD BMM 103 kW, 7 míst, klasický rodinka vůz
pokec o autě http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4#p3110814" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
xylofon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od xylofon »

voda ve fabii , trochu jinak nez caddy: cerne ovce - http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... erne-ovce/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
barborka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 17.02.2009 22:03
Bydliště: PREŠOV OKOLIE SR

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od barborka »

zdravim hosi neviem kam to hodit ale potrebujem radu co vy na toto mam vazny zaujem ho kupit co hovorite skute popozerat foto co si myslite o tom ze je to SDI ? a tiez km ja myslim ze by malo fungovat bez problemov ved jet o 4 rocnne auto tak skuste pozriet vopred vsetkym vdaka za rady.
P.S: kto uz jazdil s Caddynou tak nech da vediet ko to ide a pod lebo ja s onu este nemam skusenosti este raz dik
http://volkswagen-caddy-combi.autobazar" onclick="window.open(this.href);return false; ... 55972.html

no ale trocha prekvapeny z toho co som si prave precital v tejto teme tak ale oki aj tak co si o tom myslite ?? vdaka za kadzu radu na co dat bacha a pod.
barborka

Zvaranie TIG technologiou nerez,ocel

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od Rudi »

jezdil jsem jak s 1,9TDI 77kW, tak s 2,0 TDI 103kW, obě jedou celkem pěkně, ale osobně si to nedokážu moc představit s 2,0SDI, to má tušim 50kW ne? na město to možná ještě tak trochu půjde, ale i tak si myslim, že to budeš muset hodně točit, aby to trochu jelo
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
scheni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 10.03.2008 19:26
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od scheni »

Osobně bych se asi taky SDIčku vyhnul, kdysi jsem jezdil se starším SEAT INCA (skoro to samé jako CADDY první generace) a .....

jede to nic moc, ale zase se Ti tam nemá co pokazit.
Ale TDI je TDI
současnost:
VW Touran Goal
2.0 TDi PD BMM 103 kW, 7 míst, klasický rodinka vůz
pokec o autě http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4#p3110814" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od Rudi »

Tak tady zas musim oponovat jezdil sem s caddynou SDI druhý generace a do tý to byl docela dobrej motor, nejel nějak rychle, ale byl spolehlivej. Ale stejně sem si pak pořídil TDI, je to lepší nášup a táhla kopec nekopec. Ale nedokážu si to fakt představit v nový caddyně, to musí bejt šílenej lenochod, leda tak do města, mimo město určitě ne...
Obrázek
dObRi dEN!

DAREI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 19.10.2009 09:49

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od DAREI »

Krome toho, ze je to auto vyssi a asi kvuli tomu hur sedi v zatackach, tak zadnou spatnou zkusenost, nebo krityku nemam.
No ted mi zacalo zatekat z okenka na posuvnych dverich a na predni kapote se mi objevila rez - skrable to tam neni.
Mozna jeste by mohla byt prevodovka vic do rychla 1,9 77kW.

Uživatelský avatar
olin-caddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovosicko

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od olin-caddy »

scheni píše:Osobně bych se asi taky SDIčku vyhnul, kdysi jsem jezdil se starším SEAT INCA (skoro to samé jako CADDY první generace) a .....

jede to nic moc, ale zase se Ti tam nemá co pokazit.
Ale TDI je TDI
Omyl naprosto to samé jako Caddy druhé generace a velice podobné Felicii pick-up. Karoserie otevřené verze Caddy II je naprosto totožná s filckou v pick....
Jinak s tím TDi souhlasím. Lepší motor s poměrem výkon / spotřeba se v Caddy nenajde!!!
jsem kutil, mám malou dílnu, víc mne nezajímá

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od Stepix »

Zdravím přátelé, v současnosti uvažuju o koupi starší Caddy Life, už jsem téměř rozhodnut o 1,9TDI 77kW. Rok bych chtěl tak 2005. Vaše příspěvky byly psány za čerstva, mne by teď zajímalo, jak na ně koukáte s odstupem času. Malinko mne vyděsil příspěvěk o 3000ot/min při 130km/h. Je pravda, že u mého současného (golf 3 1,9tdi 66kw) jsem rychlost a otáčky nepozoroval a dost možná to bude na stejné úrovni.
Jde mi o to, jestli to na dálnici nebude lenochod (když pojedu k moři do chorvatska a druhej bude Sharan nebo Touran, tak abych nebyl brzda :-))

Jinak auto přemejšlim dovézt z říše. Koukal jsem i na Tourany, který maj za podobný peníze najetý ošklivý kilometry, takže caddy mi přijde jako vhodnej kompromis. Díky

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: Zkušenosti s VW CADDY (2. generace od 2004) ?

Příspěvek od valchaaa »

Stepix: Pokud budeš jezdit převážně po dálnice tak to opravdu raději 6ti kvalt.

Odpovědět

Zpět na „Caddy“