reklamace grafické karty

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Infernal_Vampire

Re: reklamace grafické karty

Příspěvek od Infernal_Vampire »

Důvod : po zapojení na server do týdne klekne.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: reklamace grafické karty

Příspěvek od Bastard »

No... Docílíš tak leda toho, že ho pošlou znova na opravu :mrgreen: Tam nic nezjistí, vrátí ti reklamaci jako neuznanou a pápálálá... A pokud by byl opravdu v kaši, tak se po dvou měsících dobereš k tomu, že ti teda slavnostně daj novej :lol:

Infernal_Vampire

Re: reklamace grafické karty

Příspěvek od Infernal_Vampire »

Po dobu co je zboží v reklamaci, tak záruční doba stojí. :-) Tudíž je mi to prakticky šumák zda je to tam měsíc či půl roku. Server běží nonstop a toto bývá HDD jen na úpravy, ale musím si promluvit se známým co si ho stavěl. Nějak je mi divné, že ten HDD nikdy dlouho nevydrží.
BTW .: V práci jsem nechal valit mašinu viz obrázek dole a řeknu, že tomu HDD taky hráblo. Normálně mu dělá problémy načítání a než najede tak to trvá mnohem déle. :roll:
2010-08-02_111949.jpg

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: reklamace grafické karty

Příspěvek od Storm »

A co to je za značku a typ?
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Infernal_Vampire

Re: reklamace grafické karty

Příspěvek od Infernal_Vampire »

Storm píše:A co to je za značku a typ?
V práci Samsung HD161HJ (160GB) a to, co jsem mu dával na server a pořád se kazilo ... 2x Maxtor 500GB, 2x Seagate 400GB, 3x Western Digital 500GB.

Zajímavé je, že server jede v kuse přes 2 roky a ty primární HDD se nijak nezmršily. Přitom tam je WD Raptor 74GB + Samsung F1 500GB. :?
Na svém stroji doma mám 500GB Samsung F1 SATAII + 1TB Samsung F1 SATAII a vůbec mu nedělá problém jet nonstop i pár měsíců. Tak nevím zda pro server chytám špatné kousky či to tam známý nějak blbě dává. :lol:

danno1771
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 15.03.2010 13:07
Bydliště: Žilina, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamace grafické karty

Příspěvek od danno1771 »

Infernal_Vampire píše:
Storm píše:A co to je za značku a typ?
V práci Samsung HD161HJ (160GB) a to, co jsem mu dával na server a pořád se kazilo ... 2x Maxtor 500GB, 2x Seagate 400GB, 3x Western Digital 500GB.

Zajímavé je, že server jede v kuse přes 2 roky a ty primární HDD se nijak nezmršily. Přitom tam je WD Raptor 74GB + Samsung F1 500GB. :?
Na svém stroji doma mám 500GB Samsung F1 SATAII + 1TB Samsung F1 SATAII a vůbec mu nedělá problém jet nonstop i pár měsíců. Tak nevím zda pro server chytám špatné kousky či to tam známý nějak blbě dává. :lol:
ono ak mas master serverovy HDD ten je 24X7 a ten vydrzi ale preventivne sa meni raz za 2-3 roky bez toho ci je ok alebo ko. disky co su na destop stanice teda 8x5 tak tie budu odchadzat lebo nie su robene na nonstop prevadzku ciastocne sa to da riesit priamym chladenim hdd.
Klub netvoŕí auta ale lidi.

Infernal_Vampire

Re: reklamace grafické karty

Příspěvek od Infernal_Vampire »

danno1771 píše:ono ak mas master serverovy HDD ten je 24X7 a ten vydrzi ale preventivne sa meni raz za 2-3 roky bez toho ci je ok alebo ko. disky co su na destop stanice teda 8x5 tak tie budu odchadzat lebo nie su robene na nonstop prevadzku ciastocne sa to da riesit priamym chladenim hdd.
Ten Samsung F1 je klasika a jede celou tu dobu nonstop v kombinaci s tím Raptorem. To mi právě vrtá v hlavě, kde je ten zádrhel, že další HDD co připojoval prostě nevydržely.
BTW .: Stats stroje.
server.jpg

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: reklamace grafické karty

Příspěvek od Storm »

No my máme zase F1-ky v práci na serveru a jeden už se začíná chovat trochu divně. To si nevybereš :wink:
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

danno1771
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 15.03.2010 13:07
Bydliště: Žilina, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamace grafické karty

Příspěvek od danno1771 »

skus inu radu diskov a uvidis ak to bude pretrvavat tak potom by som hladal chybu v inde
Klub netvoŕí auta ale lidi.

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“