Jaká je nehoda v menší rychlosti?

vše kolem neVW vozidel

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaká je nehoda v menší rychlosti?

Příspěvek od BigBang »

s těma bagama to je stejně zajímavý, tenhle tejden chodim kolem odstavenýho megana, festovně zbořenýho o sloup přesně na prostředek auta, rána to musela bejt dobrá a bagy nevyletěly :idea:
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Jaká je nehoda v menší rychlosti?

Příspěvek od petryk1 »

BigBang: a tie bagy v tom megane, su tam, alebo vyzera ze tam su? To je tiez otazka. Davnejsie sa riesil jedna havarka, rodina si kupila auto a naburali. Ale bagy nevystrelili a chlapik to schytal. Zistilo sa, ze bag tam nie je, len kryt. Ja ked som kupil autom, tiez som nepozrel, ci tam mam bag. :)

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Jaká je nehoda v menší rychlosti?

Příspěvek od petryk1 »

BigBang: a tie bagy v tom megane, su tam, alebo vyzera ze tam su? To je tiez otazka. Davnejsie sa riesil jedna havarka, rodina si kupila auto a naburali. Ale bagy nevystrelili a chlapik to schytal. Zistilo sa, ze bag tam nie je, len kryt. Ja ked som kupil autom, tiez som nepozrel, ci tam mam bag. :)

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaká je nehoda v menší rychlosti?

Příspěvek od BigBang »

nevim, stálo to v Dejvicích na kulaťáku celej tejden, ale teď už je pryč :D bagy vypadaly, že tam jsou, tak jse otázka jestli tam byly opravdu nebo jenom jako :D
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

wali.el
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 29.03.2011 15:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaká je nehoda v menší rychlosti?

Příspěvek od wali.el »

jaka je nehoda v mensi rychlosti? jak která.. mel jsem kdysi ford scorpio 2.3 a narvala to do me zenska na křižovatce ze zadu.. zrejme si nevsimla ze stojíme na červenou. a pecka to byla poradna.. kufr v haji.. no a pak jsem mel nehodu na motorce v rychlosti 44km/h borec mi nedal prednost a vylozene cca 5m predemnou se rozjel do křižovatky.. následky jsou fatalni.. popsat to nejde.. ale ver mi ze ti malo kdo bude prat abys to taky zazil.. radsi nevedet jake to je a zit si spokojene..

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Jaká je nehoda v menší rychlosti?

Příspěvek od skacel99 »

Loni se mi podařilo lehce nabořit bývalýho Golfa.Napadl vyloženě mokrej sníh a já se utrhnul na vrchu kopce při rychlosti cca 30 km/h.Jel jsem jak sáňky asi 100 m,točil volantem,brzdil,odřazoval,přidával plyn,zkoušel to stočit ručkouNic.Trvalo to asi 10 sekund a postupně jsem zrychloval.J jak bylo psáno,nejhorší byla ta bezmoc a čekání,kam až dojedu a že snad nic nepojede doprotivky,nebo nevyjede z křižovatky pode mnou,do které jsem směřoval.Nakonec mě to stáhlo do té křižovatky a v cca 40 km/h jsem celkem tvrdě nabral obrubník.Rána jako prase,ale byl jsem na ni připravenej.Odnesl to disk,rameno,poloosa.

A ještě co mi říkal taťka - jel s traktorem a proti němu auto v protisměru.Zastavil na krajnici a auto do něj narazilo cca ve 40 km/h do levýho předního kola (řidič osobáky byl člověk s roztroušenou sklerózou).Držel se volantu co to šlo a i tak si dal hlavou o čelní sklo (traktor s nářadím vážil zhruba 8 tun)Na traktoře ohlá náprava,Honda CRV na odpis.Dost to utlumila velká pneumatika.

Ono se to nezdá,ale i při těch relativně malých rychlostech jsou ty síly velký.

Uživatelský avatar
smrtka.smety
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 30.07.2012 13:26

Re: Jaká je nehoda v menší rychlosti?

Příspěvek od smrtka.smety »

Karma me dobehla, crash cca. ve 40km/h :(
Přílohy
crash.jpg

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaká je nehoda v menší rychlosti?

Příspěvek od Standa »

no, a ty dojmy?

Odpovědět

Zpět na „non VW“