Výroba v Dráždanech - nádhera!

2002 - 2016

Moderátor: Olaf87

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Výroba v Dráždanech - nádhera!

Příspěvek od LubosBarta »

od 16 minuty a 30 vteřiny -doporučuji se pohodlně usadit do křesla a nechat se unášet.....Nádhera až pojedu směr essen vím kde se zastavím :))) to bude povinnost tohle vidět....Jedním slovem krása,a dnes už jistě vím že si Phaetona určitě koupím :)


http://autosalontv.cz/?year=2010&week=52" onclick="window.open(this.href);return false;


Pěknou podívanou....

radohanno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.07.2011 17:19

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od radohanno »

:good: :good: Jo tak tento díl jsem neviděl.A nějak mě překlopil od S klase zpátky k Phaetonu :laugh:

MDN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 385
Registrován: 11.08.2010 22:29

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od MDN »

Ten odkaz už je smazanej - stránky autosalonu jsou předělané a to video z archivu smazali - kvůli autorským právům. Nicméně byl to vánoční díl 2010. Nemáte ho někdo nahranej? Na youtube jsem ho nenašel :(

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od pásovec »

si tam zajeď znova :D
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

MDN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 385
Registrován: 11.08.2010 22:29

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od MDN »

Snad nebude potřeba a budu se už jen vozit ve svém :) Ale tu dobu abych nějak přečkal.... :(

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od campagnolo »

Jsem se ted vozil ve svem fejtnu po Spindlu. Sranda byla, tam kde mela problem predokolka s retezama, jsem vedle nej zastavil, stahnul okynko a poprosil ho, aby se prestal v tom stoupani smykat a nechal me projet. Pak jsem zavrel okynko a jako po suchu jsem vyjel zbytek kopce. Pral bych vam videt ten jeho vyraz ve tvari. A to jsou ty momenty pro ktere stoji zato mit na podvozku Quattro. :-)

Dalsi paradni zalezitost je nezavisle topeni. Sedim v restauraci a znamy rika, ze se mu do toho vymrzlyho auta ani nechce. Ja mu rekl, hmm, ja si pred pulhodkou pustil bufika. Zase bych vam pral videt ten vyraz ve tvari.

Vsimli jste si ted v tech mrazech, ze kdyz odstavite vyhrateho fejtna, tak aniz by jste pustili NT nebo foukani zbytkoveho tepla, tak po hodine v nem je jeste relativne teplo. Je proste vyborne odizolovany a navic ty dvojta skla jsou taky super.

Ma nedostatky, jedna se o techniku odpovidajici roku 2002, nezachrani to ani Navi RNS 810 ani novejsi system hlidani pruhu a radar, ale furt je to proste fejtn.

MDN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 385
Registrován: 11.08.2010 22:29

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od MDN »

campagnolo : No to jo, ale to s tím rozjezdem do kopce není problém ani pro mý CCčko. Taky jsem byl teď na horách a baví mě zkoušet do jak prudkého a zasněženého kopce je auto schopné se rozjet :) To s tím bufíkem je ale už horší. Zkušenost mám ale takovou, že i při -20°C mi CCčko po dvou hodinách nepromrzne, a když k němu přijdu, nastartuju, než naložím věci a děti, auto je vyhřáté.

Jinak to co líčíš u Phaetona s tou izolací, znám ze svého MB. To ticho.. A komfort s airmaticem je brutální.. Dost dělá i rozvor přes 3 metry. Auto se tak pohupuje. Ale 4motion se s 4maticem nedá vůbec srovnávat, to je propastný rozdíl. Kolikrát, když jedu ve sněhu až si říkám, jestli není rozbitá kontrolka protiprokluzu a stabilizace. To auto drží jak přibité. Super. A zpátky k té izolaci, když na auto v létě svítí přímé sluníčko, je vevnitř i přes černý lak auta krásný chládek a přitom klimatizace nefučí naplno, skoro není slyšet, že běží.. Proto už bych chtěl i něco takového od auta na každodenní ježdění a těším se tak na Phaetona.. No a RNS810, byť jsem na ní prve dost nadával, tak i přes celkem zastaralý design v tom autě vypadá moc pěkně a funkcemi mě mile překvapila :)

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od campagnolo »

Phaeton nema nastesti 4Motion, tedy normalni haldex jako CC, ale plnohodnotne Quattro z A8 predchozi generace. Jak jsem najel vedle nej, tak tam bylo cca. 40cm snehu a dovolil jsem si tam najet jen diky "vypumpovanemu" podvozku. S CC bych si to asi nelajstnul, zustal bych tam na brichu. :-)
RNS 810 proti te co tam mam ja (stara MDF) se neda srovnavat. Je dotykova, rychla, a 3D. Ale zesilovac DSP uz ma "ošulený" o kraviny jako OpenAir, Koncertni sal, Jazz sklep, mluvene slova a jine. Pustit modus Koncertni sal pri TV hokejovem zapase, tak to jsem jeste nezazil v zadnem aute. To kazdymu spadla brada :-) doslova. No a RNS 810 tohle uz vubec nema, bohuzel. Skoro by se dalo rict, ze z pohledu "wow" efektu je to to nejpodstatnejsi na tom aute.
Sam si to skoro nikdy nepoustim, ale kazdymu to predvadim :-)
Je to jako s odblokovanim obrazu na RNS510 v aute moji zeny. Zezacatku se furt poustel nejaky film a ted uz pul roku se pousti jen radio :-)

A s tim promrznutim jsem to myslel jako bez nastartovani. V tom aute bylo porad teplo aniz bych natocil motor. Proste jsme cekali studene kozene sedacky a kosu, ale v aute bylo prijemne.

MDN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 385
Registrován: 11.08.2010 22:29

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od MDN »

Jo to jo... Nicméně musím uznat, že i poslední haldex v CCčku odvádí solidní práci. Ale quattro, xdrive, nebo zmiňovaný 4matic to teda není... Tak moje CCčko v Rpaketu má problém i s 10cm sněhu, voto nic :) Ale ve 40cm sněhu bys zapíchnul i Phaetona i kdybys ho napumpoval až do nebes ;) Já jsem v Phaaetonu první generace párkrát ve sněhu jel a fyziku neošálíš.. Chvíli to hrneš před sebou a konečná.

Nicméně jak mluvíš o tom zvuku, to máš nějaký spešl audio ? Já co jsem teda v Phaetnu před faceliftem slyšel audio, tak mě to teda moc nenadchlo. Zlatý DynAudio v CCčku. A co se týče nové verze, RSN810 ve spojení s DynAudiem má úplně jiné reproduktory a zesilovač než sériová verze - to se nedá vůbec srovnávat. Zvuk je věrný nahrávce a není potřeba ho kazit nějakými efekty. Když je zvuk na hallenej, tak Ti ho tak přehraje. Když ne tak ne. Dost na tom, že si ho může každý na své ucho upravit ekvalizérem. No, je to pecka... A za půlku BaO!

Já Ti rozumím, znát to z MBčka. Ještě když zapnu ventilátor na zbytkové teplo, tak je po návratu v autě jak v pokojíčku :)

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od campagnolo »

Do snehu je Haldex super wotomzadna. Vyjede skoro vsude. Ale na suchu a v zatackach clovek skoro nevi ze tam je, tam je to quattro pak znatelne a dava super pocit treba ve vyjezdech z dalnice :-)

Jasne, rolba to neni, ale tech 40 cm co bylo vedle nej jsem projel bez zavahani :-)

Mam tam priplatkovy soundsystem. Bylo to tenkrat v nejakym vyhodnym paketu s navigaci, TV, komfortnima kozenyma sedackama a jeste neco, uz nevim co. Diky tomu tam mam i elektricky stavitelny volant, elektricky stavitelne bezpecnostni pasy, el. stavitelne operky hlavy a masazni klimatizovana sedadla. Proste spousta veci co se muzou podelat. :-)

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od pásovec »

Tu příhodu s tim uhni já projedu jsem nedávno taky absolvoval, ale bohužel se v protisměru rozhod nějakej koumes s golfem předokolkou, že zkusí to samý a uzavřeli silnici totálně, tak jsem se musel otočit a jen jinudy. Škoda, že z tý kalamitky nemáš videjko, to bych si asi pouštěl ve smčce nonstop :D Jinak jeden klubák má v krkonoších penzionek někde ve svahu a jezdí 4x řetězy (haldex) a říká si rolbař ;) Camapgnolo, nemáš fotku, jak je to vysoký, když to vyženeš nahoru? S tim webastíkem ti maxmálně rozumím, už ho mám připravený v krabici na montáž :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od campagnolo »

Ted nahonem nemam zadnou aktualni fotku, ale tady jsem ho mel nafoufklej nahoru.
Přílohy
Vypumpovany.jpg

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od pásovec »

pěkná barva a pěkně nahoře :-) na tebe bliknu, až tě potkám ;)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od LubosBarta »

A že jste se u mě nezastavily :)))

MDN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 385
Registrován: 11.08.2010 22:29

Re: Phaeton -výroba v Dráždanech-mrkněte a budete chcát,nádh

Příspěvek od MDN »

Tak to jo. Nevím co máš za rok, ale jestli máš facelift té předchozí generace, kde už je DynAudio, tak to je pak super. Dostal jsem z Dynaduia nějaká testovací CD a propagační materiály. Prý si mám odzkoušet různá auta s těmito CD, naposlouchat si to a pak si to pustit v Phaetonu. Prý se stejné komponenty používají pro soundsystémy pro Bugatti. Jako v zásadě je mi to k ničemu, ale dobrý vědět :) Jsem pro Phaetona rozhodnutej, jen si musím ještě před sebou obhájit tu spotřebu... Líbil by se mi nějaký hybrid v kombinaci s Dieselem.... Ale to prý až v roce 2016, kdy by měla přijít nová generace Phaetonu...

Jinak možná jsem to tu už psal, ale vždy se mi líbil svou mohutností Chrysler 300C.. Teď co modernizovanou verzi prodává Lancia coby Themu, tak jsem se na něj byl podívat. V takové té hnědé barvě a v maximální výbavě... Z venku se mi auto líbí i na blízko (bál jsem se, že budou jednotlivé komponenty nablízko působit fórově), ale to se nekonalo. Ty 20" kola jsou parádní... Ale po usednutí dovnitř... Ono se řekně kůží obšitá palubní deska, ale jakou kůží... To teda zlatá guma na palubce v CCčku. A ty detaily - nedotažené linie. Kde bych čekal hranu, nebo rovinu je oblouček, napojení chromu na dřevo na středové konzoli kolem voliče převodovky bylo dost odfláklé - byť dřevo se mi svým povrchem moc líbilo. Oproti starému 300C je to uvnitř velký skok, ale necítil jsem se tam dobře. Když si sednu do Phaetona, či dalšího mého favorita v podobě BMW5, tak se mi po tváři rozleje blažený úsměv a cítím se dobře...Dobré materiály, dizajn lahodící MÉMU oku.. To v Themě mi přijde všechno jen tak naoko. Jako aby si odškrtli, že to mají - kůže, navigace (to byl teda echtovní hnůj), atd... Otevřel jsem loketní opěrku a bylo to tam umatlané od lepidla od lepení čalounění. Pochromované plasty mě také moc nepřesvědčily. JE vidět, že to je plast.. Nu a když mi oči vypálilo modré podsvícení budíků (nevím jestli to neměli nějak přenastavené na ultramegamaximum) tak jsem se s úšklebkem vypotácel ven a nasedl do svého CC a zase si o trochu víc svémho autíčka vážím... Já si iluze o VW nedělám. Stejnej spotřebák jako ta thema. Navíc VW je hrozná banda, vadí mi na koncernu spousta věcí, CCčko mě taky štve spoustou věcí - tím, jak v něm pořáde rachtá, vrže, rezonuje... Pořád něco reklamuji... Ale jsou to jen drobnůstky. Auto se mi stále líbí - jak uvnitř, tak i zvenku. A po technické stránce mě to auto zatím nezklamalo - i když s vlastnostmi DSG jsem se nějaký pátek musel zžít.... Proto se nenechám nalákat už na cenu a raději oželím nějakou tu výbavu a koupím si zase předražené německé auto :)

Odpovědět

Zpět na „Phaeton“