Taky cekate na novou verzi pro Iphone?

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Taky cekate na novou verzi pro Iphone?

Příspěvek od Nalim »

tak uz naistalovane..a mms jsou super :P

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Taky cekate na novou verzi pro Iphone?

Příspěvek od Standa »

hm, mám jailbreaknutej na v 2.1 a bojim se přejít jen na 2.2, aby mi nezkolaboval, přece jenom je to ten první iP a už jednou nastal infarkt :mrgreen: ale asi to bylo tim, že se tam najednou omylem nainstalovat FW oficiálně přes iTunes :lol:

takže na FW 3.0 zatim kašlu :mrgreen:

jinak ti, co nadávají na iPhone ho z 90% ani pořádně neměli v ruce nebo ho vůbec nikdy neviděli live :mrgreen: nadávají na chybějící funkce, který by jinak stejně použili maximálně 2x do roka (třeba ty MMS) :lol: a který jdou jednoduše dohrát dodatečně.

a zbývající čestné 10% výjimce ten telefon opravdu nevyhovuje, protože třeba potřebují psát SMS po slepu (a po hmatu), což na touch display prostě z logickýho důvodu nejde :mrgreen: nebo z jiných důvodů.

Vím o čem píšu, taky jsem ho zatracoval, dokud jsem s nim nestrávil víc jak 2 dny v kuse :mrgreen:

Navíc, proč by Apple cpal nějaký věci, který jsou pro USA trh úplně k ničemu, třeba proč posílat data přes BT, když to jde mnohem rychleji přes wifi :mrgreen:. A to že iP poslali i k nám můžeme brát jenom jako plus. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Taky cekate na novou verzi pro Iphone?

Příspěvek od Shemik »

No ja na nej nenadavam, ale beru to z meho pohledu. Ja pracovne hodne pouzivam WM veci jako word, excel, klasickyho mailovyho klienta atd, proto mi fakt jen nevyhovuje a proto bych se zdovolenim zaradil do tech cestnych 10% :mrgreen:

Jinak to beru jako vymakanou vecicku, to bezesporu, ale orproti mym potrebam je to zamerene spise na ta multimedia, muzika, video, takovy to hrani atd., proto jsem to nazval hrackou, ale v dobrem slova smyslu :lol: A hlavne kdyz jsem rekl pro nactilete, tak je to poklona, protoze to je na tyto potreby ta nejnarocnejsi skupina uzivatelu :lol:

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Taky cekate na novou verzi pro Iphone?

Příspěvek od Standa »

tak jasný, je to hlavně na multimedia, však to byl nejdřív jen klasickej iPod s velkym pěknym displayem a až potom soudruhy od Apple napadlo, že by k tomu mohli přidat i nějakej ten telefon :lol: :lol:

Na druhou stranu jsem třeba nikdy nedělal s WM, tak nemůžu srovnat :mrgreen:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Taky cekate na novou verzi pro Iphone?

Příspěvek od Shemik »

To WM je prakticky to samy jako v normalka PC, jen je to prtavejsi :lol: Ja mam v mobilu skoro 500 najemnich smluv mych klientu a muzu s nimi kdykoli pracovat, posilat meilem, upravovat, atd atd. proste PC v malym :lol:

Jinak jasny ono je to vlastne i logicky, dyk je to puvodne prehravac, do ktereho byl pridam telefon, proto to ma prehravac a jine multimedialni veci spickove a telefon se teprve rodi a vychytava.

U WM pristroju je to obracene, to byli v prve rade hlavne telefony a do nich se zacali pridavat prehravace a ostatni multimedia, proto to ma zas spickove telefony a prehravace a multimedia v nich pokulhavaji, obvykle jsou tam nejake zakladni verze. Ja jsem si stahoval z netu lepsi jak prehravac MP3, tak i videoprehravac :lol:

Cili takto to fakt dava smysl :lol:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Taky cekate na novou verzi pro Iphone?

Příspěvek od JaSk »

Já čekám na Palm Pre :P
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“