HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Jak byste volili Vy?

HTC Touch Diamond2
4
44%
HTC Touch HD
5
56%
 
Celkem hlasů: 9

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od Shemik »

JJ, koukam, ze se ty Nokie temto typum uz zacinaji celkem blizit :lol: Nicmene ja jsem hrozna konzerva, jak si na neco zvyknu (WM), tak je pro me i nepatrna zmena, nebo zmena stejneho OS, jen na vyssi verzi taky problem, natoz pak uplne menit OS, nebo mobil. I kdyz u tech mobilu se ta zmena uz pomalu maze, protoze jsou cim dal vic ovladane ne sebou samotnymi, jako driv, ale prostrednictvim OS. Nicmene me ted i prechod z WM 5 na WM 6.1 bude pripadat jak delat si vejsku :lol:

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od Envio »

Nebude to tak hrozný.. :mrgreen: Ale ty přechody znám a chápu.. Já jsem zatím věrný symbianový nokiář.. :mrgreen:

Uživatelský avatar
bora
Profík
Profík
Příspěvky: 951
Registrován: 15.05.2008 17:40
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od bora »

Shemo,
já si to myslel, že jak ho vezměš do ruky, že se Ti to bude líbit a všechno ostatní se potom už bude zdát moc malý. :lol:

Jak jsem možná už řek, vrátil bych se k HD-čku od XPERIE klidně hned, protože ten (kvalitní) displej je pro to rozlišení 800x480 opravdu malej a nevynahradí mi to ani ta HW klávesnice (jak jsem si původně myslel).

BTW: flashnul jsem to na WM 6.5 a na TF 3D a běhá (zatím) pěkně.
SAG III / 2.2 / 129 kW / 2008

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od Shemik »

Mas pravdu, hral jsem si s HD 10 minut a kdyz jsem se pak podival na myho Artemiska, tak mi ten displej pripadal, jako na nejake nokijce z devadesatych let :lol:

Jinak, to bude ted otazka i pro me, zustat na 6.1 jit do 6.5 :?: Budu muset tu 6.5tku take drobet pozkoumat :lol: Ta je udajne delana vic na ovladani prstama, ze :?:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od JaSk »

Šel bych do Diamondu II. Odstanily hlavní chybu jedničky - chybějící paměťovku. Navíc je proti HD aspoň částečně provedenej z kovu a má větší display. :)
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od Shemik »

JaSk píše:Šel bych do Diamondu II. Odstanily hlavní chybu jedničky - chybějící paměťovku. Navíc je proti HD aspoň částečně provedenej z kovu a má větší display. :)
Jasku, jak to myslis :?: D2 nema oproti HD vetsi displej, naopak ho ma oproti HD o dost mensi :lol:

Obrázek

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od JaSk »

Shemik píše:
JaSk píše:Šel bych do Diamondu II. Odstanily hlavní chybu jedničky - chybějící paměťovku. Navíc je proti HD aspoň částečně provedenej z kovu a má větší display. :)
Jasku, jak to myslis :?: D2 nema oproti HD vetsi displej, naopak ho ma oproti HD o dost mensi :lol:
Oproti diamondu I...blbě sem se vyjádřil :D
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od Shemik »

JJ, v poho :lol: Akorat tady slo o volbu mezi D2 a HD, kdyby slo volbu mezi D1 a D2, tak to je jasan, to bych volil stejne jako ty D2 :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od Shemik »

Kurnik, tak zatim Vodafone HD ve sve nabidce nema a uz mi par lidi naznacilo, ze mozna mit ani nebude. Tak to fakt nevim, co budu delat :? Muzu u nich za smlouvu mit obrovske slevy, pred 2 roky jsem dostal Artemise v hodnote 15.777, za neco pres 3.000. Ale pokud nebudou mit HD, tak jsem bezradny, jiny telefon nechci a kdybych mel HD porizovat jinde, tak bych na nej nedostal slevu, ktera mi vyplyne ze smlouvy s VF a skoro 16.000 se mi za nej dat rozhodne nechce, hlavne pri vedomi, ze ten obrovsky bonus mi tam proste tak jako tak vznikne.

Ze by mi extra pro me VF zajistil HD, si iluze nedelam. A ted babo rad. :?

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od gogo V »

Shemik píše:Kurnik, tak zatim Vodafone HD ve sve nabidce nema a uz mi par lidi naznacilo, ze mozna mit ani nebude. Tak to fakt nevim, co budu delat :? Muzu u nich za smlouvu mit obrovske slevy, pred 2 roky jsem dostal Artemise v hodnote 15.777, za neco pres 3.000. Ale pokud nebudou mit HD, tak jsem bezradny, jiny telefon nechci a kdybych mel HD porizovat jinde, tak bych na nej nedostal slevu, ktera mi vyplyne ze smlouvy s VF a skoro 16.000 se mi za nej dat rozhodne nechce, hlavne pri vedomi, ze ten obrovsky bonus mi tam proste tak jako tak vznikne.

Ze by mi extra pro me VF zajistil HD, si iluze nedelam. A ted babo rad. :?
Tak tomu říkám pech, i mě se stalo něco podobného. Vodafon má zajímavé služby, ale co se týká telefonů to je obrovské mínus :(
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od Shemik »

No VF vzdycky aspon me oblibene HTCcka v nabidce mel a vetsinou mel i ty nejlepsi modely. Tohle me dost prekvapilo :roll: Ale nabidka telefonu se vzdy meni kazdy prvni den v mesici, tak jsem zvedavej, jak to bude vypadat. Potrebuju to sice az v srpnu, ale pokud se tam neobjevi ted na cervenec, tak jim zavolam a dam jim sodu a reknu jim at mi ho splasi, nebo jim zdrhnu :evil:

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od gogo V »

Shemik píše:No VF vzdycky aspon me oblibene HTCcka v nabidce mel a vetsinou mel i ty nejlepsi modely. Tohle me dost prekvapilo :roll: Ale nabidka telefonu se vzdy meni kazdy prvni den v mesici, tak jsem zvedavej, jak to bude vypadat. Potrebuju to sice az v srpnu, ale pokud se tam neobjevi ted na cervenec, tak jim zavolam a dam jim sodu a reknu jim at mi ho splasi, nebo jim zdrhnu :evil:
Tak to Ti přeju mnoho zdaru. Obávám se že to nebude fungovat 8)
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od Shemik »

Taky myslim :lol: Ale za zkousku covek nic neda :lol:

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od parizek_ltm »

Shemik
jeste jedna moznost je, ze uplatnis bonus u VF a koupis nejaky ekvivalent, ktery se dobre proda, prodas ho jako novy a koupis si jinde za plnou ten co budes chtit. Nebude to sice tak hladky jako pristroj rovnou od VF, ale ve vysledku by to mohlo byt dobre.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Touch Diamond2 --- vs --- HTC Touch HD

Příspěvek od Shemik »

Cece, to je dobrej napad :lol: Kdyby nahodou, tak to zkusim. :lol:

Jinak mozna, ze by ten bonus mohl jit uplatnit i na treba pausalni poplatek, nebo neco takoveho. Mam takovy pocit, ze kdysi mi to nabizeli. Takze kdyby mi diky tomu bonusu adekvatne snizili pausalni poplatek, nebo odpustili X pausalu, tak bych o bonus neprisel a nevadilo by mi koupit si ho jinde za plnou cenu :lol:

Ale dobry cece, prinejhorsim je to taky cesta, dik cece :lol:

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“