Koupě Phaetona - rady

2002 - 2016

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Jakej motor???

Příspěvek od vwszene »

Jakej motor je u tohodle krasavce asi nejlepší?Je mi jedno jestli benzín nebo nafta.Docela se mi zalíbil ten 6,0 v benzínu.Jak je to s poruchovostí a vše kolem něj?
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
tycon87
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1337
Registrován: 05.04.2008 18:25
Bydliště: Světlá nad Sázavou, okr.Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakej motor???

Příspěvek od tycon87 »

Ty snad uvažuješ o tomhle korábu?
Veškeré použité náhradní díly na vozy VW,Škoda,Seat, Audi!

Můj bývalý vůz: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123228" onclick="window.open(this.href);return false;
Bylo moje:http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=207158

Uživatelský avatar
daklevw
Pilot
Pilot
Příspěvky: 724
Registrován: 10.01.2010 10:45
Bydliště: Polička

Re: Jakej motor???

Příspěvek od daklevw »

já se řídím heslem na benzin ani zapalovač tec má Passata 1.9 TDI a je to neporuchovy jediny co se na motoru dělalo tak rozvody a filtry a u Phaetonu be mi zamlouvá motor W10 o V5.0 TDI to bude chrochták (nemá někdo nahodou někdo 800tisíc přebytečnejch ) :lol: ale tohlle je luxusni kkara a poruchovas t by neměla bejt
Obrázek Spotřeba VOLKSWAGEN Golf IV Variant 1.9 TDI 66 kW / 90 HP[/url]

Uživatelský avatar
tycon87
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1337
Registrován: 05.04.2008 18:25
Bydliště: Světlá nad Sázavou, okr.Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakej motor???

Příspěvek od tycon87 »

Hmm, taky bych si nechal líbit. :mrgreen:
Veškeré použité náhradní díly na vozy VW,Škoda,Seat, Audi!

Můj bývalý vůz: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123228" onclick="window.open(this.href);return false;
Bylo moje:http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=207158

Uživatelský avatar
darius.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 19.06.2010 15:18

Re: Jakej motor???

Příspěvek od darius. »

Mám 6.0 w12 a spokojenost veliká, jediný co tam odchází tak jsou cívky (jedna stojí 1200) a pak to je dost náročný na přední nápravy... resp. stabilizátory ta tíha je znát.
Phaeton 6.0 W12

VW Phaeton
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 18.07.2010 00:10
Bydliště: Ostrava

Re: Jakej motor???

Příspěvek od VW Phaeton »

Motory W12 a V10 jsou opravdu geniální. Sám jsem zvolil V10 a zatím plná spokojenost! Přesně jak kolega píše, přední náprava dostává zabrat a já přidávám...vzduchový podvozek taktéž. Ale jak jsem již někdy četl: "Když chcete chovat opice, musíte mít na banány!" Příště zvolím W12...u Phaetonu naprosto noblesního vozu už zůstávám. Klaním se všem, kteří mají tak vytříbený vkus a pořídili si tento vskutku elegantní a precizně vyrobený designérský skvost. Něco k shlédnutí: http://www.youtube.com/watch?v=BTOd0lSw ... 1&index=19" onclick="window.open(this.href);return false;, http://www.youtube.com/watch?v=V8cdUem0 ... xt_from=PL" onclick="window.open(this.href);return false;

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Jakej motor???

Příspěvek od zajda82 »

tak se hosi pochlapte, kupovali jste je ojete? kolik mate najeto? a kolik byly zatim investice?

VW Phaeton
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 18.07.2010 00:10
Bydliště: Ostrava

Re: Jakej motor???

Příspěvek od VW Phaeton »

Jsem druhý majitel, vůz má najeto 240 tis a servis jsem zatím neřešil, najedu jen 5000 km/rok. Je to pro mě víkendová radostná jízda na golf, soukromé akce a za ženami. :wink: Zvažoval jsem mezi těmito vozy: Audi A8, BMW 7, Mercedes-Benz S-klasse a Phaeton. Po asi ročním zjiš'tování informací kolem této vládní špičky jsem došel k jasnému závěru. Phaeton je na úrovni S-klasse AMG, S8 a Bentley (se kterým sdílí hromadu dílů). Výše uvedené řady nedosahují propracovanosti Phaetona. Dokonce i katologové ceny těchto vozů hodně napověděli. Když se mě někdo zeptá: "Proč se Phaeton tak málo vidí na silnicích?" Odpovím: "Jak často vidíš Bentley?....málo, co?!" Jsou to stejně drahá auta. O Phaetonu bych dokázal psát celé hodiny...to jak auto prezentuje společnost VW, to jaký má noblesní nádherně jednoduchý design, který řadím mezi takové velikány jako je Bentley a Rolls-Royce. Můj názor je: jednoduše uvažující člověk podlehne svému okolí a raději se drží osvědčené masírky jako je BMW, AUDI či Mercedes. Přitom je Phaeton o třídu výš než tyto sériovky, každý je ručně vyráběný. Vždy když se toto auto elegantně pohybuje mezi lidmi, tak jeho rozměry a noblesa na sebe váže nevídanou pozornost. Ještě podotknu, Phaeton má nestárnoucí profil karosérie, protože je tak kultivovaně jednoduchý! Připojuji ceník k srovnání: TOP verze

1) Phaeton W12 6.0. (od 3.880.000,-)
2) Mercedes-Benz 500 (od 2.750.00,-)
3) Audi A8 dnes 4.2 (od 2.420.000,-)
4) Porsche Panamera 4.8 (od 3.710.000,-)
5) BMW 760 new (od 3.890.000,-)

Bentley GT (od 3.500.000,-)
Mercedes-Benz 6.3 AMG (od 3.730.000,-)

To, že je VW lidovým vozem vzal čas! Touareg, T5 Business a Phaeton nastolili nové měřítko prestiže! Je čas brát tuto nejsilnější automobilku světa vážně.
Naposledy upravil(a) VW Phaeton dne 26.08.2010 00:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
bombi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 05.02.2010 17:13
Bydliště: Košice

Re: Jakej motor???

Příspěvek od bombi »

Pekny prispevok.Ja by som snat dodal že skoro cela produkcia Phaetonov konči v Saudskej Arabii.

VW Phaeton
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 18.07.2010 00:10
Bydliště: Ostrava

Re: Jakej motor???

Příspěvek od VW Phaeton »

To je pro mne nová informace, ale nedivím se jí. Vidím, že Vaše/Tvá "bombi" volba byla TOUAREG, opět nemohu jinak než opěvovat design interiéru a exteriéru. Není možné srovnávat TOUAREG 1 a Q7, Audi zřejmě zaměstnává méně vyspělé designéry. Dobrá volba, Pane. :wink:

Uživatelský avatar
pyxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 17.11.2009 16:56
Bydliště: Ostrava

Re: Jakej motor???

Příspěvek od pyxo »

u me vyhral V10 5.0
a den co den se mi potvrzuje ze to byla volba spravna. Jak pro me osobni jezdeni tak i pro pohodli me rodiny, ktera si nebyla jista do te doby nez absolvovala cestu 1000 km dlouhou a po vystoupeni z auta se citila stejne jako pred nastupem zadne bolesti, zadne usezeniny.
Me se na nem ovsem libi nejvice to ze si vas jeste spousta lidi splete s passatem je nadherne to ze navenek neprovokuje a neukazuje okazalost majitele ale po nastoupeni dovnitr a prvnich kilometrech spousta lidi zjistuje ze toto preci nemuze byt VW.
ALE JE :lol:
OSTRAVA !!!
PHAETON V10 5.0 + MERCEDES E200 CDI W211 + TOURAN 2003 + CROSS TOURAN 1,6 TDI 2012

VW-HOBBY
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 11.04.2009 02:08

Re: Jakej motor???

Příspěvek od VW-HOBBY »

Ahoj, tak v Ostravě jsme minimálně my dva, mám černý V10 v béžové kůži...myslím, že se někde na křižovatce určitě sejdeme. Dovolím si se zeptat, co bylo tou hlavní pohnutkou při koupi tohoto skvostu? A také bych rád poznal člověka, který má tak vysoko postavem vkus.

Omlouvám se, příspěvek jsem omylem přidal ze starého profilu, při koupi Phaetona jsem si založil nový pon nickem "VW Phaeton".
Už se to nestane. :wink:

Uživatelský avatar
pyxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 17.11.2009 16:56
Bydliště: Ostrava

Re: Jakej motor???

Příspěvek od pyxo »

No hlavni pohnutkou bylo to ze jsem uz nechtel byt tak na ocich miluju auta a cim vetsi tim lepsi takze kdyz sem si pojizdel po Ove svym bilym HUMMEREM mel jsem najednou strasne moc "kamaradu" nechtel jsem ale ze sveho poteseni z jizdy a komfortu za volantem slevit tak jsem si vybral tu nejlepsi moznou variantu :) Navenek si to lidi porad pletou s PASSATEM takze te vice mene nechavaji na pokoji ale ten luxus za volantem .... no vzdyt sam vis :))))

A na krizovatce se doufam potkame brzo ale urcite muzem skocit na kafe nebo radeji pivko :) a ty nase kary poradne pomluvit :))))

do SZ ti hodim kontakt na sebe a muzem se nekde srazit
OSTRAVA !!!
PHAETON V10 5.0 + MERCEDES E200 CDI W211 + TOURAN 2003 + CROSS TOURAN 1,6 TDI 2012

VW Phaeton
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 18.07.2010 00:10
Bydliště: Ostrava

Re: Jakej motor???

Příspěvek od VW Phaeton »

Jasně, domluveni. :wink: Kontakty vyměněny!

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Jakej motor???

Příspěvek od zajda82 »

hosi ja vim ze to je trosku nesmerodatny ale presto budu zvedavej, muzete sesumarizovat servisni naklady / cas co krasavce vlastnite?

Odpovědět

Zpět na „Phaeton“