Koupě starší dodávky nebo minibusu , poraďte,zkušenosti...

vše kolem neVW vozidel

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
El Burro
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 04.01.2009 19:42
Bydliště: Praha-Západ

Koupě starší dodávky nebo minibusu , poraďte,zkušenosti...

Příspěvek od El Burro »

Zdravím do rodiny by se nám hodila nějaká dodávka nebo minibus z kterého by se popřípadě demontovaly sedačky na převoz nákladu.Důležitá je nízká pořizovací cena , palivo nafta, spotřeba a spolehlivost.Je jasné že budou ještě investice a práce proto ta pořizovací cena,budou se vtom vozit psi,bordel,železo a občas převezu motorky takže proto nic novějšího.Koroze tam určitě taky bude stím problém není mám malé COčko na plechy a výfuky.Jde spíš aby ten motor byl držák a nebyl to žádnej žrout.Na značce nějak nezáleží ale by šly sehnat díly.Piště zkušenosti co máte s různými vozidly.Vždycky se mi líbil starej Renault Trafic nebo starý Fiat Ducato ale nevadilo by i cokoliv jiného.Díky za rady
VW Golf II 1.6TD - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=220870" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 55kW - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=309057" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 74kW

cotijedotoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 281
Registrován: 26.09.2007 18:36
Bydliště: Teplice - Světec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě starší dodávky nebo minibusu , poraďte,zkušenosti...

Příspěvek od cotijedotoho »

T4 2,4D, nejlepší dělník co jsem kdy měl

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Koupě starší dodávky nebo minibusu , poraďte,zkušenosti...

Příspěvek od 11mAjA11 »

Jo Jo od VW cokoliv s 2.4D ( T , LT ) .

Jumer, Boxer, 1.9 D ( eventuelně TD , ale je tam zas turbo navíc a může se odjebat ).

Starý holý Diesel od PSA je taky věčný držák, pohnité to bude všecko +/- stejně jak VW tak PSA..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Koupě starší dodávky nebo minibusu , poraďte,zkušenosti...

Příspěvek od standokan »

máme citroen C25 kupovali jsem ho novej v 1992 niní najeto 469000 motor 1.9 TD investice do motoru 0 to auto zastaví snat jenom koroze chytá pořád na brnk neuvěřitelná kára akorát co dva roky musí na co2 :(
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Odpovědět

Zpět na „non VW“