Dobry ucet na stahovani

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

umark
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 02.01.2008 20:24

Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od umark »

Odkud stahujete?Kdyby nekdo chtel,tak tenhle je slusnej.Slusna rychlost a jeste slusnejsi ceny.Treba 300GB za 200 Kc,nebo maj ruzny akce,ted treba do 20. 4500GB!!! za 900Kc!!!To je snad az do smrti... :o
http://share-rapid.com/?dealer_id=259401" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) umark dne 19.04.2009 12:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
schrapnel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 11.03.2009 19:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od schrapnel »

umark píše:Kdyby nekdo chtel,tak tenhle je slusnej.Slusna rychlost a jeste slusnejsi ceny.Treba 300GB za 200 Kc,nebo maj ruzny akce,ted treba do 20. 4500GB!!! za 900Kc!!!To je snad az do smrti... :o
http://share-rapid.com/?dealer_id=259401" onclick="window.open(this.href);return false;
aby si mal co stamad stahovat. Nebud trochar a kup si rocny acc na rapidshare. A mas pokoj.
Ford Mondeo MKIV 2008 2.5L Duratec-ST 220PS Titanium S
Obrázek

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od Bastard »

Krásnej affilate...

Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od Cpt._Hunter »

Bastard píše:Krásnej affilate...
WTF :roll:
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od Standa »

Cpt._Hunter píše:
Bastard píše:Krásnej affilate...
WTF :roll:
http://www.darklama.webnode.cz/news/affilate-programy1/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od zdenda.88 »

na ten share rapid stejně nikdo nic neuploaduje,většina dat je na rapidu i kdybych si to tam zaplatil tak bych neměl co stáhnout

Uživatelský avatar
BackerYoung
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 16.07.2008 13:06
Bydliště: Jak kdy :-)

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od BackerYoung »

Já si plátím třeba na czshrare.com a je to dobré, je tam vše co potřebuji.

Na rapideshare asi nemužu zaplatit sms co ?

Uživatelský avatar
balda88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: blízko Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od balda88 »

BackerYoung píše:Já si plátím třeba na czshrare.com a je to dobré, je tam vše co potřebuji.

Na rapideshare asi nemužu zaplatit sms co ?
na rapidshare pouzij stránku http://www.predplacenky.cz" onclick="window.open(this.href);return false; je tam spoustu možností jak si to zaplatit
¨závodění je život a to ostatní jen čekání¨

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od chev »

schrapnel píše:
umark píše:Kdyby nekdo chtel,tak tenhle je slusnej.Slusna rychlost a jeste slusnejsi ceny.Treba 300GB za 200 Kc,nebo maj ruzny akce,ted treba do 20. 4500GB!!! za 900Kc!!!To je snad az do smrti... :o
http://share-rapid.com/?dealer_id=259401" onclick="window.open(this.href);return false;
aby si mal co stamad stahovat. Nebud trochar a kup si rocny acc na rapidshare. A mas pokoj.
Teď 14. mi došel roční acc. na rapidovi,když sem ho chtěl prodloužit,tak sem se ale sakra divil dennímu limitu 2,66giga 8O ! Takže teď řeším co dál,jestli to má cenu, nebo ne, nebo jít k jinému sdíleči...
Golf IV 1,8 20V Highline

umark
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 02.01.2008 20:24

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od umark »

Rapidshare asi pres sms nezaplatis a czshare neni spatnej,jen ma tu nevyhodu,ze po 150 dnech propada nevycerpanej kredit,coz me od toho odradilo a je i o neco drazsi nez prave ten share rapid a ja tam zatim bez jakehokoli problemu.Kazdymu sedi neco jinyho.Ja treba pred tim mel ucet na jinym servru,kde sem se nedostal na VIP pres 40kb/s(vetsinou tak 15-25) a par lidem to frcelo i 1Mb/s,tak i na podpore rikali,ze je chyba na me strane,ale od jinud jsem jel treba 300 a to free.Souboru je tam spousta,hezky usporadany a zadnej bordel jak sem to zazil jinde,.Jediny,co sem tam nenasel,ale to ani jinde je starej film Rinkogcong nebo tak nejak :D . Ja sem spokojen :wink:

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od Adham »

já stahuju jen z rapidu(free a fičí to krásně - cca až 400kb/s) a nebo czshare(ten mám zaplacený - cca až 900kb/s).
Obrázek

umark
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 02.01.2008 20:24

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od umark »

chev píše:
schrapnel píše: aby si mal co stamad stahovat. Nebud trochar a kup si rocny acc na rapidshare. A mas pokoj.
Teď 14. mi došel roční acc. na rapidovi,když sem ho chtěl prodloužit,tak sem se ale sakra divil dennímu limitu 2,66giga 8O ! Takže teď řeším co dál,jestli to má cenu, nebo ne, nebo jít k jinému sdíleči...
2.66 x 365 dni=970 Gb????To jako vazne???Kolik to stoji na ten rok?? To sem ani nevedel todle :158:

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od chev »

umark píše:
chev píše: Teď 14. mi došel roční acc. na rapidovi,když sem ho chtěl prodloužit,tak sem se ale sakra divil dennímu limitu 2,66giga 8O ! Takže teď řeším co dál,jestli to má cenu, nebo ne, nebo jít k jinému sdíleči...
2.66 x 365 dni=970 Gb????To jako vazne???Kolik to stoji na ten rok?? To sem ani nevedel todle :158:
No doteď to bylo s limitem 10 giga na den... Jinak to stojí 1700Kč..
Golf IV 1,8 20V Highline

Qweros
Pilot
Pilot
Příspěvky: 709
Registrován: 20.04.2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od Qweros »

czshare je god :) a kdo zná warforum tak tam se daji GigaBajty koupit za WM.. :wink: takže gratis..
a velky + že czshare jede plnou rychlostí a to se mi hodí pač taham cca 4-5mb/s s czshare :wink:

jinak na radpi používám rapidzasms.cz jde taky plnou.. ale je celkem drahej.. takže jen na malí party

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobry ucet na stahovani

Příspěvek od napster »

mám acc na czshare a spokojenost.můj měsíčný download je kolem 80gb a na czshare to jede pořád plnou rychlostí,takže no problem.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“