odesel pc,prosim o nejakou radu ?

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: odesel pc,prosim o nejakou radu ?

Příspěvek od parizek_ltm »

amavet
6x reklamoval ? To snad v dnesnim svete neni mozny. 3x a chci nekompromisne penize a hned koupim neco jineho. Mas na to ze zakona pravo

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: odesel pc,prosim o nejakou radu ?

Příspěvek od pute »

Je to malinko složitější. Musíš reklamovat 3x stejnou závadu, nebo 4x různou závadu aby jsi měl právo na vrácení $.
A pokud ti místo opravy to zboží vymění tak se to jakoby nuluje ... protože i když se pak projeví stejná chyba tak je to u toho kusu poprvé ...
-podle zákona v případě neopravitelnosti můžeš chtít vrátit peníze, ale většina lidí vezme nový zboží ..

Záleží samozřejmě i na prodejci.
Kia Ceed SW :-)

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: odesel pc,prosim o nejakou radu ?

Příspěvek od amavet »

no,byl tam uz 6x. poprve tam sel hned prvni tyden. stale cca po 2 minutach zapnuti proste zamrzlo a musel se na tvrdo odpojit.az na popate se chytl.furd s tim byli nejake problemi,proste na mrtvici s tim pc
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: odesel pc,prosim o nejakou radu ?

Příspěvek od parizek_ltm »

Mas evidentne vadnej kus, zkusil bych vymenit desku :)
Kdysi jsem to zkousel treba tak, ze jsem vyhodne koupil jinou se stejnymi pozadavky a zkusil to doma sam. Od koupe jsem mel s jednim pc stejny problem, zasekaval se. V servisu borcii mi toho nakecali mraky, ze jim to beha apod, ja prijdu domu a po 10min hrani zase v pytli. Sam jsem si vymenil desku a tu problemovou hodil na hlavu. Ztropil jsem tam takovy humbuk, ze mi hned vratili penize :) Vsechno jde, kdyz se chce.

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: odesel pc,prosim o nejakou radu ?

Příspěvek od amavet »

tak dneska sem se tedy pokousel na aukru sehnat router,ale bohuzel s ti mym pomalym netem je to snad nemozne.bud sem prihodil a nez byl konec akce me prehodily a tim padem ja uz nestihl dohodit,nebo sem si ani netukl :lol: :lol: budu muset asi ke kamaradovi skocit jak bude vhodna chvile a skusit prihazovat u nej
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: odesel pc,prosim o nejakou radu ?

Příspěvek od parizek_ltm »


Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“