najde se odborník skrze BMW ??

vše kolem neVW vozidel

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od ulicek »

jEkOt píše:Bude to fešák a když to bude top, tak později nebude problém to prodat za slušný peníze :-) Nejsem ale žádnej odborník, jenom můj laický názor ;-)
no pokud se do toho pustim, tak se prodavat nebude :) ... zustane to v rodině, jelikož sem koukal po nejakem podobnem a zadného jsem na inzerátech nenasel a plno lidi mi řikalo, že jich moc neni, tak si myslím, že to stojí za tu namahu a udělat do k světu... Prý je také dobré, že to má papíry a je to na číslech...Někde sem slyšel, že pokud to dam na veteranský cisla a časem bych to chtěl dat na normalní klasický čísla, že už to nejde, tak sem se rozhodl, že to necham na normalních, ale sem zvedavej jaka na to bude pojistka :)

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od jEkOt »

Já bych takovýho mazla bral hned, kdyby byly peníze a místo :-) Záleží kolik ti je a jaký máš bonusy, ale já třeba u ČSOB platím 2700,- ročně za obejm 2,8, takže to bude ten nejmenší problém. Případně si uděláš sezonní pojistnku, prt předpokladám, že v zimě to jezdit nebude.
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od ulicek »

v zimě určitě nepujde ven z garaže... Finance se najdou, misto mam také ale malo času :( ... Ale tak u takového auta není kam pospíchat :) ...Už se na to i těšim, nějaký dily už sem scháněl ale bezúspěšně :(

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od jEkOt »

Ani ma bmwklubu a E30 foru?
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od David R32 »

Hele von to je normalni starej BaWorak, nic co by melo extra hodnotu, takze kdyz do renovace treba striknes 50tis, nikdy ti to nikdo nezaplati, leda si to auto udelat pro sebe na letni vyjizdky.

Zaregistruj se tady :arrow: http://forum.e30.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; :arrow: tam sezenes rady jak na veteransky papiry tak kde sehnat dily :wink:

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od skacel99 »

každopádně s veteránskejma SPZ to auto ztrácí na hodnotě :wink: taky jsem názoru,že těch kupéček moc není a časem to nějakou hodnotu nabyde :wink:
když si vezmu,že na mobile.de je třeba tahle hrůza za 3000€ http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bm ... =SportsCar

Je to vlastně jeden jedinej kus,kterej na mobile.de je,takže to bude fakt ojedinělý auto :wink:

Uživatelský avatar
Sum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 27.12.2009 09:54
Bydliště: Pardubice

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od Sum »

Stačí hledat na e30.cz........ jinak pokud je vše origo a máš k tomu vztah vyplatí se to zachránit :)

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od skacel99 »

na E30.cz jsem v inzerci našel jeden kus bez papírů a pak jeden sedan,kupé s TP ani jedno

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od ulicek »

skacel99 píše:na E30.cz jsem v inzerci našel jeden kus bez papírů a pak jeden sedan,kupé s TP ani jedno
jj mas pravdu, take sem moc toho nenasel

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od ulicek »

Sum píše:Stačí hledat na e30.cz........ jinak pokud je vše origo a máš k tomu vztah vyplatí se to zachránit :)
jj vztah k tomu mam a origo vse je, ale až na to stresni okno, zaregistroval sem se na bmw klubu a tam mi psali, že ten šibr neni origo :(

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od ulicek »

jEkOt píše:Ani ma bmwklubu a E30 foru?
na tom e30 sem koukal jen zbezně, ale treba na bazosi atd jsem toho moc nevidel, taky nevim zda to treba bude pasovat i z jine motorizace, napřiklad palubka atd, takce předni a nejake drobnosti

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od ulicek »

David R32 píše:Hele von to je normalni starej BaWorak, nic co by melo extra hodnotu, takze kdyz do renovace treba striknes 50tis, nikdy ti to nikdo nezaplati, leda si to auto udelat pro sebe na letni vyjizdky.

Zaregistruj se tady :arrow: http://forum.e30.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; :arrow: tam sezenes rady jak na veteransky papiry tak kde sehnat dily :wink:
tak to s tebou nemužu souhlasit, ukaž mi nějakej v tomto stavu s papírama na čislech a budu ti řikat Pane :tongue: ... Starej baworak to je, ale že by to nemelo extra hodnotu, tak to se pleteš... Jasne, že renovace neco spolkne, ale pro me to má vetší význam jak vidina zisku peněz

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od skacel99 »

tak pak neřeš,jestli má cenu to dávat do kupy a začni makat :)

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od jEkOt »

skacel99 píše:každopádně s veteránskejma SPZ to auto ztrácí na hodnotě :wink: taky jsem názoru,že těch kupéček moc není a časem to nějakou hodnotu nabyde :wink:
když si vezmu,že na mobile.de je třeba tahle hrůza za 3000€ http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bm ... =SportsCar

Je to vlastně jeden jedinej kus,kterej na mobile.de je,takže to bude fakt ojedinělý auto :wink:
No to je teda nádhera :roll: za ty prachy jedinečný kup :mrgreen:
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: najde se odborník skrze BMW ??

Příspěvek od jEkOt »

ulicek píše:
jEkOt píše:Ani ma bmwklubu a E30 foru?
na tom e30 sem koukal jen zbezně, ale treba na bazosi atd jsem toho moc nevidel, taky nevim zda to treba bude pasovat i z jine motorizace, napřiklad palubka atd, takce předni a nejake drobnosti
řekl bych že to bude stejný, jenom jiná kastle, ale to ti s jistotou řeknou spíš na E30 fóru.
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Odpovědět

Zpět na „non VW“