PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pokec o Pazoutech (-:

vše kolem neVW vozidel

Moderátor: Moderátoři

Jakeho Peugeota vlastnite?

106, 107, 1007
6
9%
205, 206, 207
18
27%
306, 307, 308, 309
18
27%
405, 406, 407, 4007
13
19%
605, 607
3
4%
806, 807
3
4%
Partner, Expert, Boxer
6
9%
 
Celkem hlasů: 67

Uživatelský avatar
S-H-A-R-I-K
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 329
Registrován: 14.10.2007 13:13
Bydliště: VW-KLUB a nejvíc BŘÍZA-KLUB
Kontaktovat uživatele:

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od S-H-A-R-I-K »

mno shemik mne mozna sprdne ale napisu to :wink: jak jsem psal vcera

jsme mala skoro rodinna firma ktere jsem z casti soucasti a sef ma od pažoutu tohleto 607,307combi,3krat 206combi A BOXER :roll:

at nejsou dohady!! vse ridej lidi s rozumem a auta jsou jakoze jejich :wink: takze zadnej rajtung vse se resilo pred 4 roky takze r.v. cca 2003-4

607 nafta 110koni najeto 260tis sef si to furt nechava davat po 15tis k domanskejm (stavjelo se par autosalonu takze sleva) ale stejnak je v tom uz za 200 servis+n.d. :roll: sere se sere ale jezdi dost!!!
307combi sw nafta 90koni najeto (za mne cca40tis) docela v poho pred sharikem jsem stim jezdil rok obcas neco upadlo a prestalo fungovat ale jinac pohodlny a ta prosklena strecha gut!!
20svestky se docela drzej ale maj kolem 70tis a servis :wink:

a BOXER to je pripad :roll: :roll: nafta najeto cca 90tis a co se stim deje 8O ja furt rikam ze je to nejakej zmetek páč to neni normalni snad 40krat jsem tahnul brachu do servisu :twisted: jednou tohle pak tamto :roll: stalo to uz jako mercedes ale kepl je to strasnej (zavady na motoru a na predni naprave neznaj konce PROTO esi uvazujete ze si poresite starsiho boxera jako pracanta :!: tak predem rikam pripravte se na to ze co 20tis kilometru to 10-30penez v servisu --moje,nase zkusenost :wink: "Zlaty" iveco a to je ksunt ala supl-dostal jsem to ve 120tis a ted mam 240asi vsechno je vylagrovany za pet let no hruza :roll: ale natahala toho holka moje :) mooooře!!!to pozor!!ale to nekde jindy a jinde :lol:

kamos mnel 200kulku v nafte a naprosta pohda a byla to divoska :lol:

-podle mne je jedno esi je to pazout nebo ford nebo dbvvyfskv tyhle auta flakaj jak bata cvičky a vydelavaj na n.d.a servisu :evil: a davno uz neplati to ze kdyz je to nova kara tak je bez problemu ba naopak :wink: proto mam desetiletej ""šupl"" od vw ktrej funguje :wink: :lol:

tak jeste jednou shemiku pardon 8) ale museloto ven :lol:

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Shemik píše:Cy voe Kostale, to je lestenka jako blazen. 205 v takovymhle stavu jsem videl naposledy nekdy v 90tych letech :mrgreen:
Jóóó,von je fakt děsně zachovalej,akorát vevnitř pěkně smrdí,páč tam asi někdo vylil typoval bych červený víno na koberec :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od selkie »

1) 306 XR 1,4i (asi nesmrtelnej motor :lol: )

2) rv 1993 (tzn. jeden z prvnich)

3) vybava "zebrak" ma akorat stresni okno - ne sibr, stresni okno :mrgreen: jinak fakt nic VUBEC NIC

4) momentalne ho ma ke svymu neomezenymu vyuzivani a uzivani muj tata

5) ja "mam rad" vsechny auta, ktery mam, bez rozdilu...aji krysu sem mel rad :lol: a hlavne, tohle bylo prvni "uplne moje" auto a na to se dycky vzpomina jinak :wink:

6) no, tady to bude takovy zajimavejsi...ja osobne na nej nedam dopustit, motor je starej osmiventil (55 kW), takze nic nic a zase nic, proste porad jezdi....karoserie nema jedinej kousek rzi (podivejte se na koncern ze stejnyho roku a klidne i mladsi :roll: )...jelikoz nema lautr zadnou vybavu, tak tam ani neni nic, co by se mohlo vysrat...jenze vsechno ma svy ale - a ale je na tomhle aute SPOJKA, desny, furt odchazi, donekonecna, auto ma tedko najeto asi 190 nebo 200tis (presne nevim, tatovi jsem ho nechaval ve 186tis a kolik za tri roky najezdil fakt netusim), kupoval jsem ho, kdyz melo 116tis a od ty doby je tam :!: TRETI :!: spojka, coz mi moc normalni neprijde, nevim, cim to muze byt a uz je mi to i mozna jedno, proste to tak nejak k tomu autu patri :D co se tyce ostatnich veci, tak ty odchazi vlivem opotrebeni, takze taky zadnej problem...no, jeste jedna malickost mi vadi a tou je ta, ze francouzi maj asi kratky nohy, pac kdyz si do toho auta sednu a seridim si (nebo se spis pokusim si seridit si) sedacku, tak bud nedosahnu na volant a nebo mam zkrouceny nohy :mrgreen:

7) fotka niet, ale az budu u nasich, tak vyfotim a hodim sem
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od JaSk »

Pažout 406 coupé je dle mýho názoru zatim nejhezčí kupé vůbec :D . Pak mam eště rád 405ky. Jináč ani opřít kolo :evil:
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od Shemik »

Leon píše:.....to co u VW trvá pět minut a stačí povolit 3 šrouby, tak u francouze trvá půl dne a musí se rozebírat hnedle pulka auta.
Pic Leone, take je nahoda, ze zrovna tohle jsem si u obou aut vyzkousel, ale napriklad vymena hloupe obrysove zarovicky ci v blinkru ve svetle byla u Sharana pomalu na vyndani motoru. Po case se da na leccos zvyknout a po par pokusech se da i naucit udelat to bez rozebirani docela hodne veci, ale musis na to mit ruku jak somalec a je to fakt totalni porod. Kdyz si vzpomenu na muj prvni - neuspesny pokus o vymenu zarovky v blinkru, tak si zaroven musim vzpomenout na toho slovenskyho typka, jak ho tady nedavno nekdo daval, jak chtel vymenit nejakou kravinu na traktoru a malem u toho zesilel :mrgreen: Nakonec jsem i s pitomou zarovkou skoncil v servisu, i kdyz pozdeji jsem se to jakz takz naucil.

U Pazouta otevru vicko, vymenim zarovku, zavru vicko a jedu. :lol:

Konkretne dvojici Sharan vs P807 mam detaelne prozkoumanou a vim, ze u techto dvou aut je takovychto veci vic a to oboustranne, ale jak rikam, je to opet o nahode, proste jak co. :lol:

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Tak ta moje 205ka se srala brutálně.. Komplet výměna zadní nápravy za kotoučovou, tlumiče, pružiny, praskla mi hlava a po výměně už to nikdy nejelo jako dřív. Odešlo dalších milion věcí, ale už přesně nepamatuju co a v jakým sledu. Jen vim, že nejezdil a furt mu něco bylo.. Tenkrát jsem se rozhodoval mezi E30 a P205 a udělal jsem kompromis kvůli ceně dílů.. Chyba obrovská.. Měl jsem vzít E30, ale to bych možná nikdy nedošel na VW club a možná bych zůstal u BMW

Uživatelský avatar
S-H-A-R-I-K
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 329
Registrován: 14.10.2007 13:13
Bydliště: VW-KLUB a nejvíc BŘÍZA-KLUB
Kontaktovat uživatele:

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od S-H-A-R-I-K »

Shemik píše:
Leon píše:.....to co u VW trvá pět minut a stačí povolit 3 šrouby, tak u francouze trvá půl dne a musí se rozebírat hnedle pulka auta.
Pic Leone, take je nahoda, ze zrovna tohle jsem si u obou aut vyzkousel, ale napriklad vymena hloupe obrysove zarovicky ci v blinkru ve svetle byla u Sharana pomalu na vyndani motoru. Po case se da na leccos zvyknout a po par pokusech se da i naucit udelat to bez rozebirani docela hodne veci, ale musis na to mit ruku jak somalec a je to fakt totalni porod. Kdyz si vzpomenu na muj prvni - neuspesny pokus o vymenu zarovky v blinkru, tak si zaroven musim vzpomenout na toho slovenskyho typka, jak ho tady nedavno nekdo daval, jak chtel vymenit nejakou kravinu na traktoru a malem u toho zesilel :mrgreen: Nakonec jsem i s pitomou zarovkou skoncil v servisu, i kdyz pozdeji jsem se to jakz takz naucil.

U Pazouta otevru vicko, vymenim zarovku, zavru vicko a jedu. :lol:

Konkretne dvojici Sharan vs P807 mam detaelne prozkoumanou a vim, ze u techto dvou aut je takovychto veci vic a to oboustranne, ale jak rikam, je to opet o nahode, proste jak co. :lol:

8O 8O shemiku mam jednicku sh. a zarovku na blinkru jsem mnenil za cca pet minut - je tam ze zhora sroubek a pak se vytahne celej blikr ven :wink: :!: :!: mozna to ma dvojka jinac :!: ale poprve jsem si taky rikal, kdyz jsem smejdil po shariku ze az rupne zarovka v blinkru tak tam svoji ruku urco nedam :lol: :lol: :lol:
vetsi masakr je poprve demontovat ovladac svetek :roll:

kazdy auto ma svoje +/-

a mam dotaz ? shemiku kdyz jsem jezdil stou 307SW tak mne strasne stvala jedna vec !! a to ze plynovej pedal si delal co chtel-pri rozjezdu si to ""jakoze pridavalo podle sebe 8O "" mas to taky???? docela mne to stvalo kdyz jsem potreboval nekde pri rozjezdu zabrat tak si jelo auti podle sebe :lol:

+foto/na budoucnost se tesim :lol:
Přílohy
peugeot.jpg

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od Shemik »

S-H-A-R-I-K píše:....... mam jednicku sh. a zarovku na blinkru jsem mnenil za cca pet minut .......... mozna to ma dvojka jinac

a mam dotaz ? shemiku kdyz jsem jezdil stou 307SW tak mne strasne stvala jedna vec !! a to ze plynovej pedal si delal co chtel-pri rozjezdu si to ""jakoze pridavalo podle sebe 8O "" mas to taky???? docela mne to stvalo kdyz jsem potreboval nekde pri rozjezdu zabrat tak si jelo auti podle sebe :lol:
No to si pis, ze to ma dvojka jinac a seredne, zeptej se dvojkaru, jak se meni zarovka v blinkru. Jeste nez zacnou mluvit, tak zvednou oboci :!: :roll: :lol: :mrgreen:

Jinak s tim plynem bych rekl, ze muselo jit o nejakou zavadu. Tohle by nemelo delat zadne auto. Me v Pazoutu plyn raguje stejne jako reagoval v Sharanu cili normalne 8)

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od ron »

máme velmi zachovalou pracovní J5, 2,5TD 4x4 izotermická skříň, nezávislý topení
neskutečnej stroj, projede všude, odveze vše...je to ale převlečený ducato tak proto
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od Chudej student »

Ja mel jako prvni auto Peugeot 405 SRD,tusim rok 91,tudiz pred "faceliftem" :mrgreen: splacel sem ho tatovi asi tri ctvrte roku,zbytek mi pak byl odpusten :)
1.9 Diesel a SR byla neco jako nejvyssi vybava..co si pamatuju tak bylo myslim GL,GR a SR
Melo to elektricky predni okna,servo,otackomer a jeste nejaky takovy blbiny :)
Co na to rict..tatik si ho kupoval jako predvadecku u Auto Cerny Pribram,a az na nektery mouchy ktery byli vyreseny v ramci garance auto jezdilo jako vino..
Kdyz sem ho dostal ja,zaclo se na tom aute sr*t co mohlo..nevim cim to bylo,ale jizda byla stejna jako s tim jezdil muj otec a zadne pretezovani ani tak podobne...
Za pul roku me stal skoro 45tis..vetsinou se srala elektrika,ale uplne nesmyslne,auto se samo zamykalo,vse svitilo-nesvilo,vse slo-neslo,pak prisly radosti s chlazenim,sahary,praskle topeni,hadice,no silenost...
Na druhou stranu byl mazec ze clovek natankoval za 200,- a jezdil skoro cely vikend,spotreba nulova a musim rict,ze sem nesedel v pohodlnejsich sedackach a nejel v pohodlensim aute nez byl Peugeot 405 SR,ty priplatkovy sedacky byl mazec..
Nakonec sem ho prodal kamaradovi co sem ho poznal prez Peugeot Club a on si polepsil o 2 stovky..z 205 na 405:) a jemu zase slouzil bez jakekoliv zavady cca 3 roky,pak ho myslim rozbil,ale to uz sem jen nekde slysel :)
BTW:dodnes mi na maila chodej "novinky v Peugeot clubu" :mrgreen:
Peugeot a vubec Frantiskansky auta nejsou spatny ale proste takovy zvlastni..prijde mi to jak kdyby si francouzi se svoji typickou povahou rekli,hele tak zacnem delat taky auta..a o vysledkach je tohle tema :)
Jinak tady mam jeste na dvorku jednoho Tvurce Automobilu v 1.2 nebo jako psal Leon a taky musim rict ze sem s nim nakroutil asi 20tis a naprosto bez problemu :)
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od zviratko »

Taky jsem vlastnil 405 1,9 GRDT nebo tak nějak :-)
Pěkný a pohodlný svezení , koupil jsem to po doktorovi a mělo to najeto cca 80tis. , koupeno v CZ , první majitel , PC cca 850,000,-
Začalo tam něco bouchat tak se toho chtěl zbavit , tak jsem to koupil , zjistil že je povolený jeden šroub na řízení , dotáhnul a bouchání přestalo :-)
Jediný auto s kterým jsem jel do Rakouska a nemusel jsem tankovat , fakt paráda.
Přílohy
IMGA0087.JPG
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Perinak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1440
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwý Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od Perinak »

tak ja Peugeota nevlastnim i kdyz se mi libi 407SW ale makam v PEUGEOTu, takze jich mam dost... 8)

Ale VW je VW!!! uz me i v praci odsuzuji, at to prodam a koupim peugeota a ja ne ne... VW forever 8)

Uživatelský avatar
Perinak
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1440
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwý Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od Perinak »

a nebo jen 407 co???
Přílohy
324-a45e21.jpg
Peugeot_407_99-1600.jpg

Uživatelský avatar
splouchy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4798
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jižní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od splouchy »

JA SEM SI NEDAVNO KOUPIL 205 1.9 GTI 88 KW.JE TO DIETA NEMA TO NIC JEN OBVYKLOU VYBAVU GTI,,ALE KDYZ MAM DIESLA TAK S TIMHLE SE RAD SVEZU,JEDE TO PEKNE ALE TA SPOTŘEBA.........JO A ROK TO JE 88

Uživatelský avatar
BunnyLuv
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 345
Registrován: 23.08.2008 22:25
Bydliště: Highland /New Town/

Re: PEUGEOT-Club na WV-Clubu: aneb pochlubte se s Pazoutama (-:

Příspěvek od BunnyLuv »

407coupé je pro mě jeden z nej novejch peugeotů.... ty ostatní nový 308, 3008, 206+ apod... celkem hrůza :oops: :roll:
zlatá (novodobá) éra 205, 306, 206, 406coupé... 8)
jinak mám doma od Peugeotu 206ku :)
| Mk5boy |

Odpovědět

Zpět na „non VW“