W12 + LPG

2002 - 2016

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
kotik19
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.04.2011 02:28

W12 + LPG

Příspěvek od kotik19 »

zdravim panove!
Po dlhej dobe stravenej v Bmw e38+LPg neustale oznacovany za gangstra,podvodnika a podozriveho cloveka chcel by som zmenit znacku za WV nasiel som v nemecku par aut ktore by mi vyhovovali a mal by som par otazok!

1.musi sa pri akomkolvek probleme vytahovat von motor ako napr.pri v10 TDI tuareg
2.ceny nd som si zistoval tak ze ma moc nezaujimaju jedine sa bojim toho vzduchoveho podvozka je to lepsie ako pri s-klasse popripade skusenosti
3.najazdim rocne okolo 100 000km hlavne po dialniciach v eu nejaka inaksia vhodna motorizacia okrem w12 ale nie diesel ako sa vravi na bmw fore"Vlastnit diesel je něco jako být teplý, v dnešní době nic neobvyklého, ale pořád špatně"
4.nasiel som firmu ktora my tam namontuje LPG a preto by som rad vedel ci je w12 priamy vstrek alebo nie popripade od ktoreho roku sa zacal montovat
5.vsetky phaetony boli stvorkolki alebo nie
6.montovali sa tam aj dvojite skla jak do bmw popripade kde by som mohol zistit aka vybava sa tam montovala zaujima ma hlavne bufik,ACC,nivo kvoli LPG
7.prevodovka je 6gang DSG? a ake su tam servisne intervaly
a posledna otazka da sa zohnat k autu bently manual cesky popripade nemecky?

dakujem vopred za odpovede a snad sa niekedy stretneme spolu na cestach!

s pozdravom kotik19

Genesi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 19.11.2011 19:39

Re: Phaeton w12 + LPG

Příspěvek od Genesi »

Touareg není moc dobrá volba četl jsem že tma hrozně hoří ta elektronika

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Phaeton w12 + LPG

Příspěvek od zajda82 »

1. ano
5. ano
6. ACC ano, bufik ano, skla nevim
7. ne je to Tiptronic

Kungak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 25.09.2011 21:32

Re: Phaeton w12 + LPG

Příspěvek od Kungak »

jenom drobnost k výše uvedeným dotazům.
Phaeton se vyráběl v roce 2003 a 2004 v motorizaci 3,2 V6 i jako předokolka.
Phaeton má dvojité skla.

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Phaeton w12 + LPG

Příspěvek od campagnolo »

dokonce jako manuál :-)

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Phaeton w12 + LPG

Příspěvek od campagnolo »

kotik19 píše:zdravim panove!
Po dlhej dobe stravenej v Bmw e38+LPg neustale oznacovany za gangstra,podvodnika a podozriveho cloveka chcel by som zmenit znacku za WV nasiel som v nemecku par aut ktore by mi vyhovovali a mal by som par otazok!

1.musi sa pri akomkolvek probleme vytahovat von motor ako napr.pri v10 TDI tuareg
ANO
2.ceny nd som si zistoval tak ze ma moc nezaujimaju jedine sa bojim toho vzduchoveho podvozka je to lepsie ako pri s-klasse popripade skusenosti
No hlavne kupuj u auto Kelly a nebudes dlouho jezdit :-)
3.najazdim rocne okolo 100 000km hlavne po dialniciach v eu nejaka inaksia vhodna motorizacia okrem w12 ale nie diesel ako sa vravi na bmw fore"Vlastnit diesel je něco jako být teplý, v dnešní době nic neobvyklého, ale pořád špatně"
A co jako?
4.nasiel som firmu ktora my tam namontuje LPG a preto by som rad vedel ci je w12 priamy vstrek alebo nie popripade od ktoreho roku sa zacal montovat
ANO, 2002 (Byl uveden na trh jako prvni s 3.2V6 a V10 TDI)
5.vsetky phaetony boli stvorkolki alebo nie
NE 3.2V6 2WD
6.montovali sa tam aj dvojite skla jak do bmw popripade kde by som mohol zistit aka vybava sa tam montovala zaujima ma hlavne bufik,ACC,nivo kvoli LPG
ANO, do vsech., bufik se montovat do dieselu vsech(da se doprogramovat na nezavisle topeni) Benziny jen za priplatek.
ACC 4 Zonova serie, Priplatek ovladani zezadu, NIVO vzduch serie na vsechna kola, LPG bych do auta nikdy nedal. je to totalni dehonestace auta :-)

7.prevodovka je 6gang DSG? a ake su tam servisne intervaly
6g, 5G, manual. 30000km a 2 roky
a posledna otazka da sa zohnat k autu bently manual cesky popripade nemecky?
snad jedine koupit.

dakujem vopred za odpovede a snad sa niekedy stretneme spolu na cestach!

s pozdravom kotik19

kdyz si koupis novyho nebo zanovniho, tak problemy nebudou. kdyz si koupis nejakou vylitanou vranu co 8x objela zemekouli, a bude se ti libit pozizovaci cena, tak si priprav i penezenku na opravy.

Uživatelský avatar
darius.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 19.06.2010 15:18

Re: Phaeton w12 + LPG

Příspěvek od darius. »

Že se vracím k LPG, sháněl jsem kde by to dokázali udělat, bohužel nikde to neudělají, jelikož se to do motoru nevejde, mám 6.0 a je to tam tak nabouchaný, že tam není pod sáním místo ....
Phaeton 6.0 W12

Dallen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 08.05.2010 23:02

Re: Phaeton w12 + LPG

Příspěvek od Dallen »

Nesmysl, buď nechci a nebo neumím, protože jinak to určitě jde. Dal jsem si i práci a jednoho našel.

tu

Uživatelský avatar
darius.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 19.06.2010 15:18

Re: Phaeton w12 + LPG

Příspěvek od darius. »

Tak to koukám, klobouk dolů. Díky za příspěvek
Phaeton 6.0 W12

Odpovědět

Zpět na „Phaeton“