Zadost o pomoc Seat Leon 81kw predelavka na 110kw

vše kolem neVW vozidel

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Juan pablo 0660
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.09.2014 20:10

Zadost o pomoc Seat Leon 81kw predelavka na 110kw

Příspěvek od Juan pablo 0660 »

Zdravím, potřeboval bych radu :( mám v plánu vyměnit turbo,spojku,vstřiky přidat cooler a kód motoru na ASV, ale věci co tam chci dát mají označení ARL co myslíte, bude to tam pasovat a nebo to nepůjde? Popřípadě má někdo zkušenost s podobnou předělávkou? Za každou radu děkuji.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zadost o pomoc Seat Leon 81kw predelavka na 110kw

Příspěvek od majrek001 »

pohledej v sekci GIV/bora tam to má předělaný na větší turbo kdekdo.. to turbo z ARL garet VB tam se tuším musí udělat redukce na přírubu.. coller to je ošikovnosti.. hlavně to necha jako celek načipovat ať je to dobře nastavený
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Juan pablo 0660
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.09.2014 20:10

Re: Zadost o pomoc Seat Leon 81kw predelavka na 110kw

Příspěvek od Juan pablo 0660 »

S upravou jednotky se pocita jen chci vedet zda mi tam bude pasovat spojka z arl a vstriky z arl hledal sem skoro vsude a nikde sem nenasel musel bych pod auto a zjistit kod prevodovky.mam v planu vse tam dat z arl.muzu mit vse vyhodne tak to udelam najednou jen abych to nekoupil a pak zjistil ze se stim muzu leda tak vyfotit :-D.podle rozmeru turba od garetu mi tam pasovat bude a jak pises pokud ne vyresim to prirubou toho se nebojim.jen mi spis jde o vstriky a spojku.jinak cooler bude decentni chci tam dat z audi q5 a i se sanim se pocita to uz nejsou tak velke cenove polozky.dekuji za radu kdyby nekde jeste neco byl bych rad za kazdou radu ci tip ;-)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zadost o pomoc Seat Leon 81kw predelavka na 110kw

Příspěvek od majrek001 »

tady si to projdi http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=73" onclick="window.open(this.href);return false; .. případně tam napiš dotaz nějaké přestavby ASV tam proběhly
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
JOSEF-1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 521
Registrován: 28.08.2011 17:15
Bydliště: Sevwer

Re: Zadost o pomoc Seat Leon 81kw predelavka na 110kw

Příspěvek od JOSEF-1 »

Vstřiky z PD ti na rotačku nepůjdou hele a spojka z 6Q má větší průměr, než 5Q takže taky ne :good: Zbytek jo :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „non VW“