Můj nový Phaeton - rady pro koupi, dotazy, poznatky

2002 - 2016

Moderátor: Olaf87

MDN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 385
Registrován: 11.08.2010 22:29

Re: Muj novy PHAETON - rady pro koupi, dotazy, poznatky

Příspěvek od MDN »

No, snad ne... Prý v Číně slyší na to, že se jedná o auto vyrobené v Evropě :) A když jsem koukal na štítky, co byly v rámu spolujezdcových dveří, tak z cca 10 aut mělo vždy víc jak 6-7 se štítky v kanji. Nicméně co mě hodně dostalo je fakt, že v celé fabrice není nic cítit. Že tam není hluk se tak nějak předpokládá, nepoužívají pneumatický vercajk, ale že tam nebylo nic cítit - a to na výrobní lince do ještě nedokončených aut doplňují provozní kapaliny, včetně benzínu a nafty. Pěkné to tam mají... Ještě ale musím s objednávkou počkat.. :( Nicméně záruka na 5let bez omezených kilometrů - pro mě velmi silný argument...

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Muj novy PHAETON - rady pro koupi, dotazy, poznatky

Příspěvek od pásovec »

Jaký je teda resumé? :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

MDN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 385
Registrován: 11.08.2010 22:29

Re: Muj novy PHAETON - rady pro koupi, dotazy, poznatky

Příspěvek od MDN »

Pásovec : Čaues. No my se hlavně musíme potkat a předat si ten matroš, už ho fakt potřebuju :D

Jinak resumé je takové, že Phaeton to nebude. Chtěl bych ho. Hodně bych ho chtěl, ale když mi v servise vyčíslili kolik mě na 200.000km bude stát servis, tak to to celé zazdilo... Aby mi platila prodloužená záruka, samozřejmě bych musel na servis do VW. A stejné kotouče/destičky, atd. u VW jsou i 3x dražší než přímo od výrobce. Takže se servis hoodně prodraží. A abych vydával své peníze takhle nesmyslně, za to mi to nestojí... Takže volba je jasná - BMW 5 :)

Byl jsem si teď projet New Beetle. To autíčko mě naživo moooc překvapilo. Chtějí dělat údajně Beetle R, což by mě zaujalo jako funcar - nic teď na blbnutí nemám.... :(

Uživatelský avatar
Vlado_GPlus
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 06.02.2012 15:11

Re: Muj novy PHAETON - rady pro koupi, dotazy, poznatky

Příspěvek od Vlado_GPlus »

MDN píše: Navic u VW dieselu mam zkusenost ze co nastartuju,dam si veci do auta, otevru vrata, vyjedu, zavru vrata, sundam a povesim kabat, natahnu rukavice

tak isto som sa tu začítal od nudy (aj keď na skúšku sa mi treba učiť) ... ale pri tejto vete, som si ťa predstavil ako jason statham-a vo filme kuriér :good: :pleasantry:
I. Kapitola: PLUSMINUS 1.9 TDi
II. Kapitola: ScheisseWAGEN B8 2.0TDi

Odpovědět

Zpět na „Phaeton“