Úprava vzhledu Phaetona

2002 - 2016

Moderátor: Olaf87

Luxury
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.12.2012 00:29

Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od Luxury »

Ahoj příznivci Phaetonů, u tohoto auta mi vadí ten wolksvágňácký vzhled z venku, řekl bych že auto na platformě Bentleyho si nezaslouží, aby si ho lidé pletli s Passatem. Co byste řekli takovéto decentní úpravě? Upravené koncovky a nahrazení všech znaků VW znakem PHAETON. Mám ještě verzi bez těch čárek, které možná trošičku evokují snahu napodobit bentley znak : ) ) tak nevím jestli to není moc Aididas :D. Mám tedy ještě nějaké další varianty i decentnější, ale všechny založené na tom že se odstraní VW logo a navrtají zadní koncovky výfuku do nárazníku.
Viděl jsem že se prodává i nějaký Bentley look kit, ale to už mi přijde moc.

Osobně se domnívám, že dát na toto auto značku VW byla tragická chyba výrobce. Neexistovalo nic jednoduššího než to udělat jako Toyota/Lexus, Nissan/Infiniti nebo Hyundai/Equus, prostě samostatnou značku. Málokterej kapitalista chce jezdit s limuzínou, která má levičácké slovo v názvu : ))
Přílohy
PHAE_back.jpg
PHAE.jpg
PHAE_front.jpg

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od skacel99 »

můj názor je ten,že kdo nechce VW,ale chce být v koncernu,koupí si třeba A/S8.Bez znaků to vypadá divně.Když už bych něco sundával,co vypadá "levně"(o což ti asi jde),tak jsou to podložky SPZ.Koncovky vypadají poměrně dobře.Určitě by ale šlo vymyslet i něco dalšího

Uživatelský avatar
counterct
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 08.11.2011 15:53

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od counterct »

Vepředu ten znak vypadá dobře. Vzadu a na volantu to vypadá docela divně...
Souhlasím s podložkama pod SPZ...
Koncovky, no líbí se mi jak to má W12...
Ale každý máme jiný vkus :)
VW Passat 2.0TDi (103kW)2013 DSG a RNS315

MGRR
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 09.07.2009 18:37
Bydliště: Praha

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od MGRR »

Bez urážky, ale pokud nemáš na Bentley nehraj si na něj... Kup si Trabant a dej tam logo Mercedes, nebo nos triko Adidora :fool:

Jakákoli úprava tohoto auta je degradace slova Phaeton a neúcta k jeho tvůrcům..., ale jsme vlastně postkomunistická země a pořád se jezdí s řízky v pytlíku na dovolenou k moři :zzz:

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od standokan »

:wink: :wink: :wink: :wink:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od pasikb5 »

cumak je dobrej taky nemam rad znaky u vsech vw co mam je odstranuju.... zadek bych zahladil ale bez napisu vyfuk bych neresil volant je divnej ten bych nechal jak je.. muj nazor.. :mrgreen:
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Kungak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 25.09.2011 21:32

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od Kungak »

Mne se na tom aute líbí pravé to, ze si jej rada lidi plete s Passatem

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od campagnolo »

Pozor, Phaeton neni postaven na podvozku Bentley, ale Bentley je postaven na podvozku Phaeton a navic cela platforma vychazi z Audi A8. Si nekdy klekni na kolena a mrkni na cisla ramen, vse je Audi A8. Jinak k tomu "tuningu" - vypada jak cigansko-raperskej. Hodilo by se to nekam do Usti, nebo na Mostecko :-)

Lutmajstr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.04.2015 19:15

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od Lutmajstr »

Mě na tom autě vadí jediné - jeho nízká cena ojetého. Budete mě asi nenávidět, ale moc bych si přál, kdyby takové auto mělo důstojnější vyšší cenu. Protože pak by se nestalo, že si to můžou koupit lidi, kteří mají ambice Phaeton kazit "tuningem". Každý pokus o tuning tohoto vozu je ničení phaetona jako takového.

Uživatelský avatar
counterct
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 08.11.2011 15:53

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od counterct »

Souhlasím. Bohužel ty ceny jsou teď dost nízký na takové auto, pak si to koupí lidi kteří nemají na to to servisovat a pošlou to dál. A pořád dokola. Pak se divíme že ty auta jsou v takovým stavu v jakým jsou.
VW Passat 2.0TDi (103kW)2013 DSG a RNS315

Lutmajstr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.04.2015 19:15

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od Lutmajstr »

Souhlas. pořádku Phaeton do poctivých 200 tis km by měl stát v nákupu cca 700tis a výše a byl by klid.

Lutmajstr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.04.2015 19:15

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od Lutmajstr »

Souhlas. pořádku Phaeton do poctivých 200 tis km by měl stát v nákupu cca 700tis a výše a byl by klid. Myslím rok 06 - 09.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od skacel99 »

A kdo si ho za tyhle peníze koupí?? :roll: kdo na to ty peníze má,nekoupí si takhle starý auto :wink:

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od Tomikcek »

A není to třeba každého věc co si dělá se svojim autem ? Každému se líbí něco jiného a pokud má někdo snahu se odlišit tak proč ne ?
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
Geextah502
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 15.03.2014 13:15

Re: Úprava vzhledu Phaetona

Příspěvek od Geextah502 »

Co sa tyka tej ceny s tou nikto nic nespravi proste drahe luxusne auta idu s cenou najrychlejsie dole. Staci sa pozret na ceny amgckovych mercedesov ked boli nove a teraz. Co bolo v hlavach ludi ktory s phaetonom prisli neviem ale neodhadli trh. Co sa tyka tvojej upravy tak tie napisi su fakt cigansko/raperske:-D To sa mi uz skor paci ten bentley kit to mi pride take recesisticke aj ked osobne by som s tym nejazdil:-D A co sa tyka vymyslenia novej znacky v style Toyota/Lexus to nema zmysel kedze VW ma audi a nad nim este bentley. VW moze ist uz len smerom nadol podobne ako renault s daciou, v inych triedach si uz bude ukrajovat s vlastneho kolaca ako so škodovku:-D
VW Polo Premium Comfortline 1.2TSI 90k 5G Pepper Grey metallic
ex MB A170CDI 95k "Ťapo" Meteor Grey metallic

Odpovědět

Zpět na „Phaeton“